دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من یه مشکلی دارم

بازی ac unity رو میخوام انتقال بدم به کنسول اون 7 گیگ و خورده ای اول که تو قسمت دانلوده راحت منتقل میشه ولی بقیه که تو بکگراند میخواد منتقل شه سرعت به شدت میاد پایین یا گیر میکنه تا حالا 2 بار از اول انجام دادم همین شد دیتا بازی هم همه تو یه پوشه سرجاش هست از 0 تا 9

مثلا الان تا 13.08 گیگ ریخته گیر کرده دیگه جلوتر نمیره

چیکار کنم ؟ خستم کرد

ادیت : جالب اینجاس من الان Dying light رو کپی کردم راحت 16.8 گیگ رو ریخت تو دستگاه دیتا ac هم که خراب نیس نمیدونم چرا گیر میکنه :(

آخرین ویرایش:

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
بچه ها من مودم وای فای و امکان اتصال با کابل وجود نداره الان هم ps4 و هم pc با وای فای وصل هستن هر کاری میکنم از طریق اموزش نمیتونم انجامش بدم....راهنماییم کنید

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
امروز اومدم آپدیت gta رو بریزم . هی یکم می رفت جلو ، قطع می شد مینوشت preaparing for download (50%) بعد دوباره یه مقدار میرفت جلو دوباره همینو می نوشت آخرشم قطع می شد :D مشکل از چیه ؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هیچکس نیس از دیروز تا حالا جواب مارو بده ؟

داداش اون پارتی که مشکل داره رو درست دانلود کردی؟منظورم به شماره پارتی هست که گرفتی چون این مشکل زمانی پیش میاد که دستگاه پرات بعدیو نمیشناسه

بچه ها من مودم وای فای و امکان اتصال با کابل وجود نداره الان هم ps4 و هم pc با وای فای وصل هستن هر کاری میکنم از طریق اموزش نمیتونم انجامش بدم....راهنماییم کنید

شما باید همون اول Wirless رو انتخاب کنی ، بعد Costum و بعدش هم اسم وایرلسستو بزن ، بقیه مراحل مثل آموزش هست

تست بگیر ببین کدوم قسمت مشکل داری

امروز اومدم آپدیت gta رو بریزم . هی یکم می رفت جلو ، قطع می شد مینوشت preaparing for download (50%) بعد دوباره یه مقدار میرفت جلو دوباره همینو می نوشت آخرشم قطع می شد :biggrin1: مشکل از چیه ؟؟

شما از طریق لن وصل کردی یا وایرلس؟

قبلا بازی دیگه رو اینطوری انتقال دادی؟

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
داداش اون پارتی که مشکل داره رو درست دانلود کردی؟منظورم به شماره پارتی هست که گرفتی چون این مشکل زمانی پیش میاد که دستگاه پرات بعدیو نمیشناسه

شما باید همون اول Wirless رو انتخاب کنی ، بعد Costum و بعدش هم اسم وایرلسستو بزن ، بقیه مراحل مثل آموزش هست

تست بگیر ببین کدوم قسمت مشکل داری

شما از طریق لن وصل کردی یا وایرلس؟

قبلا بازی دیگه رو اینطوری انتقال دادی؟

سلام
از طریق لن
بله دموی فیفا 15 رو برای تست بعد از اون با این روش ریختم تو 2 دقیقه کپی شد ولی این با اینکه فایلشم 2 بار دانلود کردم با لینکی که خود برنامه میده ولی به این مشکل خوردم .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
از طریق لن
بله دموی فیفا 15 رو برای تست بعد از اون با این روش ریختم تو 2 دقیقه کپی شد ولی این با اینکه فایلشم 2 بار دانلود کردم با لینکی که خود برنامه میده ولی به این مشکل خوردم .

هممممم شاید ریجن دیسک و اکانتی که ساختی یکی نباشه ، یکی هست؟

mahcity21

کاربر سایت
Aug 5, 2012
19
نام
محمد
سلام به اساتید گرامی

بچه ها من امروز یه بازی 11 گیگ رو بصورت دو پارت 4 گیگی و یک پارت 3 گیگی دانلود کردم.الان بعد از اینکه پارت اول رو انتخاب میکنم و ادامه دانلود میزنم بعد از اینکه 500 مگ رو انتقال داد با اخطار کن نات دانلود مواجه میشم . به نظرتون مشکل کجاست مرسی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
@.DocY.
پروفايلتون رو باز بذاريد سوال مي پرسيد

اين مدلي اصلا" نميشه جواب سوالتون رو داد چون خيلي از شرايط رو ادم نميدونه و نمي بينه
اگر ويندوز تون 7 يا 8 ه بهتره از XP استفاده كنيد و انتي ويروس رو كلآ" غير فعال كنيد

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به اساتید گرامی

بچه ها من امروز یه بازی 11 گیگ رو بصورت دو پارت 4 گیگی و یک پارت 3 گیگی دانلود کردم.الان بعد از اینکه پارت اول رو انتخاب میکنم و ادامه دانلود میزنم بعد از اینکه 500 مگ رو انتقال داد با اخطار کن نات دانلود مواجه میشم . به نظرتون مشکل کجاست مرسی
شما تا همونجایی که دانلود شده Stop کن بعد اتصال بین برنامه PSX با PS4 رو کنسل کن یه 4-5 مگابایت مستقیم فایل رو از اینترنت خودت دانلود کن با دستگاه بعد باز Stop کن بعد برنامه PSX رو مجددا متصل کن با دستگاه ادامه دانلود رو بزن درست میشه
خلاصه کلام 4-5 مگابایت تو این مواقع مستقیم از اینترنت دانلود کنی با دستگاه مشکل حل میشه

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان
من میخوام کنسولو به پیسی وصل کنم
اما پورت لن مادربورد من کار نمیکنه من فکر کنم از درایورش باشه
درایورشو دانلود کردم ولی موقع نصب این ارورو میده

The Realtek Network Controller was not found. If Deep Sleep Mode enabled Please Plug the Cable.

مشکل از چیه؟

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
دوستان من هر کار کردم پورت لن مادربورد کار نکرد
با وای فای هم میشه دیتا بازیهارو به ps4 انتقال داد؟

ویرایش

دوستان مشکلم حل شد
مودمو با usb به پی سی وصل کردم با لن به ps4
لینکو استخراج کرد حالا باید یه بازی دیجیتالی دیتاشو بگیرم ببینم چطوری میشه ریخت:d
ممنون بابت اموزش

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان من یه مشکلی دارم

بازی ac unity رو میخوام انتقال بدم به کنسول اون 7 گیگ و خورده ای اول که تو قسمت دانلوده راحت منتقل میشه ولی بقیه که تو بکگراند میخواد منتقل شه سرعت به شدت میاد پایین یا گیر میکنه تا حالا 2 بار از اول انجام دادم همین شد دیتا بازی هم همه تو یه پوشه سرجاش هست از 0 تا 9

مثلا الان تا 13.08 گیگ ریخته گیر کرده دیگه جلوتر نمیره

چیکار کنم ؟ خستم کرد

ادیت : جالب اینجاس من الان Dying light رو کپی کردم راحت 16.8 گیگ رو ریخت تو دستگاه دیتا ac هم که خراب نیس نمیدونم چرا گیر میکنه :(

تازگیا از من هم تو ریختن فایلها خیلی گیر میکنه :|

تا دیدی اینطوری شد از pc قطع کن و بزار دنباله اپديت یا گيمي که ميريزي را از خود اینترنت مستقیم بدون برنامه مقدار کمی دانلود کنه بعد

دوباره بزار با برنامه مشکل حل میشه :)

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام دوستان ..... یه مشکلی داشتم ....
نرم افزار به جای اینکه آی پی لپتاپ رو بشناسه آی پی مودم رو میشناسه؟ چی کار کنم؟
کسی آموزش تصویری(فیلم) سراغ نداره؟

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
من هر کاری میکنم با وای فای وصل نمیشه
با وای فای وصل میشم به ps4
با لن به pc
ولی تو قسمت اینترنت چک ارور میده