درخواست نرم افزار هاي كاربردي

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام یک لیتپنک اموزش فارسی فقط مختصر و نفید برای عوض کردن ویندوز .
5 سالی هست عوض نکردم کلا فراموش کردم
سرویس پک 1-2

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام یک لیتپنک اموزش فارسی فقط مختصر و نفید برای عوض کردن ویندوز .
5 سالی هست عوض نکردم کلا فراموش کردم
سرویس پک 1-2
سلام
اگر هم خواستی ویندوز 8.1 نصب کنی، اون قسمت اول آموزش 7 رو (در مورد تنظیمات مادربرد) یه نگاهی بنداز

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دنبال یه برنامه خیلی خوب هستم تا زیر نویس فیلمها رو بچسبونم به فیلم یعنی جوری که اون فیلم رو توسط پورت USB تلویزیون خواستم اجرا کنم به مشکل برنخورم چون همونطور که میدونید تلویزیونها و خیلی از لوازم صوتی تصویری هنوز چنین ویژگی ای ندارن که فایل های فرمت SRT. زیر نویسهایی که به صورت جداگانه دانلود میشه رو بخونن واسه همین یه برنامه میخوام که زیر نویس رو با فیم مچ کنه و فایل جدیدی از اون فیلم رو بعد از ادغام کردن زیر نویس با فیلم بتونم رو PC ذخیره و بعد به مموری فلش بریزم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
دنبال یه برنامه خیلی خوب هستم تا زیر نویس فیلمها رو بچسبونم به فیلم یعنی جوری که اون فیلم رو توسط پورت USB تلویزیون خواستم اجرا کنم به مشکل برنخورم چون همونطور که میدونید تلویزیونها و خیلی از لوازم صوتی تصویری هنوز چنین ویژگی ای ندارن که فایل های فرمت SRT. زیر نویسهایی که به صورت جداگانه دانلود میشه رو بخونن واسه همین یه برنامه میخوام که زیر نویس رو با فیم مچ کنه و فایل جدیدی از اون فیلم رو بعد از ادغام کردن زیر نویس با فیلم بتونم رو PC ذخیره و بعد به مموری فلش بریزم.
MKV Tool Nix این واسه چسبوندن زیرنویس/فایل صوتی و بالعکس . بعد اگه احیانا فارسی ساپورت نمیکرد دستگاه مربوطه با نرم افزار Shadow Sub از قسمت File>Export>VobSub باید فرمتش رو به Sub تغییر بدین...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
یک نرم افزار فوق العاده ساده برای کم کردن حجم ویدیو و اضافه کردن متن به ویدیو نیاز دارم.
خیلی ممنون.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یک نرم افزار فوق العاده ساده برای کم کردن حجم ویدیو و اضافه کردن متن به ویدیو نیاز دارم.
خیلی ممنون.
برنامه ساده که بتونی تغییراتی روی ویدیو بدی و با فرمت های مختلف ذخیره کنی (موقع سیو حجم ویدیو رو هم میتونی کم کنی) من این دو تا رو پیشنهاد میدم
VideoPad Video Editor
Wondershare Video Editor
گوگل کنی آخرین نسخه ـشون تو سایت های فارسی هست

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
hi :) در هنگام مرتب سازی پوشه های هارد اشتباهی یک پوشه رو از یکی از درایو ها حذف کردم که برام مهم بود ! بیشتر این برنامه های ریکاوری کاری از پیش نمیبرن متاسفانه ! چه نرم افزاری هست که پوشه و محتویاتش رو برام کامل برگردونه ! تشکر @};-

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
hi :) در هنگام مرتب سازی پوشه های هارد اشتباهی یک پوشه رو از یکی از درایو ها حذف کردم که برام مهم بود ! بیشتر این برنامه های ریکاوری کاری از پیش نمیبرن متاسفانه ! چه نرم افزاری هست که پوشه و محتویاتش رو برام کامل برگردونه ! تشکر @};-
سلام
متاسفانه همینطور که گفتی برنامه های ریکاوری هیچکدوم 100% درست عمل نمیکنن و نمیشه گفت همه پوشه رو کاملا برمیگردونن
ولی با برنامه GetDataBack Simple 2014 دیدم که خیلی از فایل های پاک شده برگشتن. امیدوارم به دردت بخوره

GetDataBack Simple 2014 v1.0

اگر برنگشت دو تا راه داری
استفاده از ریکاوری سخت افزاری در صورتی که فایل ها مهمه
دانلود و تست برنامه هایی که تو این لیست هست، شاید یکی ـش جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر