در حال حاظر مشغول چه بازیهایی هستین ؟؟

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
چهار تا تمپل اصلی رو رفتم اما دلم نمیاد برم پیش باس اخر و ‌فعلا مشغول گشت و گذار هستم و شراین پیدا می کنم و کوئست میرم.

overwatch 2
اینم هر از گاهی چند دست میزنم.

Divinity original sin 2

اینم تازه نصب کردم ، یک دو سه ساعتی رفتم و احتمالا بیشتر بازی کنم.

البته چند تا بازی دیگه هم نیمه کاره دارم که چند وقته بازی نکردم .

عجب وضعی شده ها چقدر بازی واسه انجام دادن هست اما وقت خیلی کمه.

در ضمن journey و dont starve together رو‌هم نصب کردم که با @Changed_Man 50 بازی کنیم.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
معمولا در یک زمان بیشتر از یه بازی انجام نمیدم ولی الان عملا مشغول دو تا بازی هستم:

Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster
میشه گفت این اولین تجربه «جدی» من از یه JRPG هست. خیلی چیزا دارم یاد میگیرم و همین اوایل یه جا رو گیر کردم. یخورده انگیزه‌م واسه ادامه بازی کم شده و بیشتر از یه هفته شده دیگه سراغش نرفتم؛ ولی کماکان دوست دارم که تمومش کنم.

Tomb Raider 2013
اینم تازه اوایلشم، تا اینجا که بازی خیلی خوبیه و ازش دارم لذت میبرم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Pikmin 4
کمپین بازی که تیتراژ رو بیاره تموم کردم ولی بازی گویا Post Game content غنی ای داره.

Fallout: New Vegas
اون یارو کت شطرنجیه (اسمش رو یادم رفته) پیدا کردم :D ولی نمیدونم حس می کنم کاراکترم ضعیفه برای ادامه داستان و از یه طرفی هم نمیدونم چجوری میتونم سریع XP دست و پا کنم

Ghost Trick: Phantom Detective
این رو دو چپتر اولش رو رفتم و هولی شعط. فکر کنم یکی از بهترین بازی های تاریخ کپکام و ژانر معمایی رو دارم تجربه می کنم

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
چند روزیه کارم با remnant 2 تموم شده گذاشتمش کنار تا dlc هاش بیاد .
الان دارم bloodstained ritual of the night بازی میکنم .جالبه من این بازیو همون لانچ روی سوییچ رفتم الان دوباره دارم رو ps5 میرم و با سیستم تروفی خیییییلی بیشتر حال میده .امیدوارم نینتندو تو کنسول بعدیش اچیومنتی تروفی چیزی بزاره
اخر هفته هم احتمالا blasphemous 2 را شروع کنم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Fallout: New Vegas
اون یارو کت شطرنجیه (اسمش رو یادم رفته) پیدا کردم :D ولی نمیدونم حس می کنم کاراکترم ضعیفه برای ادامه داستان و از یه طرفی هم نمیدونم چجوری میتونم سریع XP دست و پا کنم
الان نمیدونم به کجاش رسیدی اما چون Benny رو دیدی پس داخل Strip هستی :D اونجا بگرد با شخصیتای مختلف حرف بزن و کوئست بگیر، بعضیاش خیلی خوبه، بیرون اطراف Strip هم گروهکای مختلف هستن و کوئستای جالبی داره.
در کل بنظرم تا جا داره از داستان اصلی دوری کن و برو دنیاش رو اکسپلور کن، با فکشنای مختلف صحبت کن و کوئست بگیر ازشون تا بیشتر داستان و اهدافشونو بشناسی، چون در نهایت خیلی مهمه که با کدوم یکی از فکشنا داستان رو جلو ببری، اگه فقط رو داستان اصلی بری خیلی متوجه گستردگی داستانش نمیشی.
اگه دنبال گلیچ XP و اینا هم هستی رو یوتوب ریخته فک کنم :D

راستی اگه رو پی سی هستی پیام بده چندتا ماد گیمپلی/گان پلی بفرستم شوتینگش از یه عنوان پوسیده به یک شوتر خوب تبدیل کنه :>

---
آف تاپیک نشه: :D

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
بعد نزدیک 60 ساعت هنوز فک میکنم خیلی از چیزاشو ندیدم، اکثر Sky Island هارو گرفتم و آخرای داستان هم فک میکنم باشم ولی هنوز Depth رو زیاد نگشتم.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
مرتال کمبت بخش داستانی هم داره ؟
بله هر شمارش یه بخش داستانی داشت داستانش اونقدر عمیق و خاص نیستش یچیز جم جور خوبه در حد پنج شیش ساعت و بهم دیگه هم تقریبا ربط داره ولی وعده دادن که نسخه جدیدش قراره خیلی خوب باشه ظاهرا توی قسمت یازده دنیای بازی ریبوت شده و قراره یه داستان کاملا تازه داشته باشیم.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
معمولا در یک زمان بیشتر از یه بازی انجام نمیدم ولی الان عملا مشغول دو تا بازی هستم:

Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster
میشه گفت این اولین تجربه «جدی» من از یه JRPG هست. خیلی چیزا دارم یاد میگیرم و همین اوایل یه جا رو گیر کردم. یخورده انگیزه‌م واسه ادامه بازی کم شده و بیشتر از یه هفته شده دیگه سراغش نرفتم؛ ولی کماکان دوست دارم که تمومش کنم.

Tomb Raider 2013
اینم تازه اوایلشم، تا اینجا که بازی خیلی خوبیه و ازش دارم لذت میبرم.
الان Rise of the Tomb Raider رو شروع کردم و بعد تموم کردنش هم میرم سراغ Shadow of the Tomb Raider.

یخورده هم Aragami رو بازی کردم و خوشم اومد ازش. (توی یه Humble Bundle گرفته بودمش و قصد خریدش رو از قبل نداشتم.) احتمالا بعد یا بین دو تا بازی بالا انجامش بدم.

SMT 3 رو «فعلا» ول کردم. سیستمش برام گیج کننده هست. احتمالا یخورده دیرتر برمیگردم سراغش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
الان Rise of the Tomb Raider رو شروع کردم و بعد تموم کردنش هم میرم سراغ Shadow of the Tomb Raider.

یخورده هم Aragami رو بازی کردم و خوشم اومد ازش. (توی یه Humble Bundle گرفته بودمش و قصد خریدش رو از قبل نداشتم.) احتمالا بعد یا بین دو تا بازی بالا انجامش بدم.

SMT 3 رو «فعلا» ول کردم. سیستمش برام گیج کننده هست. احتمالا یخورده دیرتر برمیگردم سراغش.
توم ریدرها اونقدری چیز خاص و جذابی توشون داره که ارزش وقت گذاشتن داشته باشن؟ من فقط یه نسخه اونم فکر کنم واسه ۲۰۱۳ بود رو همون زمان بازی کردم واسه اون موقع اوکی بود الان رو نمی دونم چجورین.
===============
آقا این تاپیک حیفه. بالا نگهش دارید واسه ماهایی که حس پلی دادنمون کم و زیاد می شه انگیزه ی خوبیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر