دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
یک روش کامل عملی برای حل این مشکل.
وقتی همه ی تنظیمات رو وارد کردید نیازی نیست تست بگیرید توی همون قسمت back رو بزنید
وبه صفحه ی اصلی پلی استیشن برگردید و داخل استور بشید.
تاکید میکنم تست نگیرید و اگه به بار اول داخل استور نرفت چند بار بزنید تا بره
دقیقا همینطوره...
مشکل چندین نفر به اینصورت حل شده...
خود من هیچ وقت تست نمیگیرم...

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,708
نام
milad
سلام کسی میتونه از ابتدا تا اخره کار با این برنامه رو فیلمبرداری واپلود کنه یه جا

- - -ویرایش - - -

لطفا کمکم کنید من وقتی گزینه retry رو میزنم تو ps4 که بازی رو از pc دانلود کنه اصلا هیچ اتفاقی نمی افته میگه که propering to download

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
کسی هست که دانلود کنه برا ادم ؟ :l جدا میگم برا کسایی که نت درست ندارن!
اگر که میتونین دانلود کنید لطفا 2 تا dlc بازی بتل 4 به نام naval streak و dragon theeth رو دانلود کنند ممنون...:((

abolfazl23

کاربر سایت
Feb 8, 2014
64
نام
ابوالفضل
سلام من مودمم یه پورت لن داره و یه وایرلس هر کاری میکنم سرعت دانلودم پایین خیلی خیلی یعنی هر یه مگ رو تو 1 دقیقه طول میده راحت یه بار به کنسول پورت لن رو زدم ویه بارم به لپ تاپ ولی هیچ تغییری نکرد تو سرعت دانلود
البته اینترنت من مخابرات هست و dns رو روی کنسول روی حالت اتومات مبزارم حالا چه کنم؟

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
سلام من مودمم یه پورت لن داره و یه وایرلس هر کاری میکنم سرعت دانلودم پایین خیلی خیلی یعنی هر یه مگ رو تو 1 دقیقه طول میده راحت یه بار به کنسول پورت لن رو زدم ویه بارم به لپ تاپ ولی هیچ تغییری نکرد تو سرعت دانلود
البته اینترنت من مخابرات هست و dns رو روی کنسول روی حالت اتومات مبزارم حالا چه کنم؟

قرار نیست این برنامه سرعت اینترنتتون رو ببره بالا که! شما فایلو با کامپیوتر دانلود ‌می‌کنین بعد با این برنامه انتقال می‌دین رو کنسول.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام

دمو فیفا 15 در استور آمریکا و انگلیس در هیچ کدام گذاشته نشده است .

سایت همسایه اشتباه این خبر را گذاشته است.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
دوستان مودم من Wifi داره و امکان اتصال PC و کنسول با استفاده از Lan رو ندارم. اگه هر دو رو از طریق Wifi به مودم متصل کنم، سرعت انتقال داده چقدر خواهد بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر