درخواست نظر برای بازیم!!!

آیا از این بازی با این داستان حمایت میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    70

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان نظرتون چیه یه برای طراحی پس زمینه ها از عکس طبیعت استفاده کنم؟
اگه موافقید هرچی والیپر طبیعت دارید بذارید تا خودم ویرایششون کنم!!
راستی من تاحالا شک داشتم که بتونم بازی رو بسازم و مشکلاتی ازقبیل جاذبه و پرش و طراحی دشمن داشتم ولی به لطف خدا و به خاطر استقبال شما و قولی که بهتون داده بودم رفتم و کلی بانرم افزار ور رفتم(واسه همینم یه مدت نبودم!!)خدارو شکر تمام مشکلات حل شده و کاملا یاد گرفتم.
و شما دیگه باید منتظر بازی .....(هنوز اسم مناسبی انتخاب نکردم)باشید.
راستی حتما در باره ی اسم بازی هم یه نظری بدید .

آخرین ویرایش:

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
بابا تو دیگه کی هستی!!!!!:d
طراحیت عالی هست فقط درباره ی خود بیبس اینکه میخوام فقط برام چپ و راستشو درست کنی (بقیه هم همینطور!!!)سعی کن حدالمقدور متحرک باشن!!!
و از شخصیت خود بیبرس خوشم نیومد من که خرس وحشی نخواستم یه خرس بامزه و توپولو میخوام!!!;)ولی عجب طراح حرفه ای هستی!!!

كجاش وحشي بود حال روش كار ميكنم تا توپول و بامزه بشه!!!!;););)

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
جناب محمد رضا من فكر نكنم اون شخصيت هاي جناب بيگ سولجر كار خودشون باشه بخصوص
مدل شيطان و فرشته مرگ فكر كنم كه رو يه طرح كار كردن .......
در ضمن مدل ها بايد بصورت فريم به فريم تو يه برنامه انيميشن سازي در بياد مثل ادوبي فلش
و با چند خط برنامه نويسي ميتوني راه رفتن ببرس رو درست كني تو گيم ميكر...

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
جناب محمد رضا من فكر نكنم اون شخصيت هاي جناب بيگ سولجر كار خودشون باشه بخصوص
مدل شيطان و فرشته مرگ فكر كنم كه رو يه طرح كار كردن .......
حالا چرا به مردم تهمت میزنی؟! :d
به نظر من که اسم شخصیت اصلی (همین یارو خرسه! :d ) اسم بازی باشه جالب تره!
ولی فکر می کنم اسمش زیاد جالب نباشه.. به خوده اسم کاری ندارم.. اما واقعا با یک بار شنیدنش توی ذهن نمی مونه. خود من الان یادم نیست اسمش چیه!!! من یه اسم پیشنهادی واسه این خرسه دارم : ژوبین چطوره؟!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
کسی تهمت نزده wesly راست میگه البته ایرادی نداره این طراحی ها نمونه های اصلیش در اینترنت هست که هیچ موردی هم نداره با کمی دست کاری توسط دوست خوبمون big Soldier میشه این مدل ها رو تغییر داد و روشون کار کرد تا همون چیزی که کارگردان بازی میخواد بشه . من خودمم که تو کار طراحی هستم مثلا اگه قراره یه شخصیت طراحی کنم واسه کارگردان و قراره مثلا شخصیته گوریل باشه اول تو نت سرچ میکنم مدل های مختلف رو میبینم بعد اون چیزی رو که خودم به نظرم به فکر کارگردان و خالق بازی نزدیک تر میاد رو طراحی میکنم

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان یه اسم هایی میذارن مثله اینکه میخان ترسناک ترین بازی تاریخ رو بازی کنید...:d

یه اسم خوب و شاد بگید با توجه به داستان و سبک بازی

باید فکر کنم(الان وقت فکر کردن ندارم)

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
این چطوری: کابوس خرس طنبل(تنبل :d)
البته با توجه به اینکه آخرش معلوم میشه کابوس بوده باید اسمی باشه که تابلو نکنه. ولی خودمونیما، اینکه آخر معلوم بشه کابوسه خیلی کلیشه ای شده. یه جوری درست کن از همون اول معلوم باشه کابوسه.

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
عزيز من چرا منطقي نيستي من كه چيزي نگفتم
بنده كه نه ادعايي دارم نه توانايي همينطور هم كه دوستم never more گفتن ايرادي هم به كارتون وارد نيست!
جناب محمد رضا گفت كه شما خودتون كشيديد بنده هم براشون روشن كردم كه رو يه مدل كار كردن همين!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
دوست خوبم big soldier جان طراحی هایی که قراره بر اساس این عکس ها انجام بدی هیچ ایرادی نداره تم کلی اونجوری که من از صحبت های محمد رضا فهمیدم فانتزیه تاریک هست البته با کمی چاشنیه کمدی . مشکل اینجاست که شخصیت هایی که عکسشون رو میزاری اون انسجام یا اون ترکیب درست رو واسه این بازی ندارن باید همه عوامل از خود شخصیت اصلی گرفته تا محیط و دشمنان به هم دیگه بخورن بنا بر این من پیشنهاد میدم با توجه به اینکه بازی تو شب هست و تو کابوس از حیووناتی مثل جغد و دشمنانی مثل درختهای ترسناک(مثال فیلم های تیم برتون) و اینجور چیزا استفاده کنی . برای اینکه منظوره من رو بفهمی و بتونی بهتر درک کنی پیشنهاد میدم چند تا Stop Motion از فیلم های هنری سلیک مثل کابوس شب کریسمس یا استاپ موشن های تیم برتون ببینی تا بیشتر با تم فانتزی ترسناک و ظاهر شخصیت ها اشنا بشی . امیدوارم که تونسته باشم بهت کمک کنم . موفق باشی

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
حالا این بازیت کی میاد؟؟!؟

درموردش تو GameSpot ننوشته بود؟!؟! :d

شوخی کردم. ایشاالله موفق باشی ;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان سلام.
همونطور که گفته بودم دسترسی به اینترنت کم شده!!
من هر چند و قت یه بار سر میزنم ولی چرا هنوز فکری راجب بیربس نکردین!!!لازم نیست متحرک باشن چون با او عکسای فرشته ی مرگ و شیطان :d جناب آقای big soldier ور رفتم و همونطوری کار قشنگی از آب در اومد!!
راستی دوستان نظرتون چیه بازیرو رنگی کنم؟از نظر گرافیک خیالتون راحت که میترکونه و بهتون و عده ی یکی از بهترین بازی های دو بعدی حداقل از نظر گرافیک رو میدم!!!:x
من دوسه روز دیگه دوباره میام.
اطلاعاتی از بازی
خطری برای داستان ندارد:d
1.شما در بازی هیچ دشمنی را از بین نخواهید برد بلکه دشمنان شما را از بین می برند!!(با یک سناریوی متفاوت روبرو خواهید بود)
2.مراحلی از بازی در فضا سپری خواهد شد که به دلیل نبود جاذبه می چسبید به سقف!!!:d
3.گرافیک بازی در همین مراحل اولیه هم حرف نداره!!
4.بازی با توجه به تست ها در 60یا30فریم اجرا خواهد شد!!
5.طراحی یکی از مراحل بازی تقریبا تمام شده!!(منظورم از تقریبا به خاطر نبود کاراکتر اصلی هست!!)
6.اطلاعات جدید بعد از به دست آوردن شخصیت!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر