در نظرسنجی بزرگ وبسایت IGN، عنوان Resident Evil 4 Remake بهترین بازی ژانر وحشت شد

bardia mohseni

کاربر سایت
Oct 13, 2023
62
ریمیک رو کامل نه اما یه نیمچه بازی کردم، خیلی خوب در اومده و عالیه، اما کلا نسخه اصلی رو خیلی بیشتر دوست دارم... هیچ وقت ازش خسته نمیشم...
منم نسخه اورجینال رو بیشتر دوست دارم تا ریمیک

bardia mohseni

کاربر سایت
Oct 13, 2023
62
اویل ویتین های استاد میکامی(پروردگار هنر هشتم) هم 19 و 21 شدند.

60 درصد ده تای اول هم رزیدنت هست که نشون میده پادشاه این ژانر کیه :-h
خدایی اویل ویتین ۱ باید توی تاپ ۱۰ می‌بود

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
هنوز الن ویک 2 نیومده بوده برای رقابت احتمالا اونموقع که رای گیری کردن ! رزی 4 اصلی شاهکاره بدون شک تا 5تاریخ ! ریمیکش هم بسیار عالی ( هنوز اورجینال رو ترجیح میدم-سلیقه ای) ولی الن ویک 2 رو تا جاهایی که رفتم تقرییا 70 درصد بازی قطعا برتری هایی داره .

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
البته شکی در این نیست که نسخه‌های اخیر RE بازی‌های خوبی هستن. (از چهار تای توی لیست دوتاشون رو بازی کردم البته فقط) ولی لیست نمونه‌ی خیلی خوبی از recency bias هست.

• Like
Reactions: J. Constantine

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
من هنوز IGN رو نگاه نکردم، ولی طبق عکسی که پست اول گذاشته شده امتیاز RE2 R بالاتر از RE4 Rــه

RE4 R اکشنش به هارور می چربه و کلا نسخه ارجینال هدفش و تمرکزش روی اکشن بود. بخوام RE4 R رو مقایسه کنم نسبت به عناوین لیست در رده 5 یا 6 می تونه قرار بگیره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante _Sparda

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,138
نام
آرمان
اگه شایعات و تئوری ها درست باشه و حضرت کوجیما در حال ساخت Silent Hill جدید برای ps5 باشه که بعد ریلیزش قطعا ژانر survival horror دوباره تعریف و این لیست از اعتبار ساقط میشه :D ولی “فعلا” این لیست درسته و ریمیک دداسپیس و ریمیک re 2 و 4 به حق پرچمدار های این سبک هست

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,973
اگه شایعات و تئوری ها درست باشه و حضرت کوجیما در حال ساخت Silent Hill جدید برای ps5 باشه که بعد ریلیزش قطعا ژانر survival horror دوباره تعریف و این لیست از اعتبار ساقط میشه :D ولی “فعلا” این لیست درسته و ریمیک دداسپیس و ریمیک re 2 و 4 به حق پرچمدار های این سبک هست

استاد عمرا بیاد برای کونامی بازی بسازه... البته اون بی لیاقتها هم نمیذارن. مگه اینکه آی پی سایلنت هیل یا متال گیر رو سونی یا مایکرو از کونامی بخرن بدن دست استاد یا همون پروردگار هنر هفتم و هشتم با هم (کنتور که نمیندازه:D)

ولی جدا اگه سونی یا مایکرو یکیشون کونامی رو مخ کنن این دو تا آی پی رو بفروشه عالی میشه. هم کونامی میتونه شروعی دوباره داشته باشه بدون گندکاری هر چه بیشتر با اینا، هم گیمرها صفا میکنن. کسلوانیا هم بخرن نور علی نور.
چیه این سایلنت هیل آشغالیا که دارن میسازن. ریمیک MGS3 از اونا بدتر، خودشونم میدونن نمیتونن کارگردانی کنن صحنه از تمساح و مرداب نشون میدن:D . اون یکی سایلنت هیله معلوم نیست دست کی دادن داره بازی تعاملی برای موبایل میسازه. احتمالا این دور باز خرابکاری کنه دیگه بیخیال شه بفروشه این دو تا رو.
یه سایلنت هیل یا متال گیر بسازه قشنگ معلوم میشه استاد کیه:D

• Like
Reactions: fire emblem

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
بنظرم قابل پیش بینی ترین نظر سنجی بود چون سلطان بی بدیل ژانر وحشت در حال حاضر resident evil هست ، نه تنها الان بلکه در طول تاریخ همین بوده و بنظرم چند علت داره که مهم‌ترین ها این هست که همیشه سازندهای عالی سر پروژه بودن و برند رو گسترش دادن و به اینجا رسوندن و نکته دوم نداشتن رقیب آنچنان قوی که بتونه با رزیدنت رقابت کنه یعنی جدی ترین رقیبش من بنظرم Silent Hill بود که اونم مقطعی و با تیم عالی تیم سایلنت و آقای ایتو و یاماعوکا و … خوب بودن و بعد از اون عملا نابود شد و دد اسپیس هم خودش مقطعی و تو دو نسخه اول خوب بود و بعدش افت کرد .
خلاصه رزیدنت با دوام ترین موفقیت رو در این ژانر داشت و هر موقع هم لغزش کرد مثل نسخه ۶ خیلی سریع جمع کردن قضیه رو با نسخه ۷ و ریمیک ها و دوباره افتادن رو غلتک

• Like
Reactions: fire emblem

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
هی کوجیما رو حضرت حضرت انداختید پشتش تا دث استرندینگش زرد از اب در امد . سایلنت که دارن ریمیک میکنن و هیچ گونه شانسی نداره چون باید تخیل ژاپنی پشتش باشه

Kojima On Making More Silent Hill & Metal Gear Solid: “This Isn't Going To Happen” Kojima Productions game director Hideo Kojima remains firm on his decision to not work on future Silent Hill or Metal Gear Solid games.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amirbeta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر