دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان یه ابهامی برام وجود داره
اول اینکه کنسول لینک دانلود رو با ip و پورتی که روش ست کردیم میفرسته برای نرم افزار.خب اینجا باید با کنسول به نت وصل باشیم ولی با ست کردن ip و پورت.درسته؟
بعدش اینکه لینکهای دانلود رو جنریت کردیم و دانلود همه پارتها تموم شد باید نت کنسول رو قطع کنیم یا اینکه اون ip و پورت رو که به کنسول دادیم برداریم و به حالت اولیه بذاریم تا منتقل بشه؟اینجارو گیج شدم
در فرآیند انتقال از اول تا آخر فایل باید نت وصل باشه یا نیازی نیست؟ip و پورت باید ست باشن رو کنسول در این فرآیند؟
آخه دوستان یه سری جاها گفتن پارت یک رو انتخاب میکنیم بعد نت رو وصل میکنم بعد که کپی شد نتو قطع میکنیم و پارت دو رو میدیم و ازین حرفا.برا همین گیج شدم
ببینید همون اول برای لینک گرفتن نرم افزار رو وصل میکنید و بعد پارتهارو دانلود میکنید.
درحالیکه پارت ها دارن با pc دان میشند شما میتونید نت کنسول رو درحالت عادی قرار بدید و کارهاتون رو انجام بدید.
بعد که دانلود شد دوباره نت رو توسط ای پی و پورت وصل میکنید.
حالا اگه بخواید تک تک بفرستید باید هر پارت رو و
که وارد میکنید یا نت رو قطع و وصل کنید یا دانلود رو pause کنید و دوباره ادامه بدید.
ولی میتونید گزینه ی اتوماتیک رو در نرم افزار فعال کنید تا خودبه خود منتقل کنه و نیاز به وارد کردن پارت و قطع و وصل کردگ نباشه.
میتونید در زمان انتقال نت رو قطع کنید البته نه نت کنسول مثلا میتونید سیم تلفن رو دربیارید ولی اگه درست وصل کرده باشید از نتتون استفاده نمیکنه.

Sent from my GT-S7582

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
با سلام
حین انتقال فایل لپ تاپ Blue Screen میده و ریست میکنه به طور متوسط بعد از هر 2 الی 3 گیگ انتقال دیتا این اتفاق میوفته
کسی به این مشکل برخورد کرده؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
سلام...

دوستان یه مسلمونی این برنامه رو به ما هم بده البته با فایل راهنماش....آخه لینکایی که توی صفحه اول هست not found 404 میزنه.... :-s:(

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ببینید همون اول برای لینک گرفتن نرم افزار رو وصل میکنید و بعد پارتهارو دانلود میکنید.
درحالیکه پارت ها دارن با pc دان میشند شما میتونید نت کنسول رو درحالت عادی قرار بدید و کارهاتون رو انجام بدید.
بعد که دانلود شد دوباره نت رو توسط ای پی و پورت وصل میکنید.
حالا اگه بخواید تک تک بفرستید باید هر پارت رو و
که وارد میکنید یا نت رو قطع و وصل کنید یا دانلود رو pause کنید و دوباره ادامه بدید.
ولی میتونید گزینه ی اتوماتیک رو در نرم افزار فعال کنید تا خودبه خود منتقل کنه و نیاز به وارد کردن پارت و قطع و وصل کردگ نباشه.
میتونید در زمان انتقال نت رو قطع کنید البته نه نت کنسول مثلا میتونید سیم تلفن رو دربیارید ولی اگه درست وصل کرده باشید از نتتون استفاده نمیکنه.

Sent from my GT-S7582
پس تیک اتوماتیک رو از تو تنظیمات نرم افزار بزنم و ip و پورت رو توی کنسول ست کنم(حالا میخواد نت وصل باشه یا نباشه-همون سیم تلفن رو دربیارم) بعد فایلو انتقال بدم.ینی کنسول از اون ip و پورت فایهارو دریافت میکنه.پس ip وپورت ست نباشه نمیشه.درست متوجه شدم؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
پس تیک اتوماتیک رو از تو تنظیمات نرم افزار بزنم و ip و پورت رو توی کنسول ست کنم(حالا میخواد نت وصل باشه یا نباشه-همون سیم تلفن رو دربیارم) بعد فایلو انتقال بدم.ینی کنسول از اون ip و پورت فایهارو دریافت میکنه.پس ip وپورت ست نباشه نمیشه.درست متوجه شدم؟
بله باید ست کنید تا انتقال بده.

Sent from my GT-S7582

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام...

دوستان یه مسلمونی این برنامه رو به ما هم بده البته با فایل راهنماش....آخه لینکایی که توی صفحه اول هست not found 404 میزنه.... :-s:(

لینک صفحه اول درسته من گرفتمشون

- - -ویرایش - - -

بله باید ست کنید تا انتقال بده.

Sent from my GT-S7582

آقا من همین قسمت انتقال رو متوجه نشدم/ الان من از طریق wifi کنسول رو وصل کردم و لینکهارو گذاشتم دانلود شد. من از pc دارم استفاده میکنم که خودش انتن وایرلس نداره. از چه طریقی فایلهارو انتقل میده؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
لینک صفحه اول درسته من گرفتمشون

- - -ویرایش - - -

آقا من همین قسمت انتقال رو متوجه نشدم/ الان من از طریق wifi کنسول رو وصل کردم و لینکهارو گذاشتم دانلود شد. من از pc دارم استفاده میکنم که خودش انتن وایرلس نداره. از چه طریقی فایلهارو انتقل میده؟
شما pc رو با لن وصل کنید و کنسول رو با وای فای.

Sent from my GT-S7582

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
دوستان من برای بازیه the order 1886 تمام مراحل رو انجام دادم ولی وقتی پارت اول رو میزارم برای دانلود اصلا سرعت دانلود تغییر نکرد در ضمن لینک بازیو زمانی گرفتم که حجمه دانلود 31.59 بود ولی وقتی حجمه دانلود شد 6.5 گیگ سرعت دانلود بازی هم کم شد و به حالت عادی سرعت دانلود برگشت میخواستم بدونم دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
آقا به من توی تست اینترنت کانکشن تو قسمت اینترنت کانکشن failed میده چیکار کنم؟ همه چیزا هم طبق آموزش وارد میکنم عددا هم طبق عددایی که بهم داده میزنم.
من با وای فای وصل شدم حتما باید با لن وصل کنم به مودم؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
آقا به من توی تست اینترنت کانکشن تو قسمت اینترنت کانکشن failed میده چیکار کنم؟ همه چیزا هم طبق آموزش وارد میکنم عددا هم طبق عددایی که بهم داده میزنم.
من با وای فای وصل شدم حتما باید با لن وصل کنم به مودم؟
با لن وصل بشید از همه نظر بهتره ولی راه حل شما اینه که تست کانکشن نگیرید.

Sent from my GT-S7582

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دوستان من برای بازیه the order 1886 تمام مراحل رو انجام دادم ولی وقتی پارت اول رو میزارم برای دانلود اصلا سرعت دانلود تغییر نکرد در ضمن لینک بازیو زمانی گرفتم که حجمه دانلود 31.59 بود ولی وقتی حجمه دانلود شد 6.5 گیگ سرعت دانلود بازی هم کم شد و به حالت عادی سرعت دانلود برگشت میخواستم بدونم دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستامم همین مشکلو داره کسی نیست راهنمایی کنه؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
با لن وصل بشید از همه نظر بهتره ولی راه حل شما اینه که تست کانکشن نگیرید.

Sent from my GT-S7582

تست کانکشن نگیرم هم آخه دانلود نمیکنه فایلو که لینکش بیاد تو برنامه.
من دیتای بازی رو دارم اولین بارم هست با این برنامه کار میکنم میشه یکم توضیح بدید.
با لن هم وصل کردم این ارورو داد اول بعدشم باز اینترنت کانکشن failed شد : the remote name can not be resolved : www.elanblog.com

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر