درباره گیم کوب بیشتر بدانیم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من همین رو می خواستم بدونم که تو ایران هم فزوشنده ها با گذشت زمان قیمت رو تغییر میدن یا نه؟
آره توی ایران هم باتوجه به گذشت زمان قیمت رو میارن پایین چون مجبورن به خاطر اینکه همینطوری فروش بازی های اریج کمه و وقتی یه بازی دو سال پیش رو بالای 60-70 تومن بدن دیگه هیچ .

. اقا دي وي دي كپي كيوب رو توي تهران غير از توپخونه، كجا و با چه قيمتي ميشه گير اورد ؟

2. ماريو پارتي 7 رو كي داره ؟! با 6 چقدر فرق داره ؟

3. واريو رو كي بازي كرده تا حالا ؟
1- من همین آدرس رو که عماد داد دارم که همون توپخونس
ببین میری توپخونه،طبقه پایین،آخرین مغازه سمتت چپ،فروشگاه فتحی.کلا وارد کننده اونه،ولی حالا اگه چیزی رو تموم کرده باشه،طبقه بالا قبل پله ها،سمت راست هم یه مغازه کوچیکی هست که اونم داره.قیمتشم 3-3.5 هستش.
2- من بازی نکردم ولی 6 رو بازی کردم . خوبیه ماریو پارتی ها اینه که بین دو تا نسخش هیچ وجه شباهتی وجود نداره . روند اصلی گیم همون تاس انداختن و رفتن توی نقشه ی بازیه اما مینی گیم های هیچ دو نسخه ای عین هم نیستن شاید حد اکثر توی 10 تا مشترک باشن اما به طور کلی تفاوت خیلی بالاس .
یه بازی Wario برای GC اومده به اسم Wario World که خیلی سطح پایینه تکرار تمام بازی های قدیمی و جدید ماریو تو سبک پلتفرمره به علاوه ی یه سری الهام گیری تمسخر آمیز از بازی های دیگه البته بازی بیشتر اکشنه تا پلتفرمر . داستانش اینه که واریوی پول دوست یه چیزی (فکر کنم الماس بود یا یه همچین چیزی) رو می دزده اما چون اون چیزی که دزدیده طلم شدس تمام طلا و جواهرات خودش تبدیل به جک و جونور شدن . همه در مورد بازی می گن خیلی آسون بوده اما من می خوام اعتراف کنم که توی بازی به مشکلاتی برخوردم .

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
بچه ها اينجا كسي هست كه گيم كيوبش رو بخواد بفروشه؟
ببخشيد اگه تو جاي درست پست نزدم.
ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
بچه ها اينجا كسي هست كه گيم كيوبش رو بخواد بفروشه؟
ببخشيد اگه تو جاي درست پست نزدم.
ممنون.
;)
ببین چرا میخوای واسه GC پول بدی؟؟
اشتباه مهزه!!!!!!!
صبر کن تا چند روز دیگه WII لانچ میشه اون رو بگیر فکر کنم بازیهای GC رو هم اجرا میکنه:)
بای

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مگه من می خوام وی رو بخرم برای گرافیکش؟
من در وهله اول وی رو می خرم برای بازیهای کنسولهای قبلی نینتندو...در وهله دوم وی رو میخوام به خاطر گیم پلی...اصلا وی رو به خاطر گرافیک نمی خوام بخرم...

ايول.
دليل اصلي خريد DS هم واسه من همينه!
بازيهاي قديمي NES و SNES !!
: ))

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اره کوجیما نبود...اون مشغول متال3 بود اون موقع...
در موردبازیهای اصل هم ازش پرسیدم. گفت چندتا از دوستاش re0 رو دارن.گفت ازشون میپرسم که ببینم میفروشن یا نه..هنوز خبر نداده...
بازم ممنون سینا...
بعد یه کم هم در مورد Luigi's Mansion توضیح بدی خوب میشه؟..

اينو بگم شايد بد نباشه.
David Hayter كه صداي Snake رو به عهده داره، تمامي هزينه هاي Twin Snakes رو پرداخته.
چون دوست داشت اين بازي Remake با گرافيك بالاتر از PSone داشته باشه ولي كسي حمايت نميكرد. نصف پولي كه از MGS1 گرفته بود رو براي اين كار هزينه كرده.
يكي از 10 آرزوي دست نيافتني من بازي كردن twin snakes هست.
هيچ وقت حسي كه با ديدن اولين شات هاش بهم دست داد رو يادم نميره، داد ميزدم.
ولي نوستالژي همون نسخه Psone هست.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دوستان من نه GC دارم نه قصد خریدشو!! (دلیلش رو که همه جا جار زدم!!:) )
از تمام دوستانی که اطلاعاتی دارن درخواست میکنم که با ما هم به اشتراک بزارن:
این کنسول چه جوری کپی خور میشه ؟(غیر از مدچیپ)
برنامه های Freeo loader و Action Replay چی هستن؟

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
راهنمایی برای خرید گیم کیوب

سلام می خواستم بدونم الان قیمت گیم کیوب چنده البته کپی خور شده و چند درصد بازیهاش تو بازار گیر میاد و بازیهای نینتندو64 روش اجرا میشه و تو بازار گیر می یاد قیمت دسته ومموری هم لطف کنید بعلاوه یه جای مطمئن که همه رو داشته باشه
فقط نگید چرا we نمی گیری همینم بگیرم شاهکاره پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
خیلی ممنون می خواستم بدونم بازیهاش چنده و بازیهای قدیمیش گیر میاد ؟
اگر قیمت مموریش هم بزارید ممنون میشم. و جایی که بتونم همرو تهیه کنم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من GC رو تو بازار لباف ديدمش. Wii هم بخرم، حتما GC ميخرم.
مشكلي تو رايت بازياش نيست؟ DVDخامش پيدا ميشه؟!
و هزار سوال ديگه ...

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
اگه ارزششو داشته باشه ، بنظر من فقط به حرمت Resident Evil 4 هست.! که اونم الان با یخورده کیفیت کمتر برای PS2 اومده.. اما دیروز توی کلیک خوندم نینتندو خط تولید game cube رو تعطیل کرده و دیگه کنسولی از game cube تولید نمیکنه..! پس عجله نکنید..همین روزاس که تولید بازیاش هم متوقف بشه..

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا میشه آدرس یه جایی رو بدید که تعداد زیادی از بازی هاشو داشته باشه؟
قیمتش که خیلی خوبه...
اگه 20 تا بازی هم واسش بگیریم می ارزه 130 تومن!

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
158
نام
مملی
دوستان من نه GC دارم نه قصد خریدشو!! (دلیلش رو که همه جا جار زدم!!:) )
از تمام دوستانی که اطلاعاتی دارن درخواست میکنم که با ما هم به اشتراک بزارن:
این کنسول چه جوری کپی خور میشه ؟(غیر از مدچیپ)
برنامه های Freeo loader و Action Replay چی هستن؟

برنامه Free Loader برای بازی کردن بازی های ژاپنی/امریکای روی یکGamecubeاروپایی هستش . یا بر عکس !
برنامه Action Replay برای بازی کردن بازی ها با Cheat هستش . البته هر Action Replay به خودی خود یک Free Loader هم هست . یعنی اگر یک CD Action Replay داشته باشی برنامه Free Loader هم روش هستش !
در ضمن فراموش نشه که هر Action Replay با یک Memory Card مخصوص خودش بفروش میره که Code های Action Replay روش ذخیره شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر