در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام

از دوستانی که بازی رو تموم کردن و یا میدونن میخواستم بپرسم که این چند تا اچیومنتی که نوشته بازی رو مثلا فقط با استفاده از شمشیر به پایان ببرید، آیا به این معنی هستش که وقتی بازی رو تموم کردی دوباره یه دفعه از اول تا آخر فقط شمشیر رو استفاده کنیم و دوباره از اول شروع کنیم و فقط یه سلاح دیگه رو سرتاسر بازی استفاده کنیم؟ این که خیلی میشه فقط برای یه اچیومنت 5 تایی.
بلكه شما بايد يكبار كامل بازي رو فقط با استفاده از X به پايان برسانيد.
كلا اين بازي ليست آسوني نداره!
در بازی توراک - آچیومنت It s Trap را لطفآ راهنمایی کنید!
اين خيلي راحت در ابتداي "Hero's End" باز خواهد شد.
در آغاز اين بخش 2 سرباز وجود دارند كه توسط dilo ها مورد حمله قرار گرفتند ، پس Shotgun خودتون رو برداريد و با flare به يكي از‌آن ها شليك كنيد. بعد منتظر بمانيد تا dilo ها وي را بكشند.
در صورتي كه موفق بوديد بازي را سيو كنيد تا آمار ذخيره شوند سپس دوباره اين قسمت را با همين روند تكرار كنيد.

آخرین ویرایش:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان من یکی از power to the people station هارو تو appolo square جا گذاشتم میشه برگردم اونجا یا اینم مثل اون دوتا diary اول بازی قابل برگشت نیستن؟
اگه میشه برگشت، چطوری برگردم؟ بازی رو Load کنم یا راه دیگه ای هم هست؟
تو تاپیک خودشم همین پستو دادم ولی کسی محلم نذاشت:(

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام !
توی Rainbow Six Vegas 1 ، دو تا اچیومنت هست .
1 - تمام مراحل T-Hunt رو در درجه سختی Normal و در حالت Split Screen تمام کنید .
2 - تمام مراحل T-Hunt رو در درجه سختی Realistic و در حالت Split Screen تمام کنید .

حالا اگر روی Real برم ، اچیومنت Normal هم باز میشه ؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام !
توی Rainbow Six Vegas 1 ، دو تا اچیومنت هست .
1 - تمام مراحل T-Hunt رو در درجه سختی Normal و در حالت Split Screen تمام کنید .
2 - تمام مراحل T-Hunt رو در درجه سختی Realistic و در حالت Split Screen تمام کنید .

حالا اگر روی Real برم ، اچیومنت Normal هم باز میشه ؟
منم سری به انجمن های سایت X360A زدم چیز خاصی در این مورد گفته نشده بود اما احتمالا باید باز بشه.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
تویه بازیه bourne یه اچیومنت هست که میگه 100 نفر رو مخفیانه بکش من 95 نفر رو کشتم ولی نمیدونم دیگه چرا هر چی از پشت دشمنها میرم و مخفیانه میکشمشون تعداد 95 زیاد نمیشه :confused: لطفا هر کی میدونه یه کمکی کنه;)

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
smackdown vs raw 2008

smackdown vs raw 2008
دوستان کسی از شما میتونه بگه چطور Achievements بازی sdvsraw2008 را میشه باز کزد.
من text انگلیسی این نسخه را دارم اما معنی فارسی ان را میخواهم مرسی

Achievements: Complete each achievement to get the allotted gamerscore.

A fighting champion (75) - In ranked online matches, defend a CAC title 5 times against 5 different players within 24 hours.
Gold digger (70) - Win a Created Championship 10 times in ranked online matches.
I'd like to thank the academy (20)- Defeat a Powerhouse Superstar with the Possum Pin in any match type.
If it bleeds... (20) - Bloody every ECW Superstar on the roster.
King of the mountain (20) - Place first in every type of tournament in Tournament mode.
Now offering non-stop flights (20) - Stand on a ladder and suplex your opponent out of the ring in a ladder match.
Now that's hardcore (20) - Bloody and defeat a Hardcore Superstar on legend difficulty in an ECW Extreme Rules match and win.
On fire (75) - Win 30 consecutive ranked online matches.
Possession is 9/10 of the law (20) - Steal your opponent's taunt 3 times in any One on One match.
Put'em in a body bag (20) - Turn your opponent's entire limb damage meter red in any match type.
Stop yapping and fight (20) - Argue with the referee 4 times in a match and win.
Submission-sensei (50) - Win a Normal Submission match without having your Struggle Submission hold broken once.
That's gonna leave a mark (20) - Powerbomb an opponent on top of a steel step in any match type.
That's one for the record books (20) - Eliminate 20 opponents in a 30-Man Royal Rumble.
The best there was... (20) - Win a 20 minute Ironman match on legend difficulty without surrendering a point to your opponent.
Who says originality is dead (20) - Create an original CAS, ring entrance and created Championship.
You've got a bit of red on you (20) - Get busted open by your opponent on legend difficulty in any match type and win.​

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
به robofal: اچیومنتهایی که گذاشتید به ترتیبی که خودتون پست کردید فارسی شدن دیگه اسمش رو ننوشتم:

1- یک مچ cac را در برابر پنچ پلیر دیگر برنده شوید، در محدوده ی 24 ساعت و نه بیشتر.(مالتی پلیر)
2- 10 بار یک Championship ساخته شده(فکر کنم منظورش توسط یوزر هست و نه مال خود بازی) 10 بار برنده شوید.(مالتی پلیر)
3- یک سوپراستار Powerhouse را در هر نوع مچی توسط روش Possum Pin از پای درآورید.
4- همه سوپراستارهای ECW که در لیست کار هستند را از پای در آورید.
5- در تورنمنت مود، در یک تورنمنت از هر نوعی مقام اول را به دست آورید.
6- در یک Ladder Match، روی نخ وایستید و حریفتون رو بندازید از رینگ بیرون.
7- یک سوپر استار هاردکور را، در درجه سختی Legend، در نوع مچ EXW ایکستریم از پای بیندازید.
8- 30 تا مچ آنلاین رو پشت سر هم ببرید.(مالتی پلیر)
9- 3 بار taunt حریف را بدزدید(ترجمه ی تحط اللفظی میشه متلکش رو پاسخ بدید اما متوجه نمیشم چون بازی رو ندارم) در هر مچ یک بر یک.
10- در هر نوع مچی، Limb Damage Bar حریف رو به حالت قرمز برسونید.
11- در یک مچ، چهار بار با داور دعوا کنید و ببرید.
12- در هر نوع مچی، حریفتان را در حال استیل استپ Powerbomb کنید.
13- در دعوای 30 نفره، بیست مرد را از پای در آورید.
14- یک مچ Ironman در 20 دقیقه ای را در درجه سختی Legend بدون از دست دادن حتی یکدانه پوینت حریف را از پای بیندازید.
15- یک رینگ CAS بسازید.
16- در هر نوع مچی در درجه سختی لجند، توسط حریف Busted Open شوید و برنده شوید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان اینجا کسی می دونه این دو آچیومنت رو در Nba2k8 باز کنه یکیش Three for all و اونکی هم برای بردن کوبی برایانت تو اسلم دانک هست. من اونو بردم ولی نداد.

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
تویه بازیه bourne یه اچیومنت هست که میگه 100 نفر رو مخفیانه بکش من 95 نفر رو کشتم ولی نمیدونم دیگه چرا هر چی از پشت دشمنها میرم و مخفیانه میکشمشون تعداد 95 زیاد نمیشه :confused: لطفا هر کی میدونه یه کمکی کنه;)
اين 100 نفر رو مخفيانه نبايد بكشي كه بايد با استفاده از چيز هايي كه در محيط وجود داره بكشي مثلا توي يه درگيري اگه نزديك يه صندلي باشي دكمه take down رو بزني صندلي رو بر ميداره بعد ميكوبه به كله يارو يا اگه نزديك يه ميز باشي كلشو ميكوبه به ميز
من خودم جمعا 5 نفر رو مخفيانه نكشتم ولي از اين راه اچيومنت رو گرفتم ;)

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
- در هر نوع مچی در درجه سختی لجند، توسط حریف Busted Open شوید و برنده شوید.
دوستان هرکی بلده این اچیومنت رو یه توضیح بده ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر