دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بچه ها من دارم فایلو انتقال میدم درست شد . فقط سوالی که مغزمو کلا گرفته اینه که انشالله حجم نمیخوره برای انتقال فایل که ؟ :|

- - -ویرایش - - -

دوستان یک چیزی بهتون بگم شاید مسخره باشه و احمقانه بنظر برسه . من 100 بار روی اکانت رجین 1 ام تست کردم نشد بعد رفتم با اکانت زاپاسیم که رجین 2 بود تنظیم کردم کانکت شد بی مشکل :| بعدش رفتم تو رجین 1 کانکت زدم شد بدون مشکل بعدشم از راه نرم افزار کارارو انجام دادم الانم داره فایلو با سرعت 2 مگ در ثانیه انتقال میده :|

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
دوستان من نمیدونم dns رو چی وارد کنم . چی بزنم ؟:| اصن تو راهنما نگفته دی ان اس رو چی بزنید

- - -ویرایش - - -

دوستان خواهشا جواب بدید . منم فیل میشه تست کانکشنم :((

4.2.2.4
8.8.8.8

فایروالت رو کامل خاموش کن مشکلت حل میشه

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
دوستان شرمنده من دیشب لینک p.t. رو گرفتم ولی یادم رفت بزنم دانلود و امروز نمیتونم فیلم رو تهیه کنم.
انشالله فردا

دوستان به دلایلی که نمیخوام بگم ادرس ایمیل بدید تا من لینک ویدیو رو براتون ارسال کنم.

Last edited by a moderator:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,484
نام
آرش
کسی نمتونه کمکم کنه؟
منم مثل تو مشکل داشتم، کارهایی که امروز کردم رو میگم شاید مشکلت حل شد:
رفتم یه اکنت Uk ساختم و با پ.ر.و.ک.س.ی وصل شدم، تو تست گزینه دوم failed داد ولی راحت وارد Store میشدم. یه بازی رو گذاشتم دانلود بشه، ارور داد. هرچی میزدم بازم ارور میداد. با اکانت US هم موقع دانلود ارور میداد.
رفتم این بار با روش lan کنسول رو به مودم وصل کردم و تنظیمات رو انجام دادم، این بار تست مثبت بود و بازی انتقال داده شد.
دموی فیفا رو که حدود 3گیگ حجم داشت رو در حدود 7-8 دقیقه انتقال داد.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
منم مثل تو مشکل داشتم، کارهایی که امروز کردم رو میگم شاید مشکلت حل شد:
رفتم یه اکنت Uk ساختم و با پ.ر.و.ک.س.ی وصل شدم، تو تست گزینه دوم failed داد ولی راحت وارد Store میشدم. یه بازی رو گذاشتم دانلود بشه، ارور داد. هرچی میزدم بازم ارور میداد. با اکانت US هم موقع دانلود ارور میداد.
رفتم این بار با روش lan کنسول رو به مودم وصل کردم و تنظیمات رو انجام دادم، این بار تست مثبت بود و بازی انتقال داده شد.
دموی فیفا رو که حدود 3گیگ حجم داشت رو در حدود 7-8 دقیقه انتقال داد.
ممنون ولی من بدون lan میخوام؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان من به یک مشکل خوردم برایه انتقال!وقتی بازی میخوام از pcبهps4منتقل کنم بعد چند ثانیه میزنه کن نات دانلود انتقالش متوقف میشه اشکال از کجاست این اولین بار به این مشکل بر میخورم!

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
من درستش کردم میره تو استور ولی وقتی میزنی دانلود بشه تو preparing گیر میکنه؟تو xp هم باید run as رو بزنی؟
داخل xp فکر نکنم
برای حل اون مشکل باید از استور بیای بیرون دوباره تنظیمات رو وارد کنی و دوباره داخل بشی حتی بعضی اوقات چندبار باید این کار رو انجام بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر