در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
انگلیسیش رو خودم دارم اگه لطف کنین به فارسی برام ترجمش کنین یه دنیا ممنون میشم...

من تمام اچیومنت های بازی را گرفتم ولی خیلی وقتگیر هست بخوام همشو بنویسم و چون بازی قدیمی شده فکر نکنم کسی الان مورد نیازش باشه... بهتره بازی کنی و یکبار تا انتهای بازی بری و بعد اچیومنت هایی که مشکل داشتی سوال کن چون برای گرفتن تمام اچیومنت ها حداقل باید 2 بار بازی را تمام کنی.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من تمام اچیومنت های بازی را گرفتم ولی خیلی وقتگیر هست بخوام همشو بنویسم و چون بازی قدیمی شده فکر نکنم کسی الان مورد نیازش باشه... بهتره بازی کنی و یکبار تا انتهای بازی بری و بعد اچیومنت هایی که مشکل داشتی سوال کن چون برای گرفتن تمام اچیومنت ها حداقل باید 2 بار بازی را تمام کنی.
من تو گرفتن این اچیومنت مشکل دارم Collect all artefacts
UPlLVvE=.jpg
فقط 8 تا از این صندوق ها تو نقشه ها باقی مونده ولی من هرچی می گردم نمیتونم پیداشون کنم..با اینکه نقشه راهنمایی می کنه تو چه مرحله ای این صندوق هارو دریافت نکردی ولی من هرچی تو اون مرحله ای که دریافت نکردم میگردم ولی نمیتونم پیداشون کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید منتظرم...:(

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
من تو گرفتن این اچیومنت مشکل دارم Collect all artefacts
UPlLVvE=.jpg
فقط 8 تا از این صندوق ها تو نقشه ها باقی مونده ولی من هرچی می گردم نمیتونم پیداشون کنم..با اینکه نقشه راهنمایی می کنه تو چه مرحله ای این صندوق هارو دریافت نکردی ولی من هرچی تو اون مرحله ای که دریافت نکردم میگردم ولی نمیتونم پیداشون کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید منتظرم...:(

سلام ...
هر مرحله 10 تا Artifact داره که یکسریشو باید با شخصیت هایی که ازاد میکنی و در بار دوم بازی در هر مرحله بگیری. حالا اگر جای Artifact ها را در مراحلی که میگه 10 تا کامل نشده پیدا نمیکنی برو داخل Barnett College یک کلاس درس هست (سمت چپ داخل راهرو همکف که نقشه بازی هم هست) برو جلوی تخته کلاس و این کد را وارد کن: VIKED7 و بعد از داخل منو Artifact Detector را فعال کن تا در مراحل جای Artifactهایی که پیدا نکردی را با فلش نشان بده و پیدا کردنشون بسیار ساده خواهد شد.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام ...
هر مرحله 10 تا Artifact داره که یکسریشو باید با شخصیت هایی که ازاد میکنی و در بار دوم بازی در هر مرحله بگیری. حالا اگر جای Artifact ها را در مراحلی که میگه 10 تا کامل نشده پیدا نمیکنی برو داخل Barnett College یک کلاس درس هست (سمت چپ داخل راهرو همکف که نقشه بازی هم هست) برو جلوی تخته کلاس و این کد را وارد کن: VIKED7 و بعد از داخل منو Artifact Detector را فعال کن تا در مراحل جای Artifactهایی که پیدا نکردی را با فلش نشان بده و پیدا کردنشون بسیار ساده خواهد شد.
من اینکارو کردم ولی بازم مشکلم حل نشد یعنی من میرم تو مراحلی که Artifact رو پیدا نکردم ولی هیچ فلشی نشون نمیده که راهنماییم کنه......؟؟؟حالا میگی چیکار کنم....من وقتی تو مرحله ها برای پیدا کردن Artifact میرم به صورت free play میرم به نظرت همینجوری باید برم..؟یه چیز دیگه هم هست بعضی از مرحله ها با رنگ قرمز تو نقشه نشون داده میشه ولی یه چند تا مرحله هستن که به رنگ سیاه هستن به نظرت واسه چی اینجوری هستن تو نقشه..؟

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
وقتی کد را وارد کردی بعد استارت را میزنی از منوی Extras باید Artifact Detector از Off به On تغییر بدی تا داخل مراحل با فلش نشان بده. درضمن اگر ابتدای مراحل فلشی نبود اون قسمت تمام Artifactها را گرفتید مرحله را ادامه بده تا انتها چون هر مرحله به چند قسمت تقسیم میشه مثلا اگر درفضای خارجی بازی میکنی فلش Artifactداخل ساختمان نمایش داده نمیشه حتما باید در ادامه مرحله داخل ساختمان بری تا فلش ظاهر بشه.

free play هم مشکلی نداره تمام Artifact ها را میتونی پیدا کنی. در مورد رنگ هم الان تست کردم همه قرمز هستن و مراحل اخر هر نقشه سبز. مراحلی که میگی سیاه هستن از نظر نگرفتن Parcelو Artifactها فرق دارند؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام ...
وقتی کد را وارد کردی بعد استارت را میزنی از منوی Extras باید Artifact Detector از Off به On تغییر بدی تا داخل مراحل با فلش نشان بده. درضمن اگر ابتدای مراحل فلشی نبود اون قسمت تمام Artifactها را گرفتید مرحله را ادامه بده تا انتها چون هر مرحله به چند قسمت تقسیم میشه مثلا اگر درفضای خارجی بازی میکنی فلش Artifactداخل ساختمان نمایش داده نمیشه حتما باید در ادامه مرحله داخل ساختمان بری تا فلش ظاهر بشه.

free play هم مشکلی نداره تمام Artifact ها را میتونی پیدا کنی. در مورد رنگ هم الان تست کردم همه قرمز هستن و مراحل اخر هر نقشه سبز. مراحلی که میگی سیاه هستن از نظر نگرفتن Parcelو Artifactها فرق دارند؟
آره بالاخره درست شد ولی یه مشکل دیگه واسم پیش اومده من تونستم 7 تا صندوق رو پیدا کنم ولی یه دونه صندوق تو نقشه سمت راست مرحله 3 باقی مونده وقتی تو مرحله 3 میرم اون فلش علامت میده من میرم دنبال علامت ولی آخرش به یه پل ختم میشه همونجا علامت سبز نشون داده میشه روی پل من هرچی دور بر پل رو میگردم نمیتونمArtifact رو پیدا کنم به نظرت باید چیکار کنم...؟؟:(

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آره بالاخره درست شد ولی یه مشکل دیگه واسم پیش اومده من تونستم 7 تا صندوق رو پیدا کنم ولی یه دونه صندوق تو نقشه سمت راست مرحله 3 باقی مونده وقتی تو مرحله 3 میرم اون فلش علامت میده من میرم دنبال علامت ولی آخرش به یه پل ختم میشه همونجا علامت سبز نشون داده میشه روی پل من هرچی دور بر پل رو میگردم نمیتونمArtifact رو پیدا کنم به نظرت باید چیکار کنم...؟؟

مرحله ای که با موتور هستی را میگی. اونجا که میگی وسط پل فلش میزنه یک تراکتور داخل انبار هست که تراکتور خرابه و بعد از اینکه تعمیرش کنی و سوارش بشی درب انبار باز میشه و میتونی بیاریش بیرون وقتی تراکتور را از انبار خارج کردی 3 تا باغچه کوچک هست با تراکتور روی هر کدام بری و خرابشون کنی 1 هویج بیرون میاد 3 تا هویج که بیرون بیاد وسط پل همانجایی که علامت میزنه Artifact را بهت میده.

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
سلام دوستان.
من توی دو تا از اچیومنت های بازی crackdown مشکل دارم اگه میشه راهنمایی کنید.
یکی گفته باید 15 تا از دشمنارو با observatory globe بکشیم. چیه این؟
یکی هم گفته:
wreak havok in 60 second increament یا یه همچین چیزی که نمی دونم یعنی چی؟
ممنون.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
مرحله ای که با موتور هستی را میگی. اونجا که میگی وسط پل فلش میزنه یک تراکتور داخل انبار هست که تراکتور خرابه و بعد از اینکه تعمیرش کنی و سوارش بشی درب انبار باز میشه و میتونی بیاریش بیرون وقتی تراکتور را از انبار خارج کردی 3 تا باغچه کوچک هست با تراکتور روی هر کدام بری و خرابشون کنی 1 هویج بیرون میاد 3 تا هویج که بیرون بیاد وسط پل همانجایی که علامت میزنه Artifact را بهت میده.
بالاخره تونستم پیداش کنم....فقط اگه امکان داره منو تو گرفتن این اچیومنت ها راهنمایی کن چون فقط همین 3 تا باقی مونده بازی 100 درصد بشه یه دنیا ممنون میشم منتظرم.....:love:

Disarm 100 enemies with the whip.
s10.jpg

Destroy 50 objects or characters using the scream and super scream ability.
-ABkcw==.jpg

Unlock all extras.
s16.jpg

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
Disarm 100 enemies with the whip.
s10.jpg
باید با شلاق 100 نفر را سلاح هاشون را از دستشون بگیری. یک فاصله معینی از دشمن هایی که سلاح دارن حالا تفنگ یا شمشیر و غیره ... که بایستی و بعد شلاق بزنی تا خلع سلاح کنه.

Destroy 50 objects or characters using the scream and super scream ability.
-ABkcw==.jpg
یکسری شخصیت ها میتونن با زدن B جیغ بکشن و شیشه ها میشکنه. 50 شیشه را به این روش بشکن.

Unlock all extras.
s16.jpg
در Barnett College و داخل همان راهرو یک اتاق هست که بسته های پستی که داخل مراحل ارسال میکردی اونجا رسیده اگر همه بسته های پستی را ارسال کرده باشی کافیه بری داخل این اتاق و همه انها را بخری تا اچیومنت باز بشه.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
یکسری شخصیت ها میتونن با زدن B جیغ بکشن و شیشه ها میشکنه. 50 شیشه را به این روش بشکن.
من میتونم وقتی که تو یه مرحله رفتم با یه جیغ یه شیشه رو بشکنم و بعد از بازی خارج بشم و سیو کنم بعد دوباره تو همون مرحله برم وشیشه رو بشکنم تا 50 تا کامل بشه به نظرت اینجوری میتونم اچیومنت رو بگیرم....؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
من میتونم وقتی که تو یه مرحله رفتم با یه جیغ یه شیشه رو بشکنم و بعد از بازی خارج بشم و سیو کنم بعد دوباره تو همون مرحله برم وشیشه رو بشکنم تا 50 تا کامل بشه به نظرت اینجوری میتونم اچیومنت رو بگیرم....؟

البته جیغ بر روی یکسری از دشمن ها هم اثر میکنه اما برای گرفتن سریعتر پیشنهاد میکنم شیشه های ایستگاه را در مرحله Ancient City با جیغ بشکن و سیو کن و تکرار تا اچیومنت باز بشه.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
در Barnett College و داخل همان راهرو یک اتاق هست که بسته های پستی که داخل مراحل ارسال میکردی اونجا رسیده اگر همه بسته های پستی را ارسال کرده باشی کافیه بری داخل این اتاق و همه انها را بخری تا اچیومنت باز بشه.
من فکر اینجاشو نکرده بودم چون هرچی سکه جمع کرده بودم همه رو خرج کردم الانم 10 ملیون کم دارم تا 6 تا بسته پستی رو بخرم...به نظرت راهی نیست این پولو راحت جمع کرد چون اگه بخوام بازی کنم جمع کنم خیلی طول می کشه...

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
من فکر اینجاشو نکرده بودم چون هرچی سکه جمع کرده بودم همه رو خرج کردم الانم 10 ملیون کم دارم تا 6 تا بسته پستی رو بخرم...به نظرت راهی نیست این پولو راحت جمع کرد چون اگه بخوام بازی کنم جمع کنم خیلی طول می کشه...
میتونی با استفاده از کد: VI3PS8 که داخل کلاس درس وارد میکنی پول را 10x کنی و با کد: H86LA2 قدرت جذب پول را بیشتر کنی با اینکار سریعتر و بیشتر پول جمع میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر