دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان میخام بازی فیفا رو دانلود کنم بنظرتون برای خرید دیجیتال کدش رو بخرم یا پی ای ان کارت 50 دلاری؟

Love the game. Live the
game

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم اینکه من دوتا پی اس 3 اورجینال دارم رو یکی از پی اس 3 یک بازی رو میخرم و دانلود میکنم بعد وقتی که دانلود شد از این کنسول ساین اوت میکنم بعد میرم سراغ اون یکی همین اکانتی که بازیو خریدم رو وارد میکنم وبازی که خریدم رو امکانش هست که با این کنسول هم دانلود کنم وبازی رو بدون هیچ مشکلی رو هر دو کنسول بازی کنم یا نه

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
مثل اینکه برنامه درست کار نمیکنه.من از 1 ماه پیش تمام بازیهای ps3 خودمو با این برنامه انتقال میدادم.اما امروز واسه اولین بار وقتی لینکو میگیرم دکمه ی select رو که میزنم بازیو انتخاب میکنم.بعدش که enable رو میزنم میرم رو ps3 بازیو که pause &resume میکنم بلافاصله log بازی از برنامه حذف میشه واجازه ی انتقال بهم نمیده.همه چیز هم طبق برنامه پیش رفتم.لطفا یکی امتحان کنه ببینه مشکل مشابه منو داره یا نه؟ممنون

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان با این روش نمیتونم اپدیت بازیهارو دانلود کنم لینک دانلو رو میده دانلود میکنم ولی فایل دانلودشده رو انخاب میکنم دوباره خودش داتلود میکنه ک سرعتش داغونه

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
مثل اینکه برنامه درست کار نمیکنه.من از 1 ماه پیش تمام بازیهای ps3 خودمو با این برنامه انتقال میدادم.اما امروز واسه اولین بار وقتی لینکو میگیرم دکمه ی select رو که میزنم بازیو انتخاب میکنم.بعدش که enable رو میزنم میرم رو ps3 بازیو که pause &resume میکنم بلافاصله log بازی از برنامه حذف میشه واجازه ی انتقال بهم نمیده.همه چیز هم طبق برنامه پیش رفتم.لطفا یکی امتحان کنه ببینه مشکل مشابه منو داره یا نه؟ممنون
همین الآن نرم افزار رو تست کردم و بازیم رو انتقال دادم و احتمالا یه مشکلی در مراحل اتصال دارید.

- - -ویرایش - - -

دوستان با این روش نمیتونم اپدیت بازیهارو دانلود کنم لینک دانلو رو میده دانلود میکنم ولی فایل دانلودشده رو انخاب میکنم دوباره خودش داتلود میکنه ک سرعتش داغونه
من احتمال میدم اون بازی ای که آپدیتش رو دانلود کردید و میخواهید انتقال بدید براش آپدیت جدیدی اومده باشه که به همین دلیل فایل دانلودی شما انتقال داده نمیشه...
حتما اسم فایل رو با رفتن روی لینکش در نرم افزار با پارت دانلودی مقایسه کنید و ببینید یکسان باشه...

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
همین الآن نرم افزار رو تست کردم و بازیم رو انتقال دادم و احتمالا یه مشکلی در مراحل اتصال دارید.

- - -ویرایش - - -

من احتمال میدم اون بازی ای که آپدیتش رو دانلود کردید و میخواهید انتقال بدید براش آپدیت جدیدی اومده باشه که به همین دلیل فایل دانلودی شما انتقال داده نمیشه...
حتما اسم فایل رو با رفتن روی لینکش در نرم افزار با پارت دانلودی مقایسه کنید و ببینید یکسان باشه...

نه اپدیت فیفا14 هست همون لحظه ک لینک رو میده دانود کردم حجمش همونه ولی کنسول دوباره خودش دانلور میکنه

Love the game. Live the
game

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
این برنامه با اینترنت من به هیچ عنوان کار نکرد :( یکی از دوستان هم خیلی راهنمایی کردن اما نشد که نشد خیلی عجیبه ! به psn متصل میشم اما تا ****** رو دستی وارد میکنم ارتباط با اینترنت قطع میشه !

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
این برنامه با اینترنت من به هیچ عنوان کار نکرد
:(
یکی از دوستان هم خیلی راهنمایی کردن اما نشد که نشد خیلی عجیبه ! به psn متصل میشم اما تا ****** رو دستی وارد میکنم ارتباط با اینترنت قطع میشه !
میگم احتمال زیاد هنوز یه فایروالی چیزی هست که جلوی برقراری ارتباط رو میگیره

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
میگم احتمال زیاد هنوز یه فایروالی چیزی هست که جلوی برقراری ارتباط رو میگیره

بصورت منطقى بايد دو تا فايروال باشه ! يکى مال ويندوز يکى مال آنتى ويروس ! که هر دوش هم غىر فعال کردم :-( کاش درست شه ! الان دو هفته اس دستگاه رو گرفتم اما سر همين مشکل نشده بازى کنم

Sent from my HUAWEI G510-0010 using Tapatalk 4

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199
اقا لطفا کمک کنید
من مپ های battlefield 4 رو خریداری کردم و بوسیله این روش ذانلود کردم بعد دانلود هم Install کردم ولی متاسفانه داخل بازی که رفتم دیدم نیومده حتی رو مپ کلیک کردم زد که دانلود کن در حالی که من دانلود و نصب کرده بودم !!! چیکار کنم من ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

desmound

کاربر سایت
Aug 15, 2014
2
سلام به همگی...
من امروز برای اولین بار میخواستم از این نرم افزار استفاده کنم و دیتا بازی رو به ps4 انتقال بدم،من یه مودم wifi دارم که یک پورت لن هم داره،اول مودم رو با لن وصل کردم به ps4 بعد خودم با wifi لب تاپ وصل شدم به مودم(آنتی وریروس و فایروال هم غیر فعال)تمام مراحل رو مثل راهنما انجام دادم ولی تو تست اینرنت failed داد،بعد اومدم هم لب تاپ و هم ps4 رو با wifi وصل کردم ولی بازم همون نتیجه بود،ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر