دانلود موسیقی بازی ها (پست اول خوانده شود)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام

ost هایی که از Dirt3 قرار دادین،قابل دسترسی نیستن!!

اگه امکان داره از مدیافایر قرار بدین ;;)

من که از اون موقع که بازی منتشر شد دنباله لینک مدیا فایرشم تا به امروز !!! ولی هنوز پیدا نکردم :|:D

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
من که از اون موقع که بازی منتشر شد دنباله لینک مدیا فایرشم تا به امروز !!! ولی هنوز پیدا نکردم :|:biggrin1:

یکی از دوستان ،روش استخراج کردن آهنگهای این بازی رو اینجا:http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=30645&page=11 قرار داده...این روش کاملا جواب داد و من الان همه ی ساندترکهای بازی رو یکجا دارم :x

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FORZA MOTORSPORT 4

Gamerip

MediafirePart1 MediafirePart2
FilesonicPart1 FilesonicPart2

Tnx 4 Help A.T.HELLBOY

دوست خوبم زحمت کشیده موزیکهای Forza 4 رو گذاشته...ممنونم دوست عزیز...ولی کیفیت آهنگا خیلی پایینه...اصلا لذت گوش دادن رو به آدم القا نمی کنه...اگه ممکنه یه کیفیت بالاتری رو بذارید واسه دانلود...

بعد اینکه موزیکای داخل ریس رو نمی خوام...فقط داخل منو رو میخوام...مرسی میشم...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوست خوبم زحمت کشیده موزیکهای Forza 4 رو گذاشته...ممنونم دوست عزیز...ولی کیفیت آهنگا خیلی پایینه...اصلا لذت گوش دادن رو به آدم القا نمی کنه...اگه ممکنه یه کیفیت بالاتری رو بذارید واسه دانلود...

بعد اینکه موزیکای داخل ریس رو نمی خوام...فقط داخل منو رو میخوام...مرسی میشم...

خوبه بالای لینکا نوشتم Gamerip !!!!
هنوز لینک های OST رسمی بازی نیومده، همه ی لینکهایی که تو سایت ها هستن ریپ شده هستن
شما میتونی از روش بیرون کشیدن موسیقی بازیها از DVD آهنگها رو با کیفیت خیلی بهتری داشته باشی

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خوبه بالای لینکا نوشتم Gamerip !!!!
هنوز لینک های OST رسمی بازی نیومده، همه ی لینکهایی که تو سایت ها هستن ریپ شده هستن
شما میتونی از روش بیرون کشیدن موسیقی بازیها از DVD آهنگها رو با کیفیت خیلی بهتری داشته باشی

جدی؟ اینجوریه پس؟ خوب حالا که اینطوریه صبر میکنیم تا ost بازی به صورت رسمی بیاد...

بازم ممنون رفیق...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر