دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

sorooshmh

کاربر سایت
Oct 24, 2014
15
سلام دوستان ، 3 تا سوال داشتم

1- من اگه اپدیت drive club رو دانلود کنم باید چطور به ps4 انتقال بدم ؟

2- وقتی انتقال دادم دیگ 100% نمیاد بگه اپدیت کن ؟ برای انلاین بازی کردن

3- http://ic.97f5308b.083c4b.gs2.sonyco...b&product=0189 این لینک رو دانلود کنم برا بازی drive club ? اخرین ورژن هست ؟ یعنی نسخه اب و هوا داره ؟

ممنون

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
ps4 از طریق wifi و pc از طریق کابل لن به مودم وصل هستن.
1- برنامه رو باز کردم و بعد از نوشتن IP و پورت گزینه strat رو زدم.
2-رفتم سراغ ps4 گزینه use wifi رو زدم بعد custom و وارد کردن proxy ولی نتیجه ای نمیده و faild میشه چیکار کنم؟

شما با همون كابل لن وصل بشو مشگلي نداره با واي فاي يكم مشگله

سلام دوستان ، 3 تا سوال داشتم

1- من اگه اپدیت drive club رو دانلود کنم باید چطور به ps4 انتقال بدم ؟

2- وقتی انتقال دادم دیگ 100% نمیاد بگه اپدیت کن ؟ برای انلاین بازی کردن

3- http://ic.97f5308b.083c4b.gs2.sonyco...b&product=0189 این لینک رو دانلود کنم برا بازی drive club ? اخرین ورژن هست ؟ یعنی نسخه اب و هوا داره ؟

ممنون

پست اول كامل بخونيد توضيح داده شده

سلام دوستان شرمنده یه سوال داشتم.
من بازی جی تی ای از اقای وحیدی گرفتم 19 گیگ اول ریخت بعدش گیر کرد بعد چند بار زدن درست شد و 38.68 گیگ ریخت بعدش گیر کرده دیگه هم جلو نرفت خودم گذاشتم تا 40 گیگ دانلود شد ولی دیدم با نت ایران نمیشه ادامه داد حالا شما میگین چی کار کنم تو خدا من نجات بدین

برايه جي تي اي بايد موقع نصب وارد بازي بشي تا لود ١٠٠درصد پر بشه اگه وارد بازي نشين بازي كپي نميشه

دوستان اگه متصل نميشيد و ارور فايلد ميده يكي ازراه هارو اشتباه رفتيد دقت كنيد كابل لن قشنگ جا رفته باشه وكابلتون مشگل نداشته باشه اگه برنامه ارور ميده كلان از رويه سيستمتون پاكش كنيد كلان هرچيزي كه هست پاك بشه ٢باره دانلود كنيد و بازش كنيد دقت كنيد وقتي ميخايين بازي بريزين بازيتون كه دانلود كردين يا ديتاشو داريد تمام ديتا هاتون تويه يه پوشه بريزيد و تو ستيتنگ برنامه و ادد رو بزنيد و پوشه ديتا رو معرفي كنين كه اتوماتيك بازي رو بريزه نخايين هي لينك بدين بهش حتي اپديت بازي رو هم تو همون پوشه بريزيد

Last edited by a moderator:

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام عزیز خوب هستین....من تا موقعی که ویندوز لپ تاب رو عوض نکرده بودم راحت فایلها رو با psx انتقال میدادم ولی از دیروز که ویندوز عوض کردم همون مراحل قبلی رو انجام میدم ولی دانلود که میزنم هیچ لینکی نمیده....لپ تاپ و پی اس 4 رو با لن به مودم وصل کردم ...مثل قبل ولی جواب نمیده

مشکلم حل شد firewall روشن بود....خاموش کردم درست شد

من میخوام بازی کیلزون رو انتقال بدم نزدیک 3.77گیگ که میریزه ارور میده و از برنامه psx میره بیرون از چیه؟؟

ای کاش تو این تاپیک یک نفر جوابگو بود خیلی ها مثل من نتونستن بازی رو انتقال بدن .
دوست عزیز به نکته خیلی خوبی اشاره کردی....اگه مدیران یکی رو قرار بدن که جوابگو باشه خیلی خوب میشه ....من طی 2 روز گذشته یک سری مشکل تو انتقال بازی داشتم تو تایپک مطرح کردم کسی جوابگو نبود ....تا اینکه خودم دست به کار شدم و مشکل رو حل کردم:d

Last edited by a moderator:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میگم من با wifi سعی کردم وصل بشم اما ارور میده ... Ip حله اما به اینترنت وصل نمیشه . با کابل لن هم وصل کردم PS4 و PC رو به کامپیوتر اما باز هم ارور داد ! cannot connect to the internet within the limit ... چکار کنم من ؟ پینگ و سرعت اینترنتم هم خوبه و هیچ مشکلی تو آنلاین بازی کردن ندارم .

آخرین ویرایش:

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
دوستان میشه بک گراند دانلود هم انجام داد؟من تلاش کردم نشد
برای بازی PVZ بک گراند دانلود داره و من نتونستم هنوز دیتای کامل رو انتقال بدم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوست عزیز به نکته خیلی خوبی اشاره کردی....اگه مدیران یکی رو قرار بدن که جوابگو باشه خیلی خوب میشه ....من طی 2 روز گذشته یک سری مشکل تو انتقال بازی داشتم تو تایپک مطرح کردم کسی جوابگو نبود ....تا اینکه خودم دست به کار شدم و مشکل رو حل کردم:d

ببين عزيز جان اين درست نيست كه فكر كني يكي بايد اينچجا باشه كه جواب همه ملت رو بده
و نكته مهم تر اين كه خيلي از اشكالاتي كه براي افراد پيش مياد يه جوراند ولي منشاء شون ده ها چيز ميتونه باشه واكثر اين مشكلات هم به خاطر درست كار نكردن با برنامه است
شما الان ويندوز عوض كردي اولين چيزي كه به ذهن من خطور كرد نصب كردن 8 بود كه 8 نميذاره برنامه درست كار كنه !
ولي فايروال خاموش نكرده بودي !

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
292
دوستان من هر کاری میکنم با این نرم افزار نمیتونم به اینترنت وصل بشم
اصلا کار نمیکنه کانکشن فیلد میده چی کار کنم؟خواهشا راهنمایی کنین ممنون

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان من هر کاری میکنم با این نرم افزار نمیتونم به اینترنت وصل بشم
اصلا کار نمیکنه کانکشن فیلد میده چی کار کنم؟خواهشا راهنمایی کنین ممنون

داداش اين چنتا مشگل ميتونه باشه
نت شما قطع شده كابل لن جدا شده
يكي از راه هارو اشتباه رفتي واقعن كاري نداره
شما همه گزينه هارو اتوماتيك بزن جز پروكسي رو كاستم كن ١٩٢.١٦٨.١.٢بزار خلاص من رو ٤٠تا كنسول نصب كردم بدون مشگل

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان میشه بک گراند دانلود هم انجام داد؟من تلاش کردم نشد
برای بازی PVZ بک گراند دانلود داره و من نتونستم هنوز دیتای کامل رو انتقال بدم

من رو بك گراند انجام دادم و شده ! حالا فردا هم يه تستي مي نم ببينم چي ميشه

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
با سلام
من تازه PS4 خریدم
دوستان من کنسول رو از طریق وای فای وصل کردم پرو*کسی رو زدم ولی قسمت اینترنت توی تست ناموفق میزنه
من یک کابل لن بیشتر ندارم اونم به کامپیوتر وصله
باید چیکار کنم کنسولم وصل بشه تا بتونم بازی انتقال بدم ؟
لطفا کمک کنید.

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
292
داداش اين چنتا مشگل ميتونه باشه
نت شما قطع شده كابل لن جدا شده
يكي از راه هارو اشتباه رفتي واقعن كاري نداره
شما همه گزينه هارو اتوماتيك بزن جز پروكسي رو كاستم كن ١٩٢.١٦٨.١.٢بزار خلاص من رو ٤٠تا كنسول نصب كردم بدون مشگل
همین دیگه من بدونه ****** وصل میشم اما با ****** اصلا وصل نمیشه
این ip واسه همه pc ها کار میکنه؟

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
همین دیگه من بدونه ****** وصل میشم اما با ****** اصلا وصل نمیشه
این ip واسه همه pc ها کار میکنه؟

اره داداش بدون ...وصل بشو خيلي اسونه
بعد ديتا بازي رو بريز تو يه پوشه بعد تو ستينگ كه اتوماتيك رو درايو دي هست بزارش رو همون پوشه و بورو برا دانلود بازي از استور ديگه خودش اتوماتيك لينك رو به كنسول ميده

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
ببين عزيز جان اين درست نيست كه فكر كني يكي بايد اينچجا باشه كه جواب همه ملت رو بده
و نكته مهم تر اين كه خيلي از اشكالاتي كه براي افراد پيش مياد يه جوراند ولي منشاء شون ده ها چيز ميتونه باشه واكثر اين مشكلات هم به خاطر درست كار نكردن با برنامه است
شما الان ويندوز عوض كردي اولين چيزي كه به ذهن من خطور كرد نصب كردن 8 بود كه 8 نميذاره برنامه درست كار كنه !
ولي فايروال خاموش نكرده بودي !
ویندوز من 7 هست.....اگه کسی جوابگو نباشه که تایپیک به چه دردی میخوره ....استار عزیز اوایل بودن و بچه ها رو راهنمایی میکردن ولی این اواخر کسی نیست که جوابگو باشه

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
292
اره داداش بدون ...وصل بشو خيلي اسونه
بعد ديتا بازي رو بريز تو يه پوشه بعد تو ستينگ كه اتوماتيك رو درايو دي هست بزارش رو همون پوشه و بورو برا دانلود بازي از استور ديگه خودش اتوماتيك لينك رو به كنسول ميده

داداش انتقالو بلدم اما نمیتونم با این نرم افزار دانلود کنم مشکله من اینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر