درخواست برگزاری جام چهارم فیفا14

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
داداش جون ماجانزن ارین یه بازی باkimgofspeadانجام میده برنده شون باتو بازی میکنن.جووووووووووووووووووووووووووووووووووون حسسسسسسسسسسسسسییییییییننننننننن جااااااااانزززززززززززننننننن:((
بابا حسین من از خدامه بازی کنم ولی نتم داغونه خوب دیگه میگی چکار کنم اگه وسط بازی دیس شدم:| 1راهی پیشنهاد بده من همون کار می کنم

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
بابا حسین من از خدامه بازی کنم ولی نتم داغونه خوب دیگه میگی چکار کنم اگه وسط بازی دیس شدم:| 1راهی پیشنهاد بده من همون کار می کنم

رضاجان اخرشب یااول صبح وضع اینترنت خوبه اون موقع بازی کن

- - -ویرایش - - -

دوستان لینک جدول:http://up6.ir/2dFf

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
حسین من نیستم ارین بجام بذار:(
من اینترنتم دیگه رسما مرد دیگه با این طرفیا هم نمیتونم بزنم همین 1ساعت پیش با ارین بازی می کردم 2بار دیس شدم:| دیگه الان میترسم وسط بازیای جام هم همین جوری شه:(
خیلی دوست داشتم با شما دوستان عزیز فارغ از نتیجه بازی کنم و لذت ببرم ولی خوب همه چیز دست من نیست و .................:((
درضمن ارین بازیش از من خیلی بهتره و جذابیت جام با حضورش بیشتر می شه;)
بازم شرمنده نظم بازیا زدم بهم و موفق باشین:x

رضا جون به جان خودم از جام کناره گیری کنی تویه تلو شیو بارونت میکنم:d .جایی نمیری وایسا بازی کن ولی به من گل نزن باشه:d

- - -ویرایش - - -

رفیق من جدول رو نمیتونم ببینم مشکل داره باز نمیشه.

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
رضاجان اخرشب یااول صبح وضع اینترنت خوبه اون موقع بازی کن
دوستان لینک جدول:http://up6.ir/2dFf
باشه دیگه دیس شدم 3 0 برام رد کنین مهم نظم جام که بهم نخوره امیدوارم این نت مسخره هم یاری کنه که امیدی نیست:|
این رقیبتم بیشتر شبها انه. اخر شب بیا هست;)
رضا جون به جان خودم از جام کناره گیری کنی تویه تلو شیو بارونت میکنم:d .جایی نمیری وایسا بازی کن ولی به من گل نزن باشه:d
ما که الان 2شبه میخوایم اپدیتش دان کنیم 1شب ورزن اشتباه دان کردم دیشبم نتم قطع شد:|
ولی اگه تلو شروع کنم تمام عقده های نتم با شیو سرت خالی می کنم:d

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
باشه دیگه دیس شدم 3 0 برام رد کنین مهم نظم جام که بهم نخوره امیدوارم این نت مسخره هم یاری کنه که امیدی نیست:|
این رقیبتم بیشتر شبها انه. اخر شب بیا هست;)

مرسی
دوستان لینک شرکت کننده ها.پست اول اپدیت شد http://up6.ir/2dGu

- - -ویرایش - - -

وامادوستانی که تیم انتخاب نکردن تافرداشب وقت دارن تیمشون رواعلام کنن درغیرصورت حذف میشن)x

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
داش حسین دیگه آیدیت رو عوض کن تا جهنم 20 متر بیشتر فاصله نداری..... انغورته ها عصبی نشی لولمون کنی ها مهربون بازی کن

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
داش حسین دیگه آیدیت رو عوض کن تا جهنم 20 متر بیشتر فاصله نداری..... انغورته ها عصبی نشی لولمون کنی ها مهربون بازی کن

داداش من باجهنم20 کیلومترفاصلمه. شمارونمیدونم!!!!!!!!!!!!!!!;;)

- - -ویرایش - - -

الان مشخصه که بازی من کی و چه ساعتیِ ؟ :d

داداش باحریفت هماهنگ کن

- - -ویرایش - - -

دوستان نتیجه بازی هاشون به همراه ذکر میزبانی بگن:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر