دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
من با هزار بدبختی تونستم با دستگاهم به اکانتم کانکت بشم اما الان هیچجوره نمیتونم این psx رو روی سیستمم فعال کنم ! هی ارور اینترنت کانکشن میده ! الان سوالم اینه که برای گیم شیرینگ حتما باید این تنظیمات رو انجام بدم ؟! میشه یه راهنمایی کنید !
این اینترنت من رو دیوانه کرده ! همش please wait میده

و یه سوال دیگه !
من به اینترنت متصل میشم اما وقتی تنظیمات psx رو روی دستگاهم میزنم نمیتونه به نت وصل بشه و خود برنامه در pc هم این ارور رو میده
the remote name could not be solved " www.elanblog.com "

برای من هم روی اینترنت مخابرات همین ارور رو می‌ده و تا وقتی که از pn/\ استفاده نکنم برنامه کار نمی‌کنه، جالبه که این قضیه فقط تو این برنامست و به طور عادی برای PSN چه فروشگاهش چه برای آنلاین بازی کردن مشکلی ندارم و اون مساله‌ی please wait هم وجود نداره!!

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
از دوستانی که به این برنامه تسلط دارن سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنن

- این قسمت ابتدایی که بصورت پیش فرض به ما IP & Port میده این IP دقیقا چی هست ؟ میخوام بدونم IP دستگاهی که برنامه PSX روش نصب هست رو میده ؟ چون اگر اینطور باشه IP دستگاه من با اونی که برنامه به من اعلام میکنه فرق میکنه

- وقتی این مراحل انجام شد برای نصب بازی میشه dvd روی توی خود کنسول گذاشت و مثل دیسک اوریجینال کپی کرد و بازی کرد ؟! برای اجرای بازی لازم نیست که همیشه این برنامه روی اجرا کرد ؟

ممنون میشم دوستان این سوالات من رو پاسخ بدین
من با نصب این برنامه روی دستگاهم مشکل دارم و خیلی مشتافم که از امکانات این برنامه استفاده کنم

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
از دوستانی که به این برنامه تسلط دارن سوال داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنن

- این قسمت ابتدایی که بصورت پیش فرض به ما IP & Port میده این IP دقیقا چی هست ؟ میخوام بدونم IP دستگاهی که برنامه PSX روش نصب هست رو میده ؟ چون اگر اینطور باشه IP دستگاه من با اونی که برنامه به من اعلام میکنه فرق میکنه

- وقتی این مراحل انجام شد برای نصب بازی میشه dvd روی توی خود کنسول گذاشت و مثل دیسک اوریجینال کپی کرد و بازی کرد ؟! برای اجرای بازی لازم نیست که همیشه این برنامه روی اجرا کرد ؟

ممنون میشم دوستان این سوالات من رو پاسخ بدین
من با نصب این برنامه روی دستگاهم مشکل دارم و خیلی مشتافم که از امکانات این برنامه استفاده کنم

IP محلیتونه دیگه! 192.168. بقیشم بستگی به خودتون داره.
DVD چرا؟ چیو کپی کرد؟ اصلا ربطی به دیسک نداره این برنامه، کارش اینه که فایلو به جای اینترنت از کامپیوتر تحویل دستگاه بده:
Web cache - Wikipedia, the free encyclopedia

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
چيکار باىد بکنم براى پورت 8080؟
اگه اين پروکسى رو ست نکنم قضيه گيم شيرينگ هم کنسل ميشه يعنى؟

فایر وال و آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردم ! فایده نداشت .
مشکلت چیه دقیقا؟
اگر Remote Name هست که به تنظمیات DNS ات بر میگرده فکر کنم
باید اونو درستش کنی
تو مرحله ساخت کانکشن کاستوم DNS رو دستی وارد کن 8.8.8.8 و 8.8.4.4
اگر جواب نداد باید بری تو تنظیمات مودم DNS هایی که اونجا هست رو وارد کنی

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
IP محلیتونه دیگه! 192.168. بقیشم بستگی به خودتون داره.
DVD چرا؟ چیو کپی کرد؟ اصلا ربطی به دیسک نداره این برنامه، کارش اینه که فایلو به جای اینترنت از کامپیوتر تحویل دستگاه بده:
Web cache - Wikipedia, the free encyclopedia

خدا خيرت بده ! آى پى اى که برنامه به من ميده public هست و توى رنج 10.0.0.0
پس الان من اگر ip رو از توى سيستمم ببينم و به کنسول بدم مشکل بايد قاعدتا حل بشه؟!

Sent from my HUAWEI G510-0010 using Tapatalk 4

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
مشکلت چیه دقیقا؟
اگر Remote Name هست که به تنظمیات DNS ات بر میگرده فکر کنم
باید اونو درستش کنی
تو مرحله ساخت کانکشن کاستوم DNS رو دستی وارد کن 8.8.8.8 و 8.8.4.4
اگر جواب نداد باید بری تو تنظیمات مودم DNS هایی که اونجا هست رو وارد کنی

اتفاقا همين کار رو هم کردم اما جواب نداد . اىن روش دوم رو نرفتم , بايد اين رو هم امتحان کنم
مرسى

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
خدا خيرت بده ! آى پى اى که برنامه به من ميده public هست و توى رنج 10.0.0.0
پس الان من اگر ip رو از توى سيستمم ببينم و به کنسول بدم مشکل بايد قاعدتا حل بشه؟!

دو تا انتخاب بهتون می‌ده، یکی local یکی public، اونی که شما انتخاب می‌کنین -که خب طبیعتا اون localـه باید باشه- می‌شه IP پروکسـی، یه پورت هم خودتون می‌دین و این دوتا رو تو قسمت پروکـسی PS4 وارد می‌کنین.
منظورتون اینه که اصلا دو تا انتخاب بهتون نمی‌ده؟

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
دو تا انتخاب بهتون می‌ده، یکی local یکی public، اونی که شما انتخاب می‌کنین -که خب طبیعتا اون localـه باید باشه- می‌شه IP پروکسـی، یه پورت هم خودتون می‌دین و این دوتا رو تو قسمت پروکـسی PS4 وارد می‌کنین.
منظورتون اینه که اصلا دو تا انتخاب بهتون نمی‌ده؟

انتخاب هایی که میده یکی ip هست و پورت دیگری هم mode که Default & Compatibility هست . من الان ip رو بصورت دستی وارد کردم . پورت رو هم که همون 8080 میدم
اما باز هم وصل نمیشه به کامپیوترم ! دیگه هیچ راهی به نظرم نمی رسه که تغییر بدم

برای من هم روی اینترنت مخابرات همین ارور رو می‌ده و تا وقتی که از pn/\ استفاده نکنم برنامه کار نمی‌کنه، جالبه که این قضیه فقط تو این برنامست و به طور عادی برای PSN چه فروشگاهش چه برای آنلاین بازی کردن مشکلی ندارم و اون مساله‌ی please wait هم وجود نداره!!

من چندین روز هست که مشکل دارم کلا با اینترنت . دوستان پشتیبانی هم که کلا هیچ کاری نمیکنن همیشه میگن در دست بررسی هست . من امروز دستی dns رو تغییر دادم . مشکل برطرف شد اما هنوز روی کنسول چک نکردم که نت دارم یا نه ! این چند روز روی کنسول اصلا نت نداشتم و نه به psn دسترسی داشتم نه به فروشگاهش !

آخرین ویرایش:

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
انتخاب هایی که میده یکی ip هست و پورت دیگری هم mode که Default & Compatibility هست . من الان ip رو بصورت دستی وارد کردم . پورت رو هم که همون 8080 میدم
اما باز هم وصل نمیشه به کامپیوترم ! دیگه هیچ راهی به نظرم نمی رسه که تغییر بدم

من چندین روز هست که مشکل دارم کلا با اینترنت . دوستان پشتیبانی هم که کلا هیچ کاری نمیکنن همیشه میگن در دست بررسی هست . من امروز دستی dns رو تغییر دادم . مشکل برطرف شد اما هنوز روی کنسول چک نکردم که نت دارم یا نه ! این چند روز روی کنسول اصلا نت نداشتم و نه به psn دسترسی داشتم نه به فروشگاهش !

همون Drop Down منظورم بود، حالا در هر صورت دستی اگه درست وارد کردین باید اوکی باشه.
فایروال فعاله؟ فایروال مودم فعاله (اگه از طریق مودم وصلین)؟
مستقیم دستگاه و کامپیوتر رو با کابل به هم وصل کنین هم سرعت خیلی بالاتره هم مودم اذیت نمی‌کنه.

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
همون Drop Down منظورم بود، حالا در هر صورت دستی اگه درست وارد کردین باید اوکی باشه.
فایروال فعاله؟ فایروال مودم فعاله (اگه از طریق مودم وصلین)؟
مستقیم دستگاه و کامپیوتر رو با کابل به هم وصل کنین هم سرعت خیلی بالاتره هم مودم اذیت نمی‌کنه.

بله به تنظیمات فایروال دست نزدم
یعنی pc رو با کابل lan وصل کنم به کنسول ؟ و از طریق وای فای هر دو دستگاه به نت وصل باشه ؟!
حالا امتحان میکنم ببینم جواب میگیرم .
امیدوارم این آخر هفته بتونم یه بازی با این دستگاهم انجام بدم

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
بله به تنظیمات فایروال دست نزدم
یعنی pc رو با کابل lan وصل کنم به کنسول ؟ و از طریق وای فای هر دو دستگاه به نت وصل باشه ؟!
حالا امتحان میکنم ببینم جواب میگیرم .
امیدوارم این آخر هفته بتونم یه بازی با این دستگاهم انجام بدم
منظوردم این بود که فایروال رو خاموش کنین، کلا تو مشکلات مربوط به شبکه قبل از هرچیز به وایرفال شک کنین.
بله با کابل مستقیم به هم وصل کنین، و اگه کارت شبکتون قدیمیه با کابل کراس.

nilson

کاربر سایت
Jul 13, 2014
37
منظوردم این بود که فایروال رو خاموش کنین، کلا تو مشکلات مربوط به شبکه قبل از هرچیز به وایرفال شک کنین.
بله با کابل مستقیم به هم وصل کنین، و اگه کارت شبکتون قدیمیه با کابل کراس.
عملی نشد !
دیگه کلا بیخیال این روش شدم ! چون هیچ جوره جواب نمیده .

اگر دوستان کسی رو میشناسن که با قیمت معقول این کار رو انجام میده در تهران بهم پخ بدن
یکی از دوستان هستن که بسیار هم کارشون منصفانه است اما متاسفانه تهران نیستن

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
عملی نشد !
دیگه کلا بیخیال این روش شدم ! چون هیچ جوره جواب نمیده .

اگر دوستان کسی رو میشناسن که با قیمت معقول این کار رو انجام میده در تهران بهم پخ بدن
یکی از دوستان هستن که بسیار هم کارشون منصفانه است اما متاسفانه تهران نیستن
عملی نشدن نداره!
رو PS4 تا چه مرحله‌ای پیش می‌ره؟ IP می‌گیره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر