دانلود موسیقی بازی ها (پست اول خوانده شود)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
اگه میشه soundtrack های بازی فیفا 13 رو بزارید.لینکش اگه میشه یا مستقیم باشه یا حداقل سرعتش خوب باشه.(مدیافایر باشه که عالی میشه).

Download FIFA.13.Soundtrack.rar

or

FIFA 13 Soundtrack Download | Soundtrack Download | soundtrack download, download ost, download score, free soundtrack album

بازم تستشون نکردم ولی فکر کنم اولی بهتر باشه !

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
NBA 2K13 Soundtracks

NBA 2K13 Soundtracks, Jay-Z Executive Producer
Tracklist
Code:
The Hours - "Ali in the Jungle" 
Too Short - "Blow The Whistle (Main)" 
Eric B. and Rakim - "I Ain't No Joke" 
Phoenix - "1901" 
Jay-Z - "Pump It Up (Freestyle)" 
Puff Daddy and the Family - "Victory" (feat. Notorious B.I.G. & Busta Rhymes) 
Daft Punk - "Around the World (Radio Edit)" 
Santigold - "Shove It" (feat. Spank Rock) 
Kanye West - "Amazing" 
Jay-Z - "Run This Town" 
The Dirty Projectors - "Stillness is the Move" 
Nas - "The World is Yours" 
Coldplay - "Viva La Vida" 
Roy Ayers - "We Live in Brooklyn, Baby" 
Justice - "Stress" 
Jay-Z - "The Bounce" 
Kanye West - "We Major" (feat. Nas & Really Doe) 
Mobb Deep - "Shook Ones, Pt. II" 
Meek Mill - "Ima Boss -- Instrumental" 
Kanye West - "Mercy" (feat. Big Sean, Pusha T & 2 Chainz) 
U2 - "Elevation" 
Jay-Z - "On to the Next One" 
Jay-Z - "Public Service Announcement" 
Jay-Z - "H.A.M. (Instrumental)"

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
Halo 4 Main Theme :

لینک 1 (تست شده) کیفیت خوب ؛ حجم حدود 1.5 مگ

لینک 2 (تست نشده) کیفیت عالی ؛ با بیت رِیت 320 و سمپل رِیت 48000 و حجم حدود 13.5 مگ

هر دو مستقیم هستن ...

سلام
دوست عزیز خیلی ممنون ولی هر جفت لینک ها ارور میده اگه امکانش هست از شما خواهش دارم کیفیت عالی این آهنگ را برای این حقیر یه جا آپلودش کنید بینهایت سپاسگزارم
ممنون

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام
دوست عزیز خیلی ممنون ولی هر جفت لینک ها ارور میده اگه امکانش هست از شما خواهش دارم کیفیت عالی این آهنگ را برای این حقیر یه جا آپلودش کنید بینهایت سپاسگزارم
ممنون

ببین اون کیفیت خوبش که خودم تستش کردم ولی چون تبدیل شده بود مثِ اینکه مدتش تموم شده از کار افتاده ولی این کیفیت عالیش مستقیمه و مشکلی نداره اگه مرورگرت اُپرا هست یه پیغام میده بزن Approve لینک دانلودش میاد اگه هم IE داری یه پیغامی میده که بزن روی (Continue to this website (not recommended بعد خودش میاد ...

[h=4][/h]

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
سلام
ممنون از دوستم آقا مسعود برای آهنگ halo 4 ولی من اون آهنگی را میخام که روی منوی اصلی بازی هست که یه خانوم با صدای بسیار زیبا در حال خوندنه که در اول منوی بازی قرار داره خواهشن برام دوستان قرار بدن
ممنونم

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
ممنون از دوستم آقا مسعود برای آهنگ halo 4 ولی من اون آهنگی را میخام که روی منوی اصلی بازی هست که یه خانوم با صدای بسیار زیبا در حال خوندنه که در اول منوی بازی قرار داره خواهشن برام دوستان قرار بدن
ممنونم

سلام
منم دقیقا همین آهنگ را میخوام که ابتدا و اول منوی بازی هیلو 4 یه خانوم با حالت رویایی میخونه

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام
ممنونم

سلام
منم دقیقا همین آهنگ را میخوام که ابتدا و اول منوی بازی هیلو 4 یه خانوم با حالت رویایی میخونه

اینی که شما میخواید رو من نمیدونم جزو سوندترک های اصلی خود بازی باشه یا نه ؛ توی لیست سوندترکش یه Arrival بود که گفتم شاید همین باشه که نبود هر چی هم گشتم چیزی پیدا نکردم که همراه با خوندن باشه فقط موزیک تنها بود.

اگه بتونید اسمش رو گیر بیارید راحت میشه پیداش کرد ولی اینجوری خیلی سخت میشه باید یکی یکی تست کنید ببینید کدومه البته من احتمال میدم تو لیست سوندترک های اصلی نباشه

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اینی که شما میخواید رو من نمیدونم جزو سوندترک های اصلی خود بازی باشه یا نه ؛ توی لیست سوندترکش یه Arrival بود که گفتم شاید همین باشه که نبود هر چی هم گشتم چیزی پیدا نکردم که همراه با خوندن باشه فقط موزیک تنها بود.

اگه بتونید اسمش رو گیر بیارید راحت میشه پیداش کرد ولی اینجوری خیلی سخت میشه باید یکی یکی تست کنید ببینید کدومه البته من احتمال میدم تو لیست سوندترک های اصلی نباشه

سلام
ممنونم آقا مسعود ولی اگه شما بازی را رفته باشید به محض اینکه دیسک را توی دستگاه میزارید و بازی هیلو 4 بالا میاد یه کره مثل کره زمین نشون میده که یه آهنگ فوق العاده احساسی و شاهکار که یه خانوم در حال مثل اوپرا خونده اجرا میشه که واقعا آدم را شوکه میکنه من تموم آهنگهای هیلو 4 را دانلودش کردم ولی متاسفانه این آهنگ منوی اصلی بازی که ابتدای بازی و موقع انتخاب استارت و مراحل اولیه هست توش نبود بازم ممنونم بابت پیگیریتون ولی اگه محبت کنید گیرش بیارید یه دنیا بزرگواری کرده اید

kitana

کاربر سایت
Jun 12, 2009
277
سلام
ممنونم آقا مسعود ولی اگه شما بازی را رفته باشید به محض اینکه دیسک را توی دستگاه میزارید و بازی هیلو 4 بالا میاد یه کره مثل کره زمین نشون میده که یه آهنگ فوق العاده احساسی و شاهکار که یه خانوم در حال مثل اوپرا خونده اجرا میشه که واقعا آدم را شوکه میکنه من تموم آهنگهای هیلو 4 را دانلودش کردم ولی متاسفانه این آهنگ منوی اصلی بازی که ابتدای بازی و موقع انتخاب استارت و مراحل اولیه هست توش نبود بازم ممنونم بابت پیگیریتون ولی اگه محبت کنید گیرش بیارید یه دنیا بزرگواری کرده اید

من یه اهنگ منوی halo 4 توی یوتیوب پیدا کردم نمیدونم همینه یا نه :

http://www.filesplat.com/.anastasia/shared/TUB3GJ01AFWBRFFZ32ZSFDMEI95AVJMK----Halo%204%20main%20menu%20and%20song-%5Bwww.youtube-para-mp3.com%5D.mp3

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام

والا حقیقتشو بخوای من اصن اهل هیلو نیستم که نیستم! :d

با توجه به اینکه گفتی یه کره زمین و اینا نشون میدم یه ویدئو پیدا کردم از یوتـیوب که یه کره ی زمین نشون میده ولی تستش نکردم اگه خواستی میتونی از اینجا تبدیلش کنی به mp3

یه لینکی هم پیدا کردم با اسم Halo 4 Main theme حالا نمیدونم همین هست یا نه ... (این لینکو خواستی دانلود کنی پیشنهاد میکنم تو مدیافایر عضو شی چون لینک مستقیم میده)

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
والا حقیقتشو بخوای من اصن اهل هیلو نیستم که نیستم! :d

با توجه به اینکه گفتی یه کره زمین و اینا نشون میدم یه ویدئو پیدا کردم از یوتـیوب که یه کره ی زمین نشون میده ولی تستش نکردم اگه خواستی میتونی از اینجا تبدیلش کنی به mp3

یه لینکی هم پیدا کردم با اسم Halo 4 Main theme حالا نمیدونم همین هست یا نه ... (این لینکو خواستی دانلود کنی پیشنهاد میکنم تو مدیافایر عضو شی چون لینک مستقیم میده)

سلام
ممنون ولی اینم نبود ما که از خیرش گذشتیم به هر حال لطف کردید موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر