در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
برای گرفتن این آچیومنت در اواسط بازی به یه سری از دشمنان بر می خوری که یه اسلحه مثل کمان دست شونه که به طرف تو شلیک میکنن تو باید تا تیر اون اسلحه به طرف تو آمد با چاقو اون تیر رو دفع کنی تا به تو نخوره بعد آچیومنت آزاد میشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین
این لیست اچیومنتهای gow 1 رو از کجا میشه گیر اورد..

اصلا چرا تو این قسمت کسی این لیست رو قرار نداده..!!!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,582
نام
امیر
the be knife اچیومنت re5 60G میشه در موردش یه توضیح بدید؟
چپتر 1-2 را انتخاب کن... در این مرحله تعداد زیادی کماندار وجود داره... یک کماندار را انتخاب کن و صبر کن تا تیر بزنه ، سعی کن ازش فاصله داشته باشی تا بتونی تیرش را روی هوا چاقو کرده و مانع از برخورده تیر به خودت بشی.

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
در بازی mk vs dc یه اچیومنت هستش که گفته ارکید مود را با یکی از شخصیت های mk تموم کنید.من 10 بار این کار رو کردم ولی اچیومنت رو نمیده.و یکی دیگه هست که گفته با یکی از شخصیت های شخصیت dc تموم کنید.این رو هم نگرفتم

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
سلام.
1-توی فیفا 09 آچیومنت Beat five star team with half star team(توضیحش بود،اسمش یادم نمیاد:d)آزاد نمیشه،مشکلش چیه؟
2-توی بازیه mackdown VS Raw من داستان Triple H را تموم کردم اما آچیومنت نداد،مشکل چیه؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
-توی بازیه mackdown VS Raw من داستان Triple H را تموم کردم اما آچیومنت نداد،مشکل چیه؟

دقیقا همین مشکل رو ما هم داریم (داداشم بازی میکنه). :confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا منم تو FIFA جونم در اومده 105 تا بازیکنم خریدم ولی آچیومنت برای خرید 50 بازیکن رو به من نداده. نمی دونم مشکلشون چیه؟

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
-توی فیفا 09 آچیومنت Beat five star team with half star team(توضیحش بود،اسمش یادم نمیاد)آزاد نمیشه،مشکلش چیه؟
یه تیم 5ستاره مثل بارسلونا رو با یه تیم نصفه ستاره ای شکست بدید باز میشه
بابا منم تو FIFA جونم در اومده 105 تا بازیکنم
من این مشکلو با برد توی تمام استادیوم ها دارم

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
توی بازیه mackdown VS Raw من داستان Triple H را تموم کردم اما آچیومنت نداد،مشکل چیه؟
داستان تریپل ایچ دو قسمتیه یعنی یه دور باید بری با Dxبازی رو تموم کنی یه دور هم با اوولشن
قبل از نو وی اوت اونجایی که تریپل ایچ داور میشه سیو کنید یه بار بزارید شاون پیروز بشه و تا اخر برید و کامل کنید سناریوdx رو و یه بار هم بزارید رندی پیروز بشه و سناریو رو ا اولوشن کامل کنید

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
اقایون ممنون میشم چندتا از اچیو های Fifa09 که گرفتنشون چندان سخت نیست رو بگید :smile:

آخرین ویرایش:

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
بابا منم تو FIFA جونم در اومده 105 تا بازیکنم خریدم ولی آچیومنت برای خرید 50 بازیکن رو به من نداده. نمی دونم مشکلشون چیه؟

باید فقط از باشگا ها بخرین مطمئنین فقط از باشگاهها خرید کردین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر