داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
فقط اتمام بازی روی nightmare کافی نیست و باید تمام manuscriptها رو هم پیدا کرد. من دارم این کارو میکنم چون پایان بازی به manuscript ها بستگی داره،اگه کمی فکر کنیم میفهمیم که اگه departure کامل نشده باشه پس داستان هم ناقص میمونه...اصلا کل بازی به همین کتاب مربوط بود و گرنه سازنده های بازی که بیکار نبودن این manuscriptها رو بی دلیل تو بازی قرار بدن!

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود :biggrin1:

Spoil Warning
اول اپیزود 4 ، وقتی که از اتاقمون میایم بیرون ، توی اتاق روبروی اتاق ما اینارو پیدا کردم که
میشه Easter Egg محسوبشون کرد و برام خیلی جالب بودن ! :biggrin1:

معذرت بابت کیفیت بد عکس ها !

همونطور که توی عکس ها میبینین ، زیر Night Springs که توی تلوزیون ها هر بار یک قسمتش
رو نشون میداد نوشته شده The Video Game و کنارش گوشه سمت چپ پایین !(:biggrin1:) نوشته
Remedy ، باز توی عکس های دیگه ما یک 360 و کاور و قاب بازیرو میبینیم ، به نظرم میخواستن
با این کارشون نشون بدن که عنوان بعدیشون همین Night Springs هست که باز با نشون
دادن یک 360 نشون دادن که بازی باز هم انحصاری هست ، شایدم یکی از اپیزود های همین
بازی باشه!

در کل این قضیه برام جالب بود ، اگر تکراری بود ببخشید !:blushing:

آخرین ویرایش:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407

Spoil Warning
اول اپیزود 4 ، وقتی که از اتاقمون میایم بیرون ، توی اتاق روبروی اتاق ما اینارو پیدا کردم که

همونطور که توی عکس ها میبینین ، زیر Night Springs که توی تلوزیون ها هر بار یک قسمتش
رو نشون میداد نوشته شده The Video Game و کنارش گوشه سمت چپ پایین !(:biggrin1:) نوشته
Remedy ، باز توی عکس های دیگه ما یک 360 و کاور و قاب بازیرو میبینیم ، به نظرم میخواستن
بازی باشه!

والا این موردو من تو تاپیک خود گیم گفتم عکسم گذاشتم اما انگار جز منو شما واسه کسی دیگه یا مهم نبوده یا خودشون دیدن اخه هیشکی به هیچ جاش نبود :cheesygri

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

Spoil Warning

بازی باشه!

قبل از اومدن بازی که این تصویر رو دیده بودم!اسم اولین DLC بازی این هست فکر میکنم

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
منم اون ایکس باکس ها رو تو بازی دیدم اما این بازی Night Springs واقعا جالب بود!

کسی نمی دونه کتاب داستانی که همراه این بازی منتشر شده رو از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟؟ من واقعا مشتاقشم! کلید تمام سوالات ما و همه علاقمندان به بازی هست از نظر داستان! (به صورت چاپی هست نه دیجیتال، تو همایش عرضه بازی هم بود که خود سام لیک داشت روش رو امضا می کرد )

فقط اتمام بازی روی nightmare کافی نیست و باید تمام manuscriptها رو هم پیدا کرد. من دارم این کارو میکنم چون پایان بازی به manuscript ها بستگی داره،اگه کمی فکر کنیم میفهمیم که اگه departure کامل نشده باشه پس داستان هم ناقص میمونه...اصلا کل بازی به همین کتاب مربوط بود و گرنه سازنده های بازی که بیکار نبودن این manuscriptها رو بی دلیل تو بازی قرار بدن!

تمومش کردی حتما خبرمون کن!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid

Spoil Warning

همونطور که توی عکس ها میبینین ، زیر Night Springs که توی تلوزیون ها هر بار یک قسمتش​

بازی باشه!​

در کل این قضیه برام جالب بود ، اگر تکراری بود ببخشید !:blushing:​

بازی جدید نیست بلکه اولین dlc هست!!!

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
نوشته شده توسط nero1371
بازی جدید نیست بلکه اولین dlc هست!!!

میتونی یکم بیشتر توضیح بدی ؟ :biggrin1:

DLC دیگه دوست عزیز! DLC نسخه جدیدی از یک بازی که قبلا منتشر شده نیست بلکه معمولا یه سری چیزهایی بهش اضافه می کنه (مثلا اسلحه و ...) اما در مورد Alan Wake این DLC که قراره بیاد به هیچ وجه دسته کمی از نسخه جدید نداره چون خودش مثل اینکه 6 تا اپیزود جدید هست!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
DLC دیگه دوست عزیز! DLC نسخه جدیدی از یک بازی که قبلا منتشر شده نیست بلکه معمولا یه سری چیزهایی بهش اضافه می کنه (مثلا اسلحه و ...) اما در مورد Alan Wake این DLC که قراره بیاد به هیچ وجه دسته کمی از نسخه جدید نداره چون خودش مثل اینکه 6 تا اپیزود جدید هست!
نه.گفته شده بود که بازی 6 تا DLC داره که هر کدوم به اندازه ی یک اپیزود هستند.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
میدونم DLC چی هست ! :biggrin1: منظورم این بود که خوب چی میخواد اضافه بشه توی این DLC !:biggrin1: مثلا چرا اسم اون برنامه رو روی DLC گذاشتن ؟

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
من این 6 تا اپیزودو دیدم ولی از قبل گیجتر شدم!!!:eek:
کسی کامل داستانو فهمید؟؟؟
یعنی قبل از اومدن alan تاریکی از یه نویسنده ی دیگه استفاده می کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر