دانلود GTA Legacy برای PS2 (نسخه سوپر مد GTA SA)

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
431
نام
سعید
خیلی خوب هست. تلاش قابل تقدیری است و می تواند برای کسانیکه هنوز پلتفرم پی اس دو را نگه داشته اند، از این مود استفاده کنند. ولی احساس می کنم که با وجود قرار دادن این مخلفات، کیفیت تکسچر بازی خیلی اومده بود. اگر کف خیابون های نسخه مود شده رو تصاویر ببینید، می فهمید که حتی از نسخه اصلی پایین تر هست و یه جور شبیه بازی های پی اس وان شده. کمی ذوق میزنه ولی چهره کاراکترها از دور خیلی خوب کار شده ولی از نزدیک وقتی فرانکلین می بینم، زیاد جالب درنیومده. منو تغییر اسلحه و شخصیت ها هم جالبه و اگر سازنده قصد داره که ماموریت های جی تی آی وی هم قرار بده، خیلی قدم رو به جلویی برداشته. گرچه به نظرم پیاده سازی آن ها به آن حد نزدیک ظاهر نشه و حتی به جایی برسه که به علت سنگینی، قابل بازی بر کنسول نشه. چون هدف برای من انجام آن روی کنسول نسل ششمی است و نه روی پی سی. چون روی پی سی ترجیح میدیم که همون V را بازی کنیم!
در رابطه با کاهش کیفیت تکسچرها اصلا باهاتون موافق نیستم
بنده خودم تست کردم و واقعا در بیشتر تکسچرها پیشرفت قابل توجه دیدم
در رابطه با صورت کاراکتر ها... هرچی نباشه بازی باید یک جوری باشه ک روی ps2 قابل اجرا باشه، با این محدودیت های سخت افزاری هم واقعا سازندگانش کار جالب توجهی روی چهره ها انجام دادن
در رابطه با ماموریت های gta v، صد در صد نمیشه که بگیم درحدو اندازه خود gta v کار میشن، به دلیل محدودیت های سخت افزاری مطمعنن به صورت قابل توجهی ضعیف تر هستن ولی به نظر من این هم یک قدم خیلی بزرگ به سمت جلو در عرصه مودینگ هستش بازی های ps2 هست
در آخر این پروژه تازه در مراحل اول توسعه است (تازه ورژن 0.111 اومده بیرون) مطمعنن در آینده از این هم بهتر میشه
حتی با صحبت هایی که قبلا با دنیل 69 داشتم میگفت قصد دارم قابلیت اضافه کردن مود به بازی روهم فراهم کنم! (بدون نیاز به ویرایش فایل iso بازی!) که واقعا خیلی جالبه
--
جدای از تمام این تفاسیر، شما اگر تغییر در شیوه نور پردازی بازی و حذف شدن اون فیلتر زرد رنگ رو حتی به تنهایی در نظر بگیری این بازی ارزش امتحانو داره

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
431
نام
سعید
پست اول با آخرین تریلر این نسخه جدید که همین یک هفته پیش اومده آپدیت شد
با خودم گفتم دیدنش خالی از لطف نیست برای همین گذاشتمش
پروژه براشون خیلی بزرگ تر شده... قبلا فقط قرار بود برای ps2 باشه ولی جدیدا تصمیم گرفتن مولتی پلتفرمش کنن (یعنی برای مثال xbox360 و پیسی هم میخوان بدن)
صحبتی کوتاهی که کردم گفتن در آینده نسخه آلفا میاد بیرون (آخرین نسخه همین پری آلفا بود که توی پست بالا گذاشتم)​

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
431
نام
سعید
یک خبر از این gta شخص اصلی که این کار رو اول شروع کرد کار رو ول کرد، البته گفت کار متوقف نمیشه و سایر اعضا کار روش رو ادامه میدن که البته شک دارم
الان داره یسری کارهای دیگه انجام میده
یسری آموزش از مود کردن gta sa برای ps2 گذاشته بود مثل تغییر صداهای رادیو، اضافه کردن مدل و تکسچر و... شاید یروزی اون هارو گذاشتم تا همه استفاده کنن
-------​
سلام خطای defragment میده
سلام، مشکل از فلش و یا هر وسیله ایی هست که ازش برای اجرای بازی استفاده میکنید دوست عزیز
میتونید با Auslogics Disk Defrag اقدام کنید به Defrag کردن، و یا فلشتون رو فرمت کنید، بازی کامل تست شده

• Like
Reactions: Mahdi.saeedinia

Mahdi.saeedinia

کاربر سایت
Jan 31, 2021
6
سلام
دررابطه با اون فولدر هایی که گفتید انتقال بدیم به فلش همون ک ی چیت ساده هست
خواستم بگم من انتقال دادم به فلش دکمه هاط l2و r2 به گاز و ترمز تبدبل نشد.
اگه میشه یکم راهنماییم کنید

• Like
Reactions: Mahdi.sa

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
431
نام
سعید
سلام.
امکانش هست که بگید چجور میتونیم با دنیل 69در ارتباط باشیم؟
آخه خیلی دوست دارم با خودش یه صحبت کوتاهی داشته باشم.
سلام
تمام آموزش هایی که گذاشته همین هایی هستن که میزارم

Tutorial de conversão para o player.img atualizado: [GTA-PS2] Player - Fórum MixMods
TUTORIAL DE SCRIPTING PARA PS2: [GTA-PS2] Scripts - Fórum MixMods
Como trocar áudios da pasta SFX no PS2: [SA] Sons #1 - SFX Sounds - Fórum MixMods

آموزش ها به زبان پرتقالیه، میتونید از قابلیت ترنسلیت کروم (و یا گوگل ترنسلیت) برای خوندنشون استفاده کنید
همین انجمنی که آموزش ها داخلش هست هم محتوای زیادی داره در رابطه با gta sa ps2 و منبع خوبیه
چیز خوبی درست کردید اینجا هم بزارید سایرین استفاده کنن :) ، خودم خیلی دلم میخواد انجام بدم ولی متاسفانه وقت ندارم

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
آقا این آموزش ها واقعا واقعا سخته و بدتر از اون زبانش هست که واقعا آدم هیچی ازش متوجه نمیشه
اگه امکانش هست خواهش میکنم ازتون آموزشش رو به زبان فارسی تو سایتتون بزارید
اگه بتونید این آموزش هم بزارید دیگه واقعا وب سایتتون عالی عالی عالی میشه.
سلام
تمام آموزش هایی که گذاشته همین هایی هستن که میزارم

Tutorial de conversão para o player.img atualizado: [GTA-PS2] Player - Fórum MixMods
TUTORIAL DE SCRIPTING PARA PS2: [GTA-PS2] Scripts - Fórum MixMods
Como trocar áudios da pasta SFX no PS2: [SA] Sons #1 - SFX Sounds - Fórum MixMods

آموزش ها به زبان پرتقالیه، میتونید از قابلیت ترنسلیت کروم (و یا گوگل ترنسلیت) برای خوندنشون استفاده کنید
همین انجمنی که آموزش ها داخلش هست هم محتوای زیادی داره در رابطه با gta sa ps2 و منبع خوبیه
چیز خوبی درست کردید اینجا هم بزارید سایرین استفاده کنن :) ، خودم خیلی دلم میخواد انجام بدم ولی متاسفانه وقت ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر