درخواست نرم افزار هاي كاربردي

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

دوستان از لطف همگي خيلي خيلي خيلي ممنونم ... اما حالا بين اينا كدوم بهتره ؟؟؟
با اجازتون من همه رو تست ميكنم اما شنيدم PSP Media Manager هم بد نيست ... نظر شما اساتيد عزيز چيه ؟؟!

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
من یه نرم افزار باسه آپلود رپید می خوام که بتونه همزمان آپلود کنه قطع نشه ببینم آپلود هم قابلیت رزیوم داره؟ از رپید آپلودر استفاده کردم ولی نمیدونم چرا چند تا فایلو با هم آپلود نمی کنه اکونت هم دارم اگه یه دونه باشه که دونه دونه هم آپلود کنه خوبه یعنی یه دونه رو که میزاری رو آپلود تموم که شد خودش اتوماتیک بره بعدی رو آپلود کنه لطفا زود من عجله دارم

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

دوستان من يه برنامه براي Compress كردن فايل هاي ISO و تبديل اونها به فرمت CSO Plus يا CSOP براي اجرا روي PSP مخوام ... قبلاً از Yacc استفاده ميكردم ، اما يكي از دوستان فرمودند كه نسخه جديد فرمت CSO به نامه CSO Plus معرفي شده كه فايل هارو با حجم كمتري فشرده ميكنه ... خواهشاً اگه از اين برنامه اطلاعي داريد لينك بفرماييد ...

ممنون ... :love:

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی

دوستان من يه برنامه براي Compress كردن فايل هاي ISO و تبديل اونها به فرمت CSO Plus يا CSOP براي اجرا روي PSP مخوام ... قبلاً از Yacc استفاده ميكردم ، اما يكي از دوستان فرمودند كه نسخه جديد فرمت CSO به نامه CSO Plus معرفي شده كه فايل هارو با حجم كمتري فشرده ميكنه ... خواهشاً اگه از اين برنامه اطلاعي داريد لينك بفرماييد ...

ممنون ... :love:

ورژن‌های مختلف این برنامه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

http://yacc.pspgen.com

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

Evil عزيز ... از كمكتون ممنونم اما خودم قبلاً از اين سايت نسخه 0.403 كه آخرين نسخه اين برنامه_ست رو Download كردم اما در قسمت فرمتهاي فشرده سازي CSOP يا CSO Plus وجود نداشت . بازم ممنون .

راستي اگه لطف كنيد يه برنامه خوب PDF Reader براي PSP به همراه روش استفاده معرفي كنيد ... خيلي ممنون ميشم ... شديداً بهش احتياج دارم .

راستي سايتي هست كه تمام برنامه هاي منتشر شده براي PSP رو داشته باشه ؟؟؟

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی

Evil عزيز ... از كمكتون ممنونم اما خودم قبلاً از اين سايت نسخه 0.403 كه آخرين نسخه اين برنامه_ست رو Download كردم اما در قسمت فرمتهاي فشرده سازي CSOP يا CSO Plus وجود نداشت . بازم ممنون .

راستي اگه لطف كنيد يه برنامه خوب PDF Reader براي PSP به همراه روش استفاده معرفي كنيد ... خيلي ممنون ميشم ... شديداً بهش احتياج دارم .

راستي سايتي هست كه تمام برنامه هاي منتشر شده براي PSP رو داشته باشه ؟؟؟

شمرمنده، راستش من از PSP چیزی سر در نمیارم... تنها سایتی که میشناسم www.espalpsp.com هست...

در مورد برنامه‌ها هم فکر کنم دوستانی که در انجمن PSP فعالیت میکنند بتونند بهتون کمک کنند.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من ویروس khazem ghymz یا یک چیز توی همین مایه ها که فولدر های hideشده رو نمیگذاره UNhide کنیم و ببینم
دوستان گفتن با آخرین ورژن NOD32 درست میشه
میخواستم بگم اگه میشه آخرین پچ این برنامه رو همراه با کرکش بدید
ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
من ویروس khazem ghymz یا یک چیز توی همین مایه ها که فولدر های hideشده رو نمیگذاره UNhide کنیم و ببینم
دوستان گفتن با آخرین ورژن NOD32 درست میشه
میخواستم بگم اگه میشه آخرین پچ این برنامه رو همراه با کرکش بدید
ممنون
تا جایی که یادمه سایتش پچ اپدیت براش نمیداد و باید فقط از نت اپدیت میکردی!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
برنامه ای هست که ورژن برنامه مورد نظر رو مشخص کنه ؟ ... :confused:

من ورژن Google earth ام رو نمیتونم پیدا کنم !:(

از کجا نمیتونید پیدا کنید؟
توی اغلب برنامه ها توی قسمت about میتونید ورژنشو ببینید نیازی به برنامه نداره
مگه این یکی نداره؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر