دانلود Image بازيهای Ps1 قابل بازی روی Psp.

crazy-s

کاربر سایت
Aug 24, 2009
12
سلام من میخواستم کرش باش رو داتلود کنم که ***** هست ! این بازی روی خود پلی 1 و یا پلی 2 اجرا میشن ؟ چه جوری باید رایتشون کنم ؟

mehrdad-pop

کاربر سایت
Aug 26, 2009
6
با سلام دوستان گرامی امیدوارم نماز روزهاتون قبول باشه
من در اجرای بازی پی اس وان مشکل دارم وقتی بازی رو به همراه فایل کی به یک فولدر وپس از اون به فولدر گیم psp منتقل میکنم به محض اینکه بازی رو اجرا میکنم با یک ارور روبرو میشم بعدم psp خاموش میشه
لطفا کمک کنید مشکل کجاست؟
مشخصات دستگاهمم اینه
psp slim 3004 piano black
hack by chiken
frimwar 5.03 mhu
زمانی هم که دکمه select رو میزنم m33 خط 4 یا 5 نوشته. حالا نمیدونم منظور دوستان که در پستها مینویسند ورژن 3.04 یا m33 چیه اینه؟ یا نه!

خواهش میکنم هر کس میتونه کمکم کنه واقا دوست دارم این کار انجام بشه همتونو دعا میکنم تو این ماه عزیز

mehrdad-pop

کاربر سایت
Aug 26, 2009
6
سلام دوست عزیز با 2 الی 3 تا برنامه امتحان کردم اینان PSX2PSP_v.1.4.2
PSX2PSP v.0.7.1
popgui1_7_2_debug

26997_popstationpsp31.1 این برنامه رو درست متوجه کارکردش نشدم
نمیدونم شایدم در مجموع من کارارو درست انجام نمیدم لطفا یه توضیح جامع برام بزار ممنونت میشم
:blushing::love:

miladcf

کاربر سایت
Jan 28, 2006
11
سایت توپ دانلود رام

سلام به همه
چند وقت پیش دنبال یه سایت توپ برای دانلود بازی های PSXمی گشتم اما اکثرشون پولی بود و سایت خوبی در دسترسم نبود . اما بالاخره یه سایت تو پیدا کردم گفتم لینکشو بزارم شما هم فیض ببرید:cheesygri
http://www.romulation.net/PSX
البته سایت بازی های NDS و گیم بوی و... رو هم داره که راحت میتونین دانلود کنین.در قسمت گوشه بالا هم یه گزینه با نام sort هست که می تونین لست بازی هارو بر اساس size ویا downloadمرتب کنید که کار رو راحت میکنه و میتونین عناوین خوبی رو که بازی نکردین دانلود کنین.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه ...

من بازي driver و resident evil (همه شماره هاييش كه رو psp ميشه كه اجرا بشه!!) رو ميخوام ...

ممنون ميشم اگه يكي لينكش رو بزاره .....

------------------------------------------------------------------
ويرايش :

سلام به همه
چند وقت پیش دنبال یه سایت توپ برای دانلود بازی های PSXمی گشتم اما اکثرشون پولی بود و سایت خوبی در دسترسم نبود . اما بالاخره یه سایت تو پیدا کردم گفتم لینکشو بزارم شما هم فیض ببرید:cheesygri
http://www.romulation.net/PSX
البته سایت بازی های NDS و گیم بوی و... رو هم داره که راحت میتونین دانلود کنین.در قسمت گوشه بالا هم یه گزینه با نام sort هست که می تونین لست بازی هارو بر اساس size ویا downloadمرتب کنید که کار رو راحت میکنه و میتونین عناوین خوبی رو که بازی نکردین دانلود کنین.

برادر تركوندي ! .... دمت گرم , عجب سايت ديوونه اييه !...

راستي بازيهايي كه 2cd هستن رو بعد دانلود چيكار بايد بكنيم ؟ اصلا من تا حالا بازي هاي psx رو رو دستگاهم بازي نكردم !

اگه يه نفر لطف كنه يه توضيحي بده يا يه لينكه آموزشي بزاره خيلي ممنون ميشم ....

آخرین ویرایش:

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
سلام به همه ...

من بازي driver و resident evil (همه شماره هاييش كه رو psp ميشه كه اجرا بشه!!) رو ميخوام ...

ويرايش :

راستي بازيهايي كه 2cd هستن رو بعد دانلود چيكار بايد بكنيم ؟ اصلا من تا حالا بازي هاي psx رو رو دستگاهم بازي نكردم !

دانلود بازی driver 2 :
http://www.romulation.net/PSX/Driver_2_CD_2_[E].rar.html

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام به همه ...

ويرايش :

سایت خیلی خوبیه ولی من هر چی گشتم Tomb Raider 1 رو پیدا نکردم :(
وقتی دانلود کردی باید فولدره بازیتو بریزی تو پوشه GAME تو PSP
وقتی CD 1 رو تموم کردی CD 2 رو بریز تو پوشه GAME از ادامه سیوت (SAVE) بروبازی کن ، میشه مثل PS1 که باید CD رو عوض میکردی ، با این فرق که میشه همه CD هارو باهم ریخت تو PSP و حالشو برد داش رضا:love:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

سایت خیلی خوبیه ولی من هر چی گشتم Tomb Raider 1 رو پیدا نکردم :(
وقتی دانلود کردی باید فولدره بازیتو بریزی تو پوشه GAME تو PSP
وقتی CD 1 رو تموم کردی CD 2 رو بریز تو پوشه GAME از ادامه سیوت (SAVE) بروبازی کن ، میشه مثل PS1 که باید CD رو عوض میکردی ، با این فرق که میشه همه CD هارو باهم ریخت تو PSP و حالشو برد داش رضا:love:

دمتون گرم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر