درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
برو تو سایت نوکیا و بعد برو به قسمت گوشیت احتمالا اونجا نوشته اپدیت یا دانلود:)
اینم کامل:biggrin1:

دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی:biggrin1:
من که از آموزش قبلیت نهایت استفادرو بردم :confused: با این آموزش که دیگه ترکوندی ؟؟؟من به جای مدیر عامل های نوکیا بودم حتما یه دعوت نامه واست میفرستادم :((

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
ّبرو اینجا اون برنامرو دانلود کن!!!بعد باید به اینترنت وصل باشی و گوشی هم به کامپیوتر!!بعد برنامه خودش چک میکنه که آپدیت میخواد یا نه اگه بخواد خودش اتوماتیک ردیفش میکنه!!!ولی خیلی طول میکشه!!!

در ضمن یادت باشه شارژ گوشی باید پر باشه یا به شارژر وصل باشه!!! وگرنه اگه باتریش تموم بشه گوشیت ترکیده!!!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
یعنی شما ها یه فایل exe از نت دانلود نکردید و از طیق اون گوشی رو اپدیت نکردین؟;)

چرا دانلود کردم ولی وقتی که برنامه رو اجرا ميکردم بايد به اينترنت وصل ميبودم تا از طريق برنامه فايل ها رو بريزه

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103
serial changi

salam ,man mikhastam bedunam ke fargh in gushiaie serial changi (unaE ke seriale jabe ba gushi nemikhor) ba gushiaie mamuli chie va hala ke mikham gushi begiram mikhastam bedunam ke aia in gushia moshkel daran va kollan ke ghaziash chie???
kheili mamnun misham age javabamo sari bedin chon mikham emruz farda beram gushi bekharam ,bazam mamnun .:cheesygri

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ُسلام
کسی میدونه قیمت این تبدیل های مموری کارت microSD به SD CARD چنده؟ و کجا دارن تو تهران؟ غیر از علائدین.
با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر