در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ميگم دوستان يكي ميشه اين اچيومنت هاي PES08 رو اون هايي كه زده انگليس ، اسپانيا و... رو توضيح بده؟

من آخر نفهميدم چيه. الان ليگ اسپانيا رو رفتم! با بارسلونا ولي هيچي كه هيچي ميخوام ببينم ماجراي خاصي داره يا من كلا بدفرم فهميدم ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ميگم دوستان يكي ميشه اين اچيومنت هاي PES08 رو اون هايي كه زده انگليس ، اسپانيا و... رو توضيح بده؟

من آخر نفهميدم چيه. الان ليگ اسپانيا رو رفتم! با بارسلونا ولي هيچي كه هيچي ميخوام ببينم ماجراي خاصي داره يا من كلا بدفرم فهميدم ؟
Pro Evolution Soccer 2008 (
multipage.gif
1 2)
Liga Española Dominated
UPvtjqo=.jpg

25 G

شما باید تمام تیم های لیگ اسپانیا را مغلوب کنید !

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
سلام
حتما اکثر شما با اچیومنتهای گرز اف وار اشنایید و میدونید که اچیومنتهای این بازی سر راسته ولی من با اچیومنتهای انلاین این بازی مشکل دارم
مثلا گفته که 100 نفر رو با اره بکش که من 250 نفر رو کشتم ولی خبری از اچیومنت نیست (البته فقط اره اینجوری نیست ومن با کل اچیومنتها اسلحه این بازی تو انلاین مشکل دارم)
واین رو هم بگم که میدونم بازی باید رنک مچ باشه وتعداد افرا حاظر در رنک هم بالای 6 نفر
لطفا هر کس میدونه خبرش رو بده که مشکل کار ما کجاست:cool::love:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام.
اچیومنت acecombat 6 رو میخوام .
یعنی چی خب؟ یعنی راهنمای کل اچیومنت های این بازی رو میخوای یا فقط چند تا؟
سلام اچیومنت های Smack Down VS Raw2008را لطفا بزارید خیلی خیلی ممنون میشم
این موضوع مستلزم اینه که یه نفر بازی رو کامل انجام داده باشه و همه ی اچیومنت هاشو گرفته باشه که بعید میدونم کسی تو این سایت اینکارو کرده باشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا چرا کسی جواب من رو نمیده؟ من تو تاپیک Ninga Gaiden2 مطرح کردم ولی کسی حرفی نزد. می شه جواب سوال من رو تو همون قسمت بدید. مرسی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
چند وقت پیش بدجوری برای بهدست اوردن جمجمه ها تقلا میکردم، یادتون اومد؟ حالا تونستم سه تا شون رو بگیرم که تو این پست راه رسیدن بهشون میگم برات.

Skull Iron
آخرین بخش مرحله اول ( Sierra 117 ) که باید جانسون و افرادش رو نجات بدید. حالا بعد از اینکه انها رو نجات دادی و سفینه خودی امد برید روی پل، سمت چپ رو نگاه کنید، یه سکو ( دیوار ضخیم ) میبیند. بپرید و برید روی سکو و به سمت چپ حرکت کنید. کمی بعد به محلی میرسید که حالت تراس داره ( که اگر روی Hard بازی کنید اونجا دوتا تک تیرانداز داره ). تراس رو ادامه بدید اخر مسیر، پشت اخرین ستون ( تیر اهن! ) میتونید جمجمه رو پیدا کنید.

Black Eye
همین که مرحله Crow's Nest شروع بشه میتونید این جمجمه رو بگیرد. بدون اینکه حرکت کنید دوربین رو بالا ببرید، روبروتون ( بالا ) یک لوله بزرگ سفید رنگ میبینید. حالا از پله ها برید بالا تا زیر همون لوله به یک قفسه برسید. بپرید بالای قفسه، بپرید روی آهن قرمز رنگی که لوله رو نگه داشته، حالا بپرید روی لوله، انتهای لوله جمجمه منتظر شماست.

Tough Luck
اوایل Tsavo Highway بعد از قسمتی که کاوانات ها با یک دیوار انرژی راه رو بستن به یک پل میرسید به بعد از چند لحظه سفینه بزرگ کاواناتهای از انجا عبور میکند. ابتدای همان جا ( پل ) سمت راست راهی به زیر پل داره. برید پائین یک مقدار به جلو بعد سمت چپ. میرسید به ستون های پل. اولین ستون که تقریبا چسبیده به دیوار رو دیدید؟ با پریدن و استفاده کردن از لبه های اون به پشت ستون برسید. مسیر رو تا انتهای برید و حالا سمت چپ رو نگاه کنید. جمجمه رو خواهید دید که روی یک تخته سنگ هست.

نکته:
  • از RB برای برداشتن جمجمه استفاده کنید.
  • آچیومنت بلافاصله بعد از برداشتن جمجمه ازاد خواهد شد.
  • برای بدست اوردن انها باید مرحله را از ابتدا شروع کنید.
  • مرحله را با درجه سختی Normal شروع کنید.

هر کدوم رو که تونستم بگیرم توضیح میدم براتون.
ممنون که توجه کردید.

ویرایش:
اقا چرا کسی جواب من رو نمیده؟ من تو تاپیک Ninga Gaiden2 مطرح کردم ولی کسی حرفی نزد. می شه جواب سوال من رو تو همون قسمت بدید. مرسی
مشکل چیه؟

آخرین ویرایش:

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
توی farcry2 من همه اچیومنتای offline رو گرفتم به جز 2 تا
1-Cold Blooded 30
2-The third faction 30
و سوال دیگه اینکه اچیومنت Mapper 10 رو میشه توی offline گرفت چه طوری؟

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
خب دوستان من بازی svr 09 را اچیومنتشو میزارم برام (دوبله کنید):cheesygri

Congrats are in order (10 points): Win an Exhibition match.​
Smokin' (20 points): Defeat Kane in an Inferno Match.​
Create A Finisher (10 points): Defeat an opponent using a Created Finisher in a match.​
A brawl to end them all (30 points): Win in both a Locker Room Brawl and Backstage Brawl.​
Cena Story (20 points): Complete Cena's story in Road to WrestleMania mode.​
Triple H Story (40 points): Complete Triple H's DX and Evolution route in Road to WrestleMania mode.​
Undertaker Story (20 points): Complete Undertaker's story in Road to WrestleMania mode.​
Chris Jericho Story (20 points): Complete Chris Jericho's story in Road to WrestleMania mode.​
Mysterio & Batista Story (40 points): Complete Mysterio & Batista's story in Road to WrestleMania mode using both Superstars.​
Bonus Collector (150 points): Obtain all bonuses in Road to WrestleMania mode.​
Gold Rush (60 points): In Career mode, win every WWE Championship at least once.​
A year in the life (100 points): Complete 1 year of Career Mode playing each match.​
Unstoppable (60 points): Use a created Superstar and obtain 6 abilities in Career Mode.​
5 Hall of Famers (100 points): In Career mode, induct 5 Superstars to the Hall of Fame.​
Additionally, there are four secret achievements:
5 Stars (60 points): In Career mode, obtain a 5-Star match rating.​
Lights, Camera, Action! (30 points): Create at least 1 original WWE highlight reel.​
Hot Tag (30 points): Perform a hot tag in a tag team match and win.​
The End of The Road (200 points): Complete Road to WrestleMania mode using each selectable Superstar.​

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان بعضی از اچیومنتای fifa 09 رومشکل دارم باشون. لطفا کمک کنید
Living Legend
اینو دقیقا باید چیکار کنم؟ راهنمای انگلیسیشو خوندم ولی درست نفهمیدم
--------
خرید 50تا بازیکن حتما باید با یه تیم توی چند فصل باشه یا اینکه میشه چندتا manager modeباز کرد با تیمای مختلف؟
--------
من توی تمام ورزشگاه ها برنده شدم ولی اچیومنتشو بهم نداد. باید روی درجه سختیه خاصی باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر