دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
سلام
آفا مشکل
من آپدیت های بازی ها رو با PSX انتقال میدم. بعدش که به آپدیت جدید برای یه بازی مثلا GTA میاد کنسول از اول شروع میکنه به دانلود آپدیت یعنی من دوباره باید آپدیت 4 گیگی رو دانلود کنم برای AC:Unity هم اینطور بود یعنی من دوبار باید 6.5 گیگ باید دانلود میکردم مشکل چیه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام دوستان خسته نباشین
اقا من جمعه ها تا 10 صبح حجم رایگان دارم میخواستم کل اپدیت و همه چیز درایو کلاب رو دانلود کنم از امشب تا فردا بعد خواستم ببینم که من الان دیسک بلزی رو ندارم فعلا الان یا فردا میخوام بخرم با توجه به این لینکی ک اینجا هست بازی رو باید ریجن یک بگیرم؟

آره داداش بیشتر لینک ها و آپدیت های این تاپیک واسه ریجن 1 هست

با سلام
اقا من دو تا بازی به صورت پکیج کامل از دوستم گرفتم تمام کار هارو انجام دادم درسته حالا یه سوال حتما باید ps stor برم چون تمام پارت ها کامله چرا لینک انتقال برنامه نمی ده لطفا کمک کنید

داداش بیشتر توضیح بده اصلا متوجه نمیشم چه مشکلی داری!
یعنی چی به صورت پکیج گرفتی و همه کاراشو انجام دادی؟

دوستان به یک مشکل اساسی برخوردم و ایونم اینه که الان من بازی Bloodborne رو از طریق برنامه PSX دانلود کردم ولی حالا که می خوام بازیرو به کنسول انتفال بدم، بازیرو که با کنسول میزنم استارت دانلود بشه و تو PSX لینک رو بگیره و منم فایل ام رو بهش نشون بدم تا انتقال شروع بشه، یک داستانی پیش اومده اونم اینه که الان وقتی میزنم استارت بشه، تو PSX نشون میده که پارت شماره 2 رو بجای 0 میخواد که منم چون میخوام کم کم بازیرو دانلود کنم و در همین حین هم وارد بازی بشم، این مشکل خیلی برام اعصاب خورد کن شده!!
اگر از دوستان کسی نحوه رفع این مشکل و بلد بود، ممنون میشم یه راهنمایی بکنه ! با تشکر !!

اینطوری که شما فکر میکنی نیست!بعضی بازی ها هستند که پارت ها رو به ترتیب نمی گیرن ، یعنی معلوم نیست بعد از پارت 0 پارت 1 رو بخاد ، ممکنه بعدش پارت 3 رو بخاد بعدش پارت 2 ، این بازی هم همینطوره مثل اینکه
به نظرم صبر کن همشو باهم بگیری بعد اقدارم به نصبش کنی ، اینطوری احتمال اینکه واسه نصب بازی مشکل به وجود بیاد نزدیک به صفره :)

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
اینطوری که شما فکر میکنی نیست!بعضی بازی ها هستند که پارت ها رو به ترتیب نمی گیرن ، یعنی معلوم نیست بعد از پارت 0 پارت 1 رو بخاد ، ممکنه بعدش پارت 3 رو بخاد بعدش پارت 2 ، این بازی هم همینطوره مثل اینکه
به نظرم صبر کن همشو باهم بگیری بعد اقدارم به نصبش کنی ، اینطوری احتمال اینکه واسه نصب بازی مشکل به وجود بیاد نزدیک به صفره :)

ممنون از جوابت عزیز

آره خودم که یکم دیگه باهاش ور رفتم فهمیدم این موضوع رو! خیلی داستان داره این PSX و انتقال بازی که واقعا نمی دونم چه دلیلی باعث شده که انقدر عمومی بشه این برنامه و خیلی ها ازش استفاده کنن در حالی که خود دستگاه اگه دانلود کنه چند برابر سریعتر بازی دانلود میشه و هیچ دردسری هم نداره!
تنها دلیلی که به ذهنم میرسه که باعث محبوبیت این برنامه شده، سرعت نت ایران هستش که زمان ها و مکان های مختلف سرعتش متفاوته! مگر نه این اولین و آخرین باری بود که بخوام بازیرو از طریق PSX دانلود کنم!
به همه دوستانی هم که دلیل خاصی ندارن برای استفاده از این نرم افزار پیشنهاد میدم که سمتش نرن و فقط با خود PS4 دانلود کنن همه چیز رو !

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ممنون از جوابت عزیز

آره خودم که یکم دیگه باهاش ور رفتم فهمیدم این موضوع رو! خیلی داستان داره این PSX و انتقال بازی که واقعا نمی دونم چه دلیلی باعث شده که انقدر عمومی بشه این برنامه و خیلی ها ازش استفاده کنن در حالی که خود دستگاه اگه دانلود کنه چند برابر سریعتر بازی دانلود میشه و هیچ دردسری هم نداره!
تنها دلیلی که به ذهنم میرسه که باعث محبوبیت این برنامه شده، سرعت نت ایران هستش که زمان ها و مکان های مختلف سرعتش متفاوته! مگر نه این اولین و آخرین باری بود که بخوام بازیرو از طریق PSX دانلود کنم!
به همه دوستانی هم که دلیل خاصی ندارن برای استفاده از این نرم افزار پیشنهاد میدم که سمتش نرن و فقط با خود PS4 دانلود کنن همه چیز رو !
این نرم افزار واسه کسایی خوبه که دیتا رو خریدن یعنی پول حجم و اینا ندارن بدن واسه دانلود بازی:D
اگه میخوای با خود نرم افزار لینک گیر بیاری و با پی سی دانلود کنی که خب اون بحثش چیزه دیگه س...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
ممنون از جوابت عزیز

داداش اصلا حرفتو قبول ندارم :|

مثلا بازی 40گیگ باشه که آدرم پیر میشه با خود دستگاه دانلود کنه بازیو :d

اگه با برنامه کار کنی و یاد بگیری میبینی که کار باهاش یکی از آسونترین کارهاست!خیلی خیلی آسونه کار با این نرم افزار :)

- - -ویرایش - - -

با سلام
من بازی BF4 به صورت پکج که دانلود شده از دوستم گرفتم حالا چه طوری باید انتقال بدم
با نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER نتونستم انتقال بدم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

شما تونستی PS4 رو به PC متصل کنی؟

با کابل لن PC رو به مودم وصل کن و با یک کابل لن دیگه PS4 رو به مودم ، بقیه کارها طبق آموزشه :)

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
داداش اتصال برقرار شد حتی زدم یه بازی مجانی دانلود کنه اونم لینک های دانلودش اومد مشکل اینجاست که نمی تونم بازی که دارمو به کنسول انتقال بدم
اونو چیکار کنم

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
مودم من وایفای مبین نت هست و فقط یک جای کابل داره.pc من مستقیم بهش وصله.
ایا میتونم از طریق وایفای ps4 *کانکت بشم.حتما لازم هست که مودم مستقیم به ps4
*وصل باشه؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
سلام.من میخوام اکانت همراه دیتا بازی تهیه کنم.
ولی در توضیحات تاپیک PSX DOWNLOAD HELPER *دیدم که مودم باید 2تا کابل لن بخوره که یکی pc بهش وصل بشه و یکی هم ps4.
\
ولی اینترنت من وایفای مبین نت هست و فقط یک کابل لن میخوره و pc من هم بهش وصله.
ایا راهی نداره که من بتونم بازی را نصب کنم ؟؟
حتما باید اتصال فیزیکی بین ps4 و مودم باشه.>؟ از طریق وایفای نمیشه ؟

آخرین ویرایش:

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان عزیز من یه مشکل دارم اعصابمو خرد کرده.این دیتای ریمن رو دادم دوست دانلود کنه بعد الان رو لپ تاپمه.حالا ظهر که اومدم خونه مودم رو با لن وصل کردم به لپ تاپ و پی اس 4 رو هم با وایفای وصل کردم چون یه لن فقط داشتم.حالا دارم انتقال میدم زده 2.7 گیگ .تا 2 گیگ و 280 مگ خوب میره ولی بعدش سرعت خیلی کند میشه.جوری که بار اول فکر کردم خرابه حذفش کردم دوباره از سر گرفتم ولی بازم میرسه به اونجا خیلی کند میشه.چکار کنم؟رفیقم که دانلودش کرده خودش ریختش سریع بدون هیچ مشکلی.الان من نمیدونم چشه.اگه ایراد داره فایل چرا واسه اون راحت ریخت؟دقیقا میرسه به دو گیگ و تقریبا 300 مگ اینجوری میشه.الان نمیدونم دستگاه رو روشن بزارم نزارم چی کنم؟؟

- - -ویرایش - - -

اگه فقط یه کابل لن داشته باشم به کنسول وصل کنم یا لپ تاپ؟؟؟
لپ تاپ وصل کنی بهتره.چون وایفای 4 قوی تره.

graywarden

کاربر سایت
Oct 27, 2011
15
نام
ramin
سلام من ۳ روز پیش psn plus ۳ ماه گرفتم . بهم گفت می تونی بازی infamous second son رو فری دانلود کنی . حالا مشکل من اینجاست که خود دستگاه ۵ گیگ دانلود کرد بعد بهم اجازه داد بازی کنم ولی ۱۶ گیگ باقی مانده رو تو پس زمینه شروع کرده به دانلود و من هیچ دسترسی به دانلود ندارم بتونم متوقفش کنم . می خواستم ببینم هیچ راهی نداره الان که اولا دانلود backgroundمتوقف کنم و دومآ از ادامه همین ۶.۰۴ گیگی که بوسیله ps4 دانلود شده با استفاده از این نرم افزار دانلود کنم؟ آخه اینترنت من حجمی و گرون واسم در میاد بخوام دانلود کنمش تو روز

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
سلام من ۳ روز پیش psn plus ۳ ماه گرفتم . بهم گفت می تونی بازی infamous second son رو فری دانلود کنی . حالا مشکل من اینجاست که خود دستگاه ۵ گیگ دانلود کرد بعد بهم اجازه داد بازی کنم ولی ۱۶ گیگ باقی مانده رو تو پس زمینه شروع کرده به دانلود و من هیچ دسترسی به دانلود ندارم بتونم متوقفش کنم . می خواستم ببینم هیچ راهی نداره الان که اولا دانلود backgroundمتوقف کنم و دومآ از ادامه همین ۶.۰۴ گیگی که بوسیله ps4 دانلود شده با استفاده از این نرم افزار دانلود کنم؟ آخه اینترنت من حجمی و گرون واسم در میاد بخوام دانلود کنمش تو روز
تو*
Notification
میتونی pause کنی

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ.ﺑﺎﻻ ﻫﻢ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺩاﺩﻡ.ﻣﻦ ﺭﻓﺘﻢ ﻳﻪ ﻛﺎﺑﻞ ﻟﻦ ﻫﻢ ﺧﺮﻳﺪﻡ اﻻﻥ اﺗﺼﺎﻝ ﺑﻴﻦ ﺳﻪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻳﻌﻨﻲ ﻣﻮﺩﻡ ﻛﻨﺴﻮﻝ ﻟﭗ ﺗﺎﭖ ﺑﺎ ﻟﻨﻪ.ﺭﻳﻤﻨﻮ ﻛﻪ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﺗﻮ ﻟﭗ ﺗﺎﭘﻢ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺎﺭﺕ ﻣﻴﺎﺩ.اﻭﻟﻲ ﺭﻭ ﺳﻠﻜﺖ ﻣﻴﻜﻨﻢ اﻭﻥ ﻓﺎﻳﻠﻲ ﻛﻪ ﺩاﻥ ﻛﺮﺩﻡ ﻗﺒﻼ.ﺑﻌﺪ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﻨﺴﻮﻟﻮ اﺯ ﺗﻮﻗﻒ ﺩﺭﻣﻴﺎﺭﻡ ﺧﻮﺏ ﻣﻴﺮﻩ ﺗﺎ ﺩﻭ و ﺧﺮﺩﻩ اﻱ. اﺯ اﻭﻧﺠﺎ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﻛﻨﺪ ﻣﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﺣﺘﻲ ﻳﻪ ﺑﺎﺭ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺻﺒﺮ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻮﺷﺖ ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻧﻤﻴﺸﻪ اﺭﻭﺭ ﺯﺩ.ﻣﺸﻜﻞ اﺯ ﭼﻴﻪ?ﺩﻳﺘﺎ ﺭﻭ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺩﻩ ﺩﻗﻴﻘﻪ اﻱ ﺭﻳﺨﺖ.ﺭﻓﺘﻢ ﻟﻦ ﺧﺮﻳﺪﻡ ﻳﻜﻲ ﺩﻳﮕﻪ. ﭘﺲ اﻳﺮاﺩ ﻛﺠﺎﺳ??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر