درخواست برگزاری جام چهارم فیفا14

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام
دوست عزیزمون اشتباه گفتن از یه تیم n بار n نفر میتونن انتخاب کنن اما هر تیمی که انتخاب کردین دیگه قابل تغییر نخواهد بود.

و اما دوستانی که زدن مثلا

دورتموند یا بارسا یا مشابه اینا

این دوستان شرکت داده نخواهند شد تا یه تیم مشخص کنن دقیقا.

سریعتر ه دوستانتون اطلاع بدید که کاپ رو start بزنیم..
به داداش فرید چقدر عجله داری بزار بشیم 16 نفر کاپم شروع میشه چون برای حذفی برنامه ریختیم اگر هم 16 نفر جور نشد مجبوریم همون گروهی برگزار کنیم که اگه12 نفر هم باشیم گروهی راحت میشه کرد

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
اقااین مسخره بازیاچیه دراوردین؟هرکس ازاونوراومده یه قانون واسه خودش گذاشته؟)x
اقافرید لطفانظم جام روبه هم نزن.
دوستان حالاکه شمامیگیدحداکثرهرتیم 2نفرمیتونن انتخاب کنن.اگه ازادباشه که همه تیم هامیشه بارسا ورئال.

- - -ویرایش - - -

دوستان 4نفردیگه ظرفیت داریم.تابشیم16تیم اونوقت...............................................................................:x

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
بچه ها حسینم راست میگه دیگه اگه هرکه از او ور بیاد هر تیمی که طرفدارشه انتخاب کنه همش میشه رئال و بارسا اصلا بیاین ای دوتا تیم از لیست تیم هاتان خط بزنین تا جام منصفانه تر برگزار بشه من خودمم میتانستم بارسا ور دارم اگه جامی که قرار توش فقط رئال و بارسا باشه اصلا برگزار نشه بهتره و میریم همون بازی عادی خودمان انجام میدیم

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
- - -ویرایش - - -

بچه ها حسینم راست میگه دیگه اگه هرکه از او ور بیاد تیم انتخاب کنه همش میشه رئال و بارسا اصلا بیاین ای دوتا تیم از لیست تیم هاتان خط بزنین تا جام منصفانه تر برگزار بشه من خودمم میتانستم بارسا ور دارم اگه جامی که قرار توش فقط رئال و بارسا باشه اصلا برگزار نشه بهتره و میریم همون بازی عادی خودمان انجام میدیم

حامدجان حالابارسا ورئال باشه اشکالی نداره.پس دوستان قانون تصویب شد:هرهرتیم رو2نفرمیتونن انتخاب کنن:-*

آخرین ویرایش:

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
حامدجان حالابارسا ورئال باشه اشکالی نداره.پس دوستان قانون تصویب شد:هرهرتیم رو2نفرمیتونن انتخاب کنن:-*

حالا ای طور یکم بهتره دوستان در صلح و صفا به سر میبرن اگه هم کسی اینجا پیشنهادی درباره قانون داره به حسین پ.خ کنه که اگه تایید شد تو پست اول قرارش میده :x

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اقا منم نتم پوکیده 1چند وقتی فقط با اینوریا می تونم بازی کنم اگه جا دارین منم هستم:d
چون گفتین 2تا تیم میشه برداشت منم با اورتون.اشتوتگارت میامb-)
راستی invt انلاین باید باشه درسته؟ چون دلبخواهی مسخره بازی میشهl-)
دوستان به خودشم گفتم. فقط جون عزیزاتون جام شروع شد ول نکنین برین تو افق محو شین:d سرکارش نذارین این بنده خدا الکی برنامه بریزه بعد همه بیان بگن ما هستیم همچنین شروع شد انگار نه انگار و.............

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
اقا منم نتم پوکیده 1چند وقتی فقط با اینوریا می تونم بازی کنم اگه جا دارین منم هستم:d
چون گفتین 2تا تیم میشه برداشت منم با اورتون.اشتوتگارت میامb-)
راستی invt انلاین باید باشه درسته؟ چون دلبخواهی مسخره بازی میشهl-)
دوستان به خودشم گفتم. فقط جون عزیزاتون جام شروع شد ول نکنین برین تو افق محو شین:d سرکارش نذارین این بنده خدا الکی برنامه بریزه بعد همه بیان بگن ما هستیم همچنین شروع شد انگار نه انگار و.............
رضا جان داداش منظور از دوتا تیم ای بود که اگه مثلا یکی رئال ورداشت فقط یه نفر دیگه میتانه رئال ورداره

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
رضا جان داداش منظور از دوتا تیم ای بود که اگه مثلا یکی رئال ورداشت فقط یه نفر دیگه میتانه رئال ورداره
/:)
باشه من با اورتون میام:>
بابا یکی بیاد رئال برداره الان داش علی میاد رئال برمیداره به همتون 7-8 میزنه ها منم فقط با رئال میتونم جلوش بگیرم خلاصه از ما گفتن بود بعد نگین نگفتی:d

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
ای کاش تو این جام میشد یه قانون گزاشت کسی با رئال نیاد:|

==============================================
آقا منم اعلام آمادگی میکنم
تیم : بایرن
ولی یه مشکل دارم ممکنه اینترنتم به بعضی ها نخوره

PSN : I_LOVE_IRAN

- - -ویرایش - - -

/:)

بابا یکی بیاد رئال برداره الان داش علی میاد رئال برمیداره به همتون 7-8 میزنه ها منم فقط با رئال میتونم جلوش بگیرم خلاصه از ما گفتن بود بعد نگین نگفتی

داش علی یک بار با رئال نیا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر