دانلود موسیقی بازی ها (پست اول خوانده شود)

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
این لینکش و اینم یه سایت واسه تبدیل به mp3 خدمت شما ...

دوست عزیز این که قند شکن میخواد و با سرعت اینترنت من که بخوام با قند شکن دانلود کنم همخوانی نداره.شما که زحمت کشیدی لطف کن از یه سرور دیگه که قند شکنی نباشه برام بزار.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دوست عزیز این که قند شکن میخواد و با سرعت اینترنت من که بخوام با قند شکن دانلود کنم همخوانی نداره.شما که زحمت کشیدی لطف کن از یه سرور دیگه که قند شکنی نباشه برام بزار.
*****شکن نمیخواد عزیز! شما اون لینک یوتــیوب رو کپی کن برو تو سایت تبدیل به mp3 اونجا یه کادری هست تو اون پِیست کن ، بزن convert to mp3 بعدش یه لینک مستقیم بهت میده راحت دی ال کن.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوست عزیز (Prince_M) اون آهنگی که از AC III گذاشتی موقع دانلود ERROR میده.
ممنون میشم از یه سایت دیگه آپلود کنی;) (ترجیحا از mediafire آپلود کن)

---------- نوشته در 03:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 PM ارسال شده بود ----------

آهنگ Castlevania:Lords of Shadow هم یادت نره.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
آقا اگه میشه آهنگهای بازی NFS Most Wanted 2012 رو می خواستم، ممنون.

لینک مستقیم یا از آپلودرهای دیگه من چیزی پیدا نکردم چون خیلی وقت نیست اومده اما تورنــت اگه به کارت میاد لینک زیاده!

آقا تا چندتا آهنگ از Journey‏ نزارید, ما از جامون تکون نمیخوریم!! البته ممنون میشم

مهدی جان باور کن من به زور وقت میکنم بیام اینجا وگرنه حتما رسیدگی میکردم. اونایی رو که جواب نمیدم حتما پیدا نکردم چیزی وگرنه حتما تا جایی که بتونم جواب میدم.

The Journey OST از سرور 4Shared | به صورت فولدر هست یعنی هر کدومو خواستی میتونی جدا دانلود کنی ، حجم آنچنانی ای هم نداره و اکثر Track هاش هم شاهکارن.

دوست عزیز (Prince_M) اون آهنگی که از AC III گذاشتی موقع دانلود ERROR میده.
ممنون میشم از یه سایت دیگه آپلود کنی (ترجیحا از mediafire آپلود کن)

آهنگ Castlevania:Lords of Shadow هم یادت نره.

AC III OST مشکلی نداره فقط قابلیت Resume یا همون ایست نداره سایتش

AC III OST از سرور مدیافایر

Castlevania:Lords of Shadow OST از سرور مدیافایر

واسه ی AC III اگه بازم مشکلی داشتی که بعید میدونم! برو اینجا حدود 10 تایی لینک هست میتونی استفاده کنی ...

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان من یه درخواست دارم،ولی ماله فیلمه،فیلم sleuth ه (2007)من قبلا اینجا درخواست داده بودم بچه ها خیلی خوب کمکم کردن،دیگه نمی دونستم کجا باید بگم،شرمنده...من فقط تم اصلیه فیلم رو می خوام که ترک 12ام هست (6 دقیقه).آهنگسازشم Patrick Doyle
Sleuth download mp3 Patrick Doyle music | mp3legally.com

Demon Killer

کاربر سایت
Oct 18, 2012
59
نام
Dante
ROAD TO REDEMPTION’ – A DRAGON AGE REMIX‘

dragonage-simple-310x193.png

>>Dragon Age: Road to Redemption DOWNLOAD
by Scott Buckley

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,189
نام
پویان
سلی !
توی این تریلر MGS Ground Zeros یک موسیقی زیبایی پخش میشد ، نمیدونم چرا ولی آهنگش خیلی به دلم نشست !
کسی میتونه لیک دانلودش رو برام بزاره ؟
ممنون میشم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر