دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
سلام دوست عزیز
بله می تونید.
فقط سرعتتون کم خواهد شد.
موفق باشید.
Sent from my iPhone using Tapatalk
مگه با پی سی دانلود نمیکنه؟
خب دیگه ربطی به کنسول نداره دیگه میشه کنسول خاموش کرد و از پی سی با لن دانلود کرد و باز به کنسول ریخت.
درسته؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
مگه با پی سی دانلود نمیکنه؟
خب دیگه ربطی به کنسول نداره دیگه میشه کنسول خاموش کرد و از پی سی با لن دانلود کرد و باز به کنسول ریخت.
درسته؟

سلام
منظورم سرعت دانلود نبود.منظورم سرعت انتقال از پی سی به ps4 بود.
موفق باشید.

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
سلام
منظورم سرعت دانلود نبود.منظورم سرعت انتقال از پی سی به ps4 بود.
موفق باشید.

ممنون
بعد یه سوال دیگه هم داشتم یکی از دوستانم دیتا یک بازی داشته باشه میتونه برام رو دی وی دی رایت کنه و من با این برنامه به کنسول انتقال دهم؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
ممنون
بعد یه سوال دیگه هم داشتم یکی از دوستانم دیتا یک بازی داشته باشه میتونه برام رو دی وی دی رایت کنه و من با این برنامه به کنسول انتقال دهم؟

سلام.
بله ممکنه و می تونید این کار رو انجام بدید.
موفق باشید.

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
سلام
اگه بازیهای ps4 که در اینترنت برای دانلود موجود هستن دانلود کنیم و با این برنامه انتقال بدیم قابل اجرا هستن ؟

سلام
تو اینترنت کسی قرار نمیده.خود سونی لینک رو میفرسته شما با این برنامه grab میکنین و استفاده میکنین.

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
سلام
تو اینترنت کسی قرار نمیده.خود سونی لینک رو میفرسته شما با این برنامه grab میکنین و استفاده میکنین.

الان توی اینترنت لینک دانلود بعضی از بازی ها مثل killzone موجوده اگه اونا رو دانلود کنیم و با این برنامه بخوایم grab کنیم جواب میده ؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
الان توی اینترنت لینک دانلود بعضی از بازی ها مثل killzone موجوده اگه اونا رو دانلود کنیم و با این برنامه بخوایم grab کنیم جواب میده ؟
میتونی از نت دانلود کنید ولی برا انتقال بایذ از استور خریداری بشه

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
سلام

منم اومدم همین سوال رو بپرسم...
مثلا میشه از استور بازی رو خرید به صورت شریکی و بعد از اینترنت که لینک دانلود ها لیک شده را دانلود کرد و توسط این برنامه کپی کرد توی کنسول؟؟ میشه اینطوری؟
خیلی راحت تره..یک سایت مثلا واچ داگز رو گذاشته 16 تومن روی دی وی دی.. +100تومن به صورت شریکی بازی رو خرید..بعد از دی وی دی به وسیله این برنامه کپی کرد. نمیشه؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
منم اومدم همین سوال رو بپرسم...
مثلا میشه از استور بازی رو خرید به صورت شریکی و بعد از اینترنت که لینک دانلود ها لیک شده را دانلود کرد و توسط این برنامه کپی کرد توی کنسول؟؟ میشه اینطوری؟
خیلی راحت تره..یک سایت مثلا واچ داگز رو گذاشته 16 تومن روی دی وی دی.. +100تومن به صورت شریکی بازی رو خرید..بعد از دی وی دی به وسیله این برنامه کپی کرد. نمیشه؟

سلام.
ببینید این که فایل ها رو از کجا به دست میارید اهمیتی نداره. چیزی که اهمیت داره اینه که فایل ها دقیقاً با حجم درست و سالم باشن. من خودم یه بازی تو همین انجمن خریدم فروشنده یه حال اساسی داد و فایل های آپدیتی رو که دانلود کرده بود به من داد. من دیگه وقتی برای دانلود نذاشتم و همون فایل ها رو ریختم تو ps4 کاملاً جواب داد. حالا به فرض سوال شما اگر این فایل ها رو بفروشن هم مهم نیست. شما میگیرید و انتقال می دید به ps4. اگر بازی پولی باشه که باید عملیات خرید رو انجام بدید و بعد فایل ها رو بدون نیاز به دانلود بریزید تو ps4.
موفق باشید.

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
سلام.
ببینید این که فایل ها رو از کجا به دست میارید اهمیتی نداره. چیزی که اهمیت داره اینه که فایل ها دقیقاً با حجم درست و سالم باشن. من خودم یه بازی تو همین انجمن خریدم فروشنده یه حال اساسی داد و فایل های آپدیتی رو که دانلود کرده بود به من داد. من دیگه وقتی برای دانلود نذاشتم و همون فایل ها رو ریختم تو ps4 کاملاً جواب داد. حالا به فرض سوال شما اگر این فایل ها رو بفروشن هم مهم نیست. شما میگیرید و انتقال می دید به ps4. اگر بازی پولی باشه که باید عملیات خرید رو انجام بدید و بعد فایل ها رو بدون نیاز به دانلود بریزید تو ps4.
موفق باشید.

مشکل اینجاست تنها زمانی آیکون ش به لیست دانلود و داشبورد اضافه میشه که پولش رو داده باشی وگرنه این بهترین حالت برای دور زدن بود

راحت ترین حالتش اینه که یه برنامه بسازن تا باعث بشه دستگاه بازی رو با کد دیجیتالی بشناسه و نیاز به دیسک نباشه بعد بازی رو کپی کرد که در اینصورت فرقی با بلوری اصلی نمیکنه و همچنان میشه کنسول رو آپدیت کرد و آنلاین بازی کرد

میشه گفت باید استور تقبلی براش بسازن

از روی دیسک که باید اطلاعات کدگذاری شده خونده بشه که معلوم بشه بازی اصلی داخل دستگاهه
وقتی هم از استور دانلود میکنی اون کد وارد دستگاه میشه و نیازی به دیسک نیست

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
مشکل اینجاست تنها زمانی آیکون ش به لیست دانلود و داشبورد اضافه میشه که پولش رو داده باشی وگرنه این بهترین حالت برای دور زدن بود

راحت ترین حالتش اینه که یه برنامه بسازن تا باعث بشه دستگاه بازی رو با کد دیجیتالی بشناسه و نیاز به دیسک نباشه بعد بازی رو کپی کرد که در اینصورت فرقی با بلوری اصلی نمیکنه و همچنان میشه کنسول رو آپدیت کرد و آنلاین بازی کرد

میشه گفت باید استور تقبلی براش بسازن

از روی دیسک که باید اطلاعات کدگذاری شده خونده بشه که معلوم بشه بازی اصلی داخل دستگاهه
وقتی هم از استور دانلود میکنی اون کد وارد دستگاه میشه و نیازی به دیسک نیست
یعنی این روشی که من گفتم نمیشه؟؟ من که نمیگم پولش رو نمیدم..از استور میخرم ولی دانلودش رو از سایته دانلود پی سی دی که لینک دانلود بازی ها گذاششته بخرم.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر