دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوست عزیز میشه قسمت وارد کردن ایپی وارد کردن تو pC بیشتر توضیح بدید؟ یک سوال دیگه این روش به برنامه PSX نیاز نداره؟
چرا برنامه psx لازمه، همه کارها مثل آموزش هست، فقط از این روش میتونین بالاترین سرعت انتقال رو داشته باشین، بسته به مودمتون هم متفاوفته، واسه من حدود 80 مگابیت انتقال میداد، یعنی 10 مگابایت در ثانیه
توی pc هم تنها کاری که شما باید بکنین اینه که کارت شبکه ـتون رو به یه مبدا تبدیل کنین برای ps4، این کار هم از طریق دادن یه ip منحصر بفرد قابل انجامه، شما میرین توی control panel و میرین توی network and internet و بعدش network and sharing center و از اونجا change adapter settings (برای ویندوز 7 و 8 به این شکله)
از اونجا باید روی ethernet کلیک راست کنین و properties بزنین، بعد روی internet protcol v 4 کلیک میکنین و properties زیرشو میزنین تا صفحه ip ـها باز بشه
بعدش یه ip و subnet به شکلی که من دادم میدین، اگه نمیخواین اینترنت وصل باشه میتونین gateway رو خالی بزارین، بعدش برنامه رو که باز کنین میبینین این ip که اینجا وارد کردین، مثلا واسه من 125 آخرشه، برنامه psx هم همین ip رو نشون میده، بقیه کاراشو هم طبق pdf انجام میدین و proxy رو طبق همین ip و portـی که psx میده وارد میکنین و بقیه کارا

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
در مورد مشكل preparing to download !!!
اين مشكل رو من قبلا" داشتم و تونستم به راه هايي دورش بنم اما اين بار كار مشكل از بيخ و ريشه است

يه فايلي هست به اسم DP در واقع به جاي اون 0 و 1 و 2 ايي كه اخر هر لينك مي ذاريم بايد DP بذاريد تا يه فايل خاص به دست بياد كه بيشتر از 10-20 مگ نيست
اين فايل همون فايل ايه كه اين مشكلات رو به وجود مياره و فكر مي كنم وظيفه اش چك كردن فايل ها و لينك هاست كاري كه برنامه در انجام دادنش ناتوان ه چون بيشتر يه برنامه يه طرفه است تا يه برنامه هوشمند كه به همه چيز جواب بده !

حالا اگر اون چيزي كه دوستمون گفته درست باشه و از ISP باشه كه من يكي بيخيال استفاده از برنامه ميشم و دنبال راه هاي جايگزين مي گردم و فعلا" ميخوام از BAYLIFE استفاده كنم

در هر صورت اگر اشكال از ISP باشه كه ISP من هاي وب ه و فكر نكنم مشكل از هاي وب باشه ! كس ديگه ايي هست با هاي وب مشكلي داشته باشه ؟

پ.ن:
هر مشكلي كه هست از فايلي با اخر خط DP ه ! مثالش اينه
http://ic.2ee06bd0.0b0816.gs2.sonyc...A00182_00-WARTHUNDER000000-A0108-V0100_DP.pkg

اين فايل يه سري اعمال انجام ميده كه سيستم از دانلود مي ايسته و شروع مي كنه به چك كردن يا كارهاي مشابه
متاسفانه من متخصص نيستم يه چندتا متخصص هم كه داريم نميدونم هستن ميتونن كمكي بكنن يا نه :|

حالا اونايي كه فايلهاشون دانلود نميشه بگن فايلاشون رو از چه طريق دانلود كردن ؟منظورم اينه كه فايل رو با يك CONNECTION در IDM دانلود كردن يا با 16 تا ؟!

ميشه با روش هايي فايل رو انتقال داد ولي خيلي وقت گير و اعصاب خورد كنه ! بايد هر وقت كه از دانلود ايستاد و خواست چك كنه نوع تنظيمات رو عوض كنيد به ساده بعد از اين گير كه رد شد باز نوع كانكشن رو عوض كنيد كه خيلي وقت گيره و فايده ايي هم نداره

آخرین ویرایش:

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
چرا برنامه psx لازمه، همه کارها مثل آموزش هست، فقط از این روش میتونین بالاترین سرعت انتقال رو داشته باشین، بسته به مودمتون هم متفاوفته، واسه من حدود 80 مگابیت انتقال میداد، یعنی 10 مگابایت در ثانیه
توی pc هم تنها کاری که شما باید بکنین اینه که کارت شبکه ـتون رو به یه مبدا تبدیل کنین برای ps4، این کار هم از طریق دادن یه ip منحصر بفرد قابل انجامه، شما میرین توی control panel و میرین توی network and internet و بعدش network and sharing center و از اونجا change adapter settings (برای ویندوز 7 و 8 به این شکله)
از اونجا باید روی ethernet کلیک راست کنین و properties بزنین، بعد روی internet protcol v 4 کلیک میکنین و properties زیرشو میزنین تا صفحه ip ـها باز بشه
بعدش یه ip و subnet به شکلی که من دادم میدین، اگه نمیخواین اینترنت وصل باشه میتونین gateway رو خالی بزارین، بعدش برنامه رو که باز کنین میبینین این ip که اینجا وارد کردین، مثلا واسه من 125 آخرشه، برنامه psx هم همین ip رو نشون میده، بقیه کاراشو هم طبق pdf انجام میدین و proxy رو طبق همین ip و portـی که psx میده وارد میکنین و بقیه کارا

برای من ethernet نیست چکار کنم؟ویندوز 7

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
برای من ethernet نیست چکار کنم؟ویندوز 7
احتمالا local area connection هست، تو کابل لن رو وصل کن و مودمتو روشن کن، هر کدوم باشه اون علامت ضربدر قرمزش برداشته میشه
ضربدر قرمز رو ببین توی این عکس

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
در مورد مشكل preparing to download !!!
اين مشكل رو من قبلا" داشتم و تونستم به راه هايي دورش بنم اما اين بار كار مشكل از بيخ و ريشه است

يه فايلي هست به اسم DP در واقع به جاي اون 0 و 1 و 2 ايي كه اخر هر لينك مي ذاريم بايد DP بذاريد تا يه فايل خاص به دست بياد كه بيشتر از 10-20 مگ نيست
اين فايل همون فايل ايه كه اين مشكلات رو به وجود مياره و فكر مي كنم وظيفه اش چك كردن فايل ها و لينك هاست كاري كه برنامه در انجام دادنش ناتوان ه چون بيشتر يه برنامه يه طرفه است تا يه برنامه هوشمند كه به همه چيز جواب بده !

حالا اگر اون چيزي كه دوستمون گفته درست باشه و از ISP باشه كه من يكي بيخيال استفاده از برنامه ميشم و دنبال راه هاي جايگزين مي گردم و فعلا" ميخوام از BAYLIFE استفاده كنم

در هر صورت اگر اشكال از ISP باشه كه ISP من هاي وب ه و فكر نكنم مشكل از هاي وب باشه ! كس ديگه ايي هست با هاي وب مشكلي داشته باشه ؟

پ.ن:
هر مشكلي كه هست از فايلي با اخر خط DP ه ! مثالش اينه
http://ic.2ee06bd0.0b0816.gs2.sonyc...A00182_00-WARTHUNDER000000-A0108-V0100_DP.pkg

اين فايل يه سري اعمال انجام ميده كه سيستم از دانلود مي ايسته و شروع مي كنه به چك كردن يا كارهاي مشابه
متاسفانه من متخصص نيستم يه چندتا متخصص هم كه داريم نميدونم هستن ميتونن كمكي بكنن يا نه :|

حالا اونايي كه فايلهاشون دانلود نميشه بگن فايلاشون رو از چه طريق دانلود كردن ؟منظورم اينه كه فايل رو با يك CONNECTION در IDM دانلود كردن يا با 16 تا ؟!

ميشه با روش هايي فايل رو انتقال داد ولي خيلي وقت گير و اعصاب خورد كنه ! بايد هر وقت كه از دانلود ايستاد و خواست چك كنه نوع تنظيمات رو عوض كنيد به ساده بعد از اين گير كه رد شد باز نوع كانكشن رو عوض كنيد كه خيلي وقت گيره و فايده ايي هم نداره

اصلا این برنامه کاری به اینترنت نداره (یعنی می‌تونه نداشته باشه)، شما وقتی که با PS4 به اینترنت وصلین (مستقیم) یه فایلی رو بذارین برای دانلود تا بیاد تو لیست، بعد این برنامه رو را بندازین و retry رو بزنین، چه اینترنت داشته باشین چه نداشته باشین لینک فایل میاد رو برنامه، بعد که با IDM (یا هرچیز دیگه) دانلود کردین دوباره برنامه رو رابندازین و تو دستگاه retry رو بزنین، اگه اینترنت از بیخ هم قطع باشه، اگه تو موصل هم زندگی کنین، تا وقتی برنامه به فایل مورد نیازش از روی هارد دسترسی داره انتقال باید انجام شه.
اون فایل DP رو هم تا حالا من ندیدم.
اون قضیه تعداد کانکشن هم بستگی به سرعت اینترنتتون داره، اگه 1 مگ دارین 1 کانکشن بهتر جواب می‌ده، اگه 10 مگ دارین تعداد بیشتر.
===========================================
پ.ن. برای کسایی که از ساعتای رایگان شبانشون برای دانلود استفاده می‌کنن، ازونجایی که حجم فایلا بالاست، مدت زمانی که IDM بعد از تموم شدن هر دانلود برای به هم چسبوندن تیکه‌های دانلود شده به هم صرف می‌کنه نسبتا زیاده، همیشه دوتا فایل رو همزمان برای دانلود بذارین که هر وقت داره یکی رو به هم می‌چسبونه ثانیه‌های با ارزشتون تلف نشه.
پ.ن. 2، برای با هزارم، اگه از کابل برای انتقال استفاده می‌کنین نیازی به مودم نیست، لقمه رو دور سرتون نپیچونین.

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان امروز خواستم از برنامه استفاده کنم برای اولین بار ، وقتی ****** رو وارد میکنم تو قسمت تست ، اینترنت کانکشن رو failed میده !
ولی وقتی تیست نگیرم راحت به psn وصل میشم اما بازم لینک دانلودی تو برنامه نمیاد واسم چیکار باید بکنم ؟

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان من اصلا نتونستم با این برنامه کار کنم طبق آموزش هم پیش میرم.گاهی وقتها error زیر رو نشون میده :
the remote name could not be resolved: Elan's Blog
فکر میکنید مشکلم چیه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اصلا این برنامه کاری به اینترنت نداره (یعنی می‌تونه نداشته باشه)، شما وقتی که با PS4 به اینترنت وصلین (مستقیم) یه فایلی رو بذارین برای دانلود تا بیاد تو لیست، بعد این برنامه رو را بندازین و retry رو بزنین، چه اینترنت داشته باشین چه نداشته باشین لینک فایل میاد رو برنامه، بعد که با IDM (یا هرچیز دیگه) دانلود کردین دوباره برنامه رو رابندازین و تو دستگاه retry رو بزنین، اگه اینترنت از بیخ هم قطع باشه، اگه تو موصل هم زندگی کنین، تا وقتی برنامه به فایل مورد نیازش از روی هارد دسترسی داره انتقال باید انجام شه. اون فایل DP رو هم تا حالا من ندیدم. اون قضیه تعداد کانکشن هم بستگی به سرعت اینترنتتون داره، اگه 1 مگ دارین 1 کانکشن بهتر جواب می‌ده، اگه 10 مگ دارین تعداد بیشتر. =========================================== پ.ن. برای کسایی که از ساعتای رایگان شبانشون برای دانلود استفاده می‌کنن، ازونجایی که حجم فایلا بالاست، مدت زمانی که IDM بعد از تموم شدن هر دانلود برای به هم چسبوندن تیکه‌های دانلود شده به هم صرف می‌کنه نسبتا زیاده، همیشه دوتا فایل رو همزمان برای دانلود بذارین که هر وقت داره یکی رو به هم می‌چسبونه ثانیه‌های با ارزشتون تلف نشه. پ.ن. 2، برای با هزارم، اگه از کابل برای انتقال استفاده می‌کنین نیازی به مودم نیست، لقمه رو دور سرتون نپیچونین.

مشكل اصلي هم دقيقا" همين جاست ! ميدونم برنامه به نت احتياجي نداره و حتي خودم هم بدون اينترنت وصل اش كردم اما باز هم جواب نداد

فايل DP رو يه سري اپديت هاي و بازي ها دارن :|

كس ديگه ايي هست مشكل preparing to downliad داشته باشه ؟ بگيد تا بفهميم مشكل از كجاست

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
385
دوستان امروز من می خواستم dlc بازی بتل رو که 4750 مگابایت بود دانلود کنم.توی خود کنسول حجم dlc رو 4750 مگابایت می زنه،ولی وقتی می خوام دانلود کنم 1 پارت اون 4 گیگ هست که خب درسته ولی پارت بعدی که باید 750 مگابایت باشه ،توی idm حجم اون رو 450 مگابایت می زنه،می خواستم بپرسم به نظر شما ناقص هست ،یا کلا همینجوریه؟!!!

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان امروز من می خواستم dlc بازی بتل رو که 4750 مگابایت بود دانلود کنم.توی خود کنسول حجم dlc رو 4750 مگابایت می زنه،ولی وقتی می خوام دانلود کنم 1 پارت اون 4 گیگ هست که خب درسته ولی پارت بعدی که باید 750 مگابایت باشه ،توی idm حجم اون رو 450 مگابایت می زنه،می خواستم بپرسم به نظر شما ناقص هست ،یا کلا همینجوریه؟!!!
همین شکلیه، بعد از دانلود و نصب حجمش تغییر میکنه

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
دوستان من اصلا نتونستم با این برنامه کار کنم طبق آموزش هم پیش میرم.گاهی وقتها error زیر رو نشون میده :
the remote name could not be resolved: Elan***39;s Blog
فکر میکنید مشکلم چیه؟

شما اصلا با این ارور کاری نداشته باشید
تست هم نگیرید درست میشه انشالله

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
میشه واسه xp رو هم یه توضیح بدین من تو internet connection داخل کنسول اررور میده چکار کنم؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
دوستانی که مشکل با Preparing to Download دارند. اول بذارید در حد چند مگ با اینترنت دانلود شه. بعد اینترنت رو قطع کنید تا ارور بده و دانلود قطع شه. بعد تنظیمات رو انجام بدید و برید روی فایلی که میخواستید دانلود کنید و Retry کنید.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
هرکاری کردم نشد که نشد ..... میخوام مستقیم به لبتاب وصلش کنم اما هیچ اتفاقی نمیوفته .....!!!!
یه سوال دارم ....بعداینکه 4 رو به لبتاب میخوام وصل کنم برای گرفتن لینک اگر یه دفعه میخوام ای پی لبتاب رو وصل کنم پس چطور 4 میتونه دانلود کنه ... بعد برنامه چطور کار میکنه ؟

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان من الان پلی 4 ریجن اروپا زدم الان کانکت شد ولی الان کنسول ریجن 1 امریکا میزنم کانکنت نمیشه و ارور کانکشن میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر