دانلود Image بازيهای Ps1 قابل بازی روی Psp.

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300
لطفاً يه سری بازی جديد PS1 (منظورم اينه که اينجا نباشه) رو بزاريد واسه دانلود يا اگه سايتی رو ميشناسيد اينجا معرفی کنيد.:thanks:

Ms1636

کاربر سایت
Feb 8, 2007
8
لطفاً يه سری بازی جديد PS1 (منظورم اينه که اينجا نباشه) رو بزاريد واسه دانلود يا اگه سايتی رو ميشناسيد اينجا معرفی کنيد.:thanks:
این سایت میتونم به جرات بگم که جزء بهترین سایت ها تو زمینه rom های psx هست ( البته 1 سری ناقصی داره !!! ) اما اگه بازی خاصی مد نظرت هست بگو تا اونم برات پیدا کنم ;)

آخرین ویرایش:

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300
این سایت میتونم به جرات بگم که جزء بهترین سایت ها تو زمینه rom های psx هست ( البته 1 سری ناقصی داره !!! ) اما اگه بازی خاصی مد نظرت هست بگو تا اونم برات پیدا کنم ;)

من که که نفهميدم از کجاش بايد دانلود کنم. اگه ميشه لينک مستقيم بزار.
thanks

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300

resident evil2,3 dino crisis1,2 tomb rider 1,2,3,4,5 ,winnig eleven3 final version(football 99 , grand turismo 1,2

Ms1636

کاربر سایت
Feb 8, 2007
8
من که که نفهميدم از کجاش بايد دانلود کنم. اگه ميشه لينک مستقيم بزار.
thanks
لینکش به صورت مستقیم نیست !!! ولی برای دانلود اول میری توی ردیف حرف اول بازی !!! بعد برای هر بازی نوشته part .. مثلا Dino Crisis [SLUS-00922] part 1 میری توی اون صفحه بعدش نوشته Download This Rom بعد روی صفحه 1 تایمر هست که باید صبر کنی ( حدود 15 ثانیه ) بعدش هم لینک دانلود پیدا میشه نوشته Click here to start your download !!!!
تنها مشکلش اینه که لینک ها resume ندارن و خوبیش اینه که هر فایل حدود 40 مگا بایت هست ....
dino crisis1,2و grand turismo 1,2 که تو سایت هستن :biggrin1: برای بقیه بازی ها هم که گفتی لینک تورنتشون رو دارم resident evil2
winning eleven رو هم پیدا نکردم !!!

آخرین ویرایش:

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300
لینکش به صورت مستقیم نیست !!! ولی برای دانلود اول میری توی ردیف حرف اول بازی !!! بعد برای هر بازی نوشته part .. مثلا Dino Crisis [SLUS-00922] part 1 میری توی اون صفحه بعدش نوشته Download This Rom بعد روی صفحه 1 تایمر هست که باید صبر کنی ( حدود 15 ثانیه ) بعدش هم لینک دانلود پیدا میشه نوشته Click here to start your download !!!!
تنها مشکلش اینه که لینک ها resume ندارن و خوبیش اینه که هر فایل حدود 40 مگا بایت هست ....
dino crisis1,2و grand turismo 1,2 که تو سایت هستن :biggrin1: برای بقیه بازی ها هم که گفتی لینک تورنتشون رو دارم resident evil2
winning eleven رو هم پیدا نکردم !!!

آقا ممنون از زحمتی که کشيدی، من dino crisis 2 رو دانلود کردم و تو پوشه game ريختم امّا کار نکرد،توی يه پوشه ديگه بايد بريزم يا کار ديگه يی بايد بکنم؟ thanks again

Ms1636

کاربر سایت
Feb 8, 2007
8
آقا ممنون از زحمتی که کشيدی، من dino crisis 2 رو دانلود کردم و تو پوشه game ريختم امّا کار نکرد،توی يه پوشه ديگه بايد بريزم يا کار ديگه يی بايد بکنم؟ thanks again
همینجوری فایل iso رو ریختی توی game ؟؟؟ یا تبدیلش کردی و کار نکرد ؟؟ :-" فایل های این سایت تا جایی که من امتحان کردم مشکل ندارن ... :confused:

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300
چيزی که بعد از دانلود کردن دارم اينه که تو عکس ميبينی .....

67qwgoo.jpg

و ميريزمش تو پوشه GAME ولی کار نميکنه و ارور ميده. حالا گه خودتم يه امتحان بکنی و يه جواب قدم به قدم به من بدی که چه جوری اين بازی رو run بکنم ممنون ميشم.

Ms1636

کاربر سایت
Feb 8, 2007
8
چيزی که بعد از دانلود کردن دارم اينه که تو عکس ميبينی .....
و ميريزمش تو پوشه GAME ولی کار نميکنه و ارور ميده. حالا گه خودتم يه امتحان بکنی و يه جواب قدم به قدم به من بدی که چه جوری اين بازی رو run بکنم ممنون ميشم.
خدا مرگم بده آخه بچه تو میخوای همینجوری image psx رو اجرا کنی ؟؟؟ پس نیازی به تبدیل نداره ؟؟؟ باید اول تبدیل کنی ( با برنامه PSX2PSP و یا Popstation ) و بهت 1 فایل eboot.pbp میده دیگه نیازی به keys.bin هم نیست بعدش این فایل eboot.pbp رو توی 1 فولدر که فرقی نمیکنه اسمش چیه توی فولدر game کپی کن بعدش هم از بازی لذت ببر !!! :cheesygri

PEPSI

کاربر سایت
Apr 24, 2007
300
خدا مرگم بده آخه بچه تو میخوای همینجوری image psx رو اجرا کنی ؟؟؟ پس نیازی به تبدیل نداره ؟؟؟ باید اول تبدیل کنی ( با برنامه PSX2PSP و یا Popstation ) و بهت 1 فایل eboot.pbp میده دیگه نیازی به keys.bin هم نیست بعدش این فایل eboot.pbp رو توی 1 فولدر که فرقی نمیکنه اسمش چیه توی فولدر game کپی کن بعدش هم از بازی لذت ببر !!! :cheesygri

اگه لينک اين برنامه PSP2PSX رو هم بزاری ممنون ميشم.بازم ممنون از لطفی که کردی.

millad

کاربر سایت
Mar 24, 2007
105
نام
millad
آقا من خودم چه شكلي ميتونم بازي هاي كه دارم ازشون Image بگيرم:confused:
من 98 تا بازي + گيم شارك:-"
يعني هواي شما رو هم دارم;)

Ms1636

کاربر سایت
Feb 8, 2007
8
آقا من خودم چه شكلي ميتونم بازي هاي كه دارم ازشون Image بگيرم:confused:
من 98 تا بازي + گيم شارك:-"
يعني هواي شما رو هم دارم;)
از یکی از برنامه های رایت سی دی برای گرفتن ایمیج باید استفاده کنی که توی تمام اونا من به شدت Alcohol 120% رو پیشنهاد میکنم !!! چون 1 سری بازی بود که با nero و حتی isobuster ازشون ایمیج گرفتم کار نکرد ولی همون موقع با این الکل امتحان کردم جواب داد !!!! :cheesygri

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من آموزش کامل رو تو تاپیک اجرای بازی های ... گذاشتم .

من هم همین بازی هایی که شما برای دانلود گذاشتین رو دانلود کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر