دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
سلام من به يه مشكل خوردم الان يكمم گيج شدم! اينم بگم كه اپديت و يه دمو بازي كه حجم زير ٤ گيگ داشت رو موفقيت اميز انتقال دادم!
مشكل: بازي blacklight رو كه حجم نزديك به ٤.٥ گيگ داشت رو لينك هاش رو در دو پارت دانلود كردم!

موقع انتقال وقتي كنسول فايل رو درخواست ميكنه بعضي موقع ها يه پارت رو ميمخواد به همراه اپذيت خودش! بعضي مرقه ها هردو رو پارت رو همزمان ميخواد به هرحال پس از چند بار تلاش موفق شدم ادرس دو پارت رو بهش بدم و قبول كنه!
ولي يه مشكل عجيب هست اونم اين كه به محض اين كه فايل هارو از پي سي قبول ميكنه حجم كل بازي كه موقع دانلود ٤.٥ گيگ بود تبديل ميشه يه ٢.٨ و انتقال شروع ميشه!!!
بازي نصب ميشه تو منو هم ميره ولي براي شروع به اپديت احتياج داره!
اپديت روي كنسول ٨٠٠ مگابايته ولي وقتي لينك رو با پي سي استخراج ميكني با دو پارت كه يكي ٤ گيگ و دومي ٣/٥ گيگه برميخورم!!!!
چيكار كنم؟ مشكل از كجاس؟
ady2u4az.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

شما همه ی فایل هایی که دانلود کردی رو بزار توی یک پوشه..بعد برو توی ستینگ برنامه و Auto find replace رو بزن و آدرس فایل رو بهش بده.
بعد بزار تو کنسول کپی کنه..اینی هم که می گی شده 2.8 گیگ اشکالی نداره. بعد از این که 2.8 گیگ کپی شد باز هم به کپی کردن خودش ادامه می ده ولی توی کنسول چیزی نمیزنه..پست های قبلی رو بخونی متوجه می شی.
این عکسی هم که من میبینم آپدیت 8 گیگه!

آقا با سلام !
دوستان شرمنده من چنتا سوال داشتم !
جدیدا پشت شهرداری مد شده که 2000 میگیرن و بعد هر بازی که خواستی بین 20 تا 90 هزینه میگیرن میریزن ! من میخواستم بدونم این چه روشی هست ؟ آیا دور زدن ؟ یا شیر کردن ؟ برای دستگاه ضرر داره ؟ به صرفه هست ؟ نیست ؟ اصلا چه عملی انجام میشه ؟ کسانی که این کار رو انجام میدن بازی یا رو برای ما به شکل قانونی میخرن ؟ یا از خودشون برای ما میریزن ! اگر از خودشون میریزن که نمیشه یه بازی رو به 10 نفر یا بیشتر بدن ؟ ممنون میشم سریع پاسخ بدید !
اینجا بحثش نیست...بار ها بار ها این سوال پرسیده شده.

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
سلام و خسته نباشید من ps4 رو با wifi و pc با کابل lan متصل هستند .
ولی هر وقت میرم داخل پلی و مشخصات رو وارد میکنم ، داخل اینترنت کانکشن یه مدتی صبر میکنه و بعد دستگاه هنگ میکنه و میاد بیرون .
خواهش میکنم بگید چیکار کنم.
اگه پلی رو هم با کابل لن وصل کنم درس میشه؟
خواهش میکنم سریع جواب بدید.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
سلام و خسته نباشید من ps4 رو با wifi و pc با کابل lan متصل هستند .
ولی هر وقت میرم داخل پلی و مشخصات رو وارد میکنم ، داخل اینترنت کانکشن یه مدتی صبر میکنه و بعد دستگاه هنگ میکنه و میاد بیرون .
خواهش میکنم بگید چیکار کنم.
اگه پلی رو هم با کابل لن وصل کنم درس میشه؟
خواهش میکنم سریع جواب بدید.

بهترین راه همون کابل لن هست. شما هر دو رو با کابل لن وصل کنید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان یه سوال
میشه چند تا لینک بگیرم و بعد باهم شب بذارم دانلود بشه؟؟(مثلا 2 تا بازی مختلف)

بله میشه. فقط مقصد اکسترکت فایل هارو مشخص کنید تا بازی ها قاطی نشن.

- - -ویرایش - - -

آقا چیکار کنیم این سرعت انتقال بیشتر بشه؟ تنها راهش اینه کنسول رو با لن وصل کنیم به مودم؟

من خودم PC رو با USB و PS4 رو با لن وصل کردم، سرعت انتقال 1 مگ/ثانیه هست. تنها راهش هم اینه که هر 2 رو با لن وصل کنید به مودم.

viper021

کاربر سایت
May 19, 2014
2
سلام دوتا سوال دارم :

1 من مودم Wimax Mobinnet دارم با 1 پورت LAN! منم میتونم بازیو منتقل کنم ؟!

2 من چجوری باید اکانتی گیر بیارم که بازیو خریده باشه که بازی منم اجرا بشه ؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوتا سوال دارم :

1 من مودم Wimax Mobinnet دارم با 1 پورت LAN! منم میتونم بازیو منتقل کنم ؟!

2 من چجوری باید اکانتی گیر بیارم که بازیو خریده باشه که بازی منم اجرا بشه ؟

1- یا باید لپتاپ داشته باشید یا PC رو با کابل USB به مودم وصل کنید و PS4 رو با کابل لن.

2- میتونید از دوستتون بگیرید که بازی رو دیجیتالی خریده و اکانتشو دانلود کنید و اکتیو کنید.

viper021

کاربر سایت
May 19, 2014
2
1- یا باید لپتاپ داشته باشید یا PC رو با کابل USB به مودم وصل کنید و PS4 رو با کابل لن.

2- میتونید از دوستتون بگیرید که بازی رو دیجیتالی خریده و اکانتشو دانلود کنید و اکتیو کنید.

من ی پورت lan دارم و یه پورت wifi .حالا با کابل PS4 به مودم وصل کنم؟

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
لینکها موجود در صفحه اول دچار مشکل شدن یکی از لینک های موجود پاک شده و اون دو تای دیگه هم قابل دانلود نیستن.لطفا یکی از دوستان آپلود کنه.مرسی

behnamlegolas

کاربر سایت
May 25, 2014
7
عزیزان من بازی وارقریم رو با همین روش دانلود کردم و جواب هم داد و بسیار ممنونم اما وقتی وارد بازی میشم دوباره خود اپلیکیشن داخل بازی شروع میکنه به آپدیت کردن بازی با حجم 2.5 گیگ.و مشکل اینجاست که این دانلود در داخل psx نمایش داده نمیشه و حتی داخل لیست دانلود خود پلی استیشن هم نیست بلکه خود بازی وارفریم داره خودشو داخل منوی بازی آپدیت میکنه.راهی وجود داره که این مدل فایل ها رو هم بشه با psx دانلود کرد؟چون موقع انجام این آپدیت هیچ لینکی در psx نمایش داده نمیشه!:|

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
عزیزان من بازی وارقریم رو با همین روش دانلود کردم و جواب هم داد و بسیار ممنونم اما وقتی وارد بازی میشم دوباره خود اپلیکیشن داخل بازی شروع میکنه به آپدیت کردن بازی با حجم 2.5 گیگ.و مشکل اینجاست که این دانلود در داخل psx نمایش داده نمیشه و حتی داخل لیست دانلود خود پلی استیشن هم نیست بلکه خود بازی وارفریم داره خودشو داخل منوی بازی آپدیت میکنه.راهی وجود داره که این مدل فایل ها رو هم بشه با psx دانلود کرد؟چون موقع انجام این آپدیت هیچ لینکی در psx نمایش داده نمیشه!:|

این نرم افزار فقط فایل هایی رو دانلود میکنه که تو Notification دارن دانلود میشن. این آپدیت وارفریم In Game هست.

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54

هیچ چاره ای نیست باید بذاری با خود کنسول دانلودش کنه
اگه ترافیکت محدوده بزار شبانه رایگان دانلودش کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر