درباره گیم کوب بیشتر بدانیم

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
علت اصلي كه شركت سوني ps3 رو كه همه ميگن گرون هست رو بازم داره تبليق ميكنه فقط و فقط به دليل گرافيك بالاي اين دستگاهه(مثال)چون ميدونه اولين شرت موفقيت :گرافيك بالاست.

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
علت اصلي كه شركت سوني ps3 رو كه همه ميگن گرون هست رو بازم داره تبليق ميكنه فقط و فقط به دليل گرافيك بالاي اين دستگاهه(مثال)چون ميدونه اولين شرت موفقيت :گرافيك بالاست.
تو خواب اینا رو فهمیدی؟!

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
یه سوال دیگه:
مموری کارتهای گیم کیوب روی وی می خوره؟
(((((((اخه چون نینتندو گفت دسته های گیم کیوب روی وی کار میده گفتم لابد مموری کارتش هم کار بده)))))))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
فعلا نخرید

من که گیم کیوب رو ندارم اما رفیقم داره و کلی ازش رازیه .اما من که میگم صبر کن تا

کنسول های جدید رو بخری بعدا پشیمون میشی

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من که گیم کیوب رو ندارم اما رفیقم داره و کلی ازش رازیه .اما من که میگم صبر کن تا
کنسول های جدید رو بخری بعدا پشیمون میشی

من که نخواستم گیم کیوب رو بخرم...
ببین از این دوست بپرس بازیهاش رو از کجا می خره؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه سوال دیگه:
مموری کارتهای گیم کیوب روی وی می خوره؟
(((((((اخه چون نینتندو گفت دسته های گیم کیوب روی وی کار میده گفتم لابد مموری کارتش هم کار بده)))))))
آره دو تا پورت مموری کارت GC روی Wii تعبیه شده ولی نخرین چون :
1- دستگاه خودش 512 مگ هارد داره (البته یه بازی مثل Animal Crossing همش رو یه دفعه پر می کنه)
2- رنگهای ضایعی دارن مموریاش البته فکر کنم نقره ایشم موجود باشه اما عمده ی رنگهای موجود زرده

میگم این بازیهای GC رو سراغ داری از جایی بخریم یا DOWnlaod کنیم آخه وقتی Wii بخریم لازم میشه مخصوصا RE - zero یا مثلا همین Luigi's mansion
راست می گی به خدا هیچ بازی Luigi's Mansion نمی شه از همه بازی های Survival Horror ترسناکتره

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
آره دو تا پورت مموری کارت GC روی Wii تعبیه شده ولی نخرین چون :
1- دستگاه خودش 512 مگ هارد داره (البته یه بازی مثل Animal Crossing همش رو یه دفعه پر می کنه)
2- رنگهای ضایعی دارن مموریاش البته فکر کنم نقره ایشم موجود باشه اما عمده ی رنگهای موجود زرده
نه فقط به خاطر اطلاع خواستم بدونم....
بعد سینا mgs ts رو بازی کردی؟؟به غیر از گرافیک دیگه چه تغییری تو بازی هست؟
این راسته که کاتاسکین های بازی ریل تام نیست؟
و سینا الان re0 چند گیر میاد تو ایران؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نه فقط به خاطر اطلاع خواستم بدونم....
بعد سینا mgs ts رو بازی کردی؟؟به غیر از گرافیک دیگه چه تغییری تو بازی هست؟
این راسته که کاتاسکین های بازی ریل تام نیست؟
و سینا الان re0 چند گیر میاد تو ایران؟
من والا به هیچ دقت نکردم ولی یه حسی بهم می گفت که موسیقی متن عوض شده بعد هم مطمئن شدم که آره یه سری از ترک ها جایگزینی شدن
دمو ها هم آره پری رندر هستن یه جاهایی هم زوایای دوربین فرق داره
مسخره ترین جای بازی هم مبارزه با منتیس بود که باید سه بار دسته رو براش جابجا می کردی
کاگردان بازی هم مثل اینکه کوجیما نبوده
RE0 رو هم نمی دونم
بازم می گم تو این مسائل (بازی های اصل) فقط حسین خدامی می تونه کمک کنه

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من والا به هیچ دقت نکردم ولی یه حسی بهم می گفت که موسیقی متن عوض شده بعد هم مطمئن شدم که آره یه سری از ترک ها جایگزینی شدن
دمو ها هم آره پری رندر هستن یه جاهایی هم زوایای دوربین فرق داره
مسخره ترین جای بازی هم مبارزه با منتیس بود که باید سه بار دسته رو براش جابجا می کردی
کاگردان بازی هم مثل اینکه کوجیما نبوده
RE0 رو هم نمی دونم
بازم می گم تو این مسائل (بازی های اصل) فقط حسین خدامی می تونه کمک کنه

اره کوجیما نبود...اون مشغول متال3 بود اون موقع...
در موردبازیهای اصل هم ازش پرسیدم. گفت چندتا از دوستاش re0 رو دارن.گفت ازشون میپرسم که ببینم میفروشن یا نه..هنوز خبر نداده...
بازم ممنون سینا...
بعد یه کم هم در مورد Luigi's Mansion توضیح بدی خوب میشه؟..

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
مگه اگه دوتا دیسک باشه قیمت ارجینالش هم فرق داره؟؟
re0 و re4 هرکدوم دوتا دیسک هستن...
تو re remake رو نداری؟

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مگه اگه دوتا دیسک باشه قیمت ارجینالش هم فرق داره؟؟
re0 و re4 هرکدوم دوتا دیسک هستن...
تو re remake رو نداری؟
راستیتش من نمی دونم روی قیمتش تاثیر بزاره یا نه مثلا RE4 رو گرفتم 72 تومن
ولی Re0 گرفتم 42 تومن اصولا قیمت بازی ها بستگی به تاریخ عرضشون داره ولی قاعدتا باید تاثیر بزاره چون من بازی زیر 30 تومن هم خریدم Mario Party 6 .
Remake رو دیدم دست یکی از بچه ها نکبت نداد بمون تا بازی کنیم این شد که موقعی که دستگاه رو کپی خوریدم اینم گرفتم
گرافیکش بهتر شده و اینکه مثل اینکه چنتا پایان دیگه هم داره من خودم فقط یه بار با جیل رفتمش زیاد توجهی بهش نکردم گرافیکش عالی شده محیط بازی خیلی شلوغ تر و بزگتر شده یعنی اصولا اون عمارت خیلی بزرگتر از قبل شده آها یه چیز دیگه دموهاش دیگه فیلم نبود همش کامپیوتری شده بود یه چیز اعصاب خورد کنی هم که داشت این بود که باید هر زامبی که می کشتی رو آتیش بزنی یه نوشته هایی هم توی بازی می خوندی راجب ویلیام برکین (همون دانشمنده بود فکر کنم) که توی نسخه ی اصلی نبود ولی خداییش هنوز نسخه ی اول بیشتر از همه ی نسخه ها آدم رو می ترسونه و ترسش بیشتر از نوع دلهره بود ولی نسخه ی چهار با تمام خوبیاش بیشترین کارش ترس شوک آور بود .
راجب Luigi's Mansion هم سر فرصت یه توضیحاتی می دم ولی فقط بگم که خنده دار ترین بازی ترسناک تاریخه که هیچ اسلحه ی گرمی توش خبری نیست غیر از یه جارو برقی که قدرت مختلفی در طول بازی پیدا می کنه هدف بازی به سخره گرافیک عناصر بازی ها ترسناک تا اون زمان بوده

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
1. اقا دي وي دي كپي كيوب رو توي تهران غير از توپخونه، كجا و با چه قيمتي ميشه گير اورد ؟

2. ماريو پارتي 7 رو كي داره ؟! با 6 چقدر فرق داره ؟

3. واريو رو كي بازي كرده تا حالا ؟

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
ممنون از توضیحات....
راستیتش من نمی دونم روی قیمتش تاثیر بزاره یا نه مثلا RE4 رو گرفتم 72 تومن
ولی Re0 گرفتم 42 تومن اصولا قیمت بازی ها بستگی به تاریخ عرضشون داره ولی قاعدتا باید تاثیر بزاره چون من بازی زیر 30 تومن هم خریدم Mario Party 6

من همین رو می خواستم بدونم که تو ایران هم فزوشنده ها با گذشت زمان قیمت رو تغییر میدن یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر