داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
یه نکته ای رو من متوجه نشدم.بیگ باس میدونسته باس در واقع مامور مخفی بوده و مجبور شد اون کارارو انجام بده تا اعتماد ولگینو بدست بیاره.پس چرا توی Peace Walker به استرنجلاو میگه که باس به کشورش خیانت کرد؟:-/
ماموریت باس یک ماموریت بسیار محرمانه ای بوده که فقط بیگ باس و مقامات CIA و رییس جمهور از باخبر بودن!استرنج لاو با شکنجه بیگ باس میخواست از حقیقت باخبر بشه!(که آخر سر شد)

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا جانه خودم گریه کردم با داستانش که بعده این همه مدت خوندمش بعدم داشتم آهنگ اسنیک ایترو گوش میدادم :(
فقط یه چیزی بیگ باس که از قبل از 3 چشمشو بسته بود ولی تویه 3 تیر میخوره تو چشمش کور میشه بعدم تویه 4 باز سالید اسنیک چشمشو بسته .بعد یادمه تویه 3 اتاکان هم بود خوب اگه بود دیگه بیگباس نمیشد خب باز سالید اسنیک میشد

the rock lee

کاربر سایت
Oct 12, 2009
22
یه سوال داشتم از دوستانی که اطلاع دارن
اگه FOXDIE تو بدن اسنیک باعث میشه اطرافیانش بمیرن
بعد از CAST بازی اتاکان هم اصرار میکنه با اسنیک باشه این چند ماه آخر زندگیش که میخواد عادی زندگی کنه هم اتاکان هم پس باید کشته بشه درسته ؟

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
یه سوال داشتم از دوستانی که اطلاع دارن
اگه FOXDIE تو بدن اسنیک باعث میشه اطرافیانش بمیرن
بعد از CAST بازی اتاکان هم اصرار میکنه با اسنیک باشه این چند ماه آخر زندگیش که میخواد عادی زندگی کنه هم اتاکان هم پس باید کشته بشه درسته ؟

همه رو نمی کشه. فقط کسایی که مشخص شده باشن. اوا , اسلات و بیگ باس هدف این ویروس بودن و مرگشون به خاطر این ویروس بود.
اتاکان که عددی نیست:d

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
اصلا نایومی اینو ویروسو به دستور کی ساخت ؟

به دستور Patriots . به این دلیل که ناقل ویروس یا به عبارت دیگر ویروس توسط سالید اسنیک که با افراد عضو سابق FoxHound (لیکوئید که رئیس گروه بود) و Darpa Chief یا Donald anderson (در واقع کسی که اسنیک به عنوان اون شخص باهاش ملاقات داشت دیکوی اختاپوس بوده که ماسک اندرسون رو به چهره زده بود تا اطلاعات و کد فعال سازی Metal Gear REX رو به دست بیاره) و Kenneth Baker در تماس بود کشته بشن . فاکس دای که داستان مفصلی داره تاثیرش بر روی بدن لیکوئید به خاطر ژنتیک های برتر و نزدیک ترش به بیگ باس یود و باعث میشه سلول های قلب از بین برن و حمله قلبی رو شبیه سازی می کنه .

Naomi از سالید یک کینه هم به دل داشت به خاطر کشته شدن Frank Jaeger یا همون Gray Fox به دست اسنیک و در آخر اسنیک از این قضیه که Naomi ویروس رو به عنوان آمادگی بدن در برابر سرمای آلاسکا وارد بدنش کرد چشم پوشی میکنه .

عاغا جانه خودم گریه کردم با داستانش که بعده این همه مدت خوندمش بعدم داشتم آهنگ اسنیک ایترو گوش میدادم
:(

فقط یه چیزی بیگ باس که از قبل از 3 چشمشو بسته بود ولی تویه 3 تیر میخوره تو چشمش کور میشه بعدم تویه 4 باز سالید اسنیک چشمشو بسته .بعد یادمه تویه 3 اتاکان هم بود خوب اگه بود دیگه بیگباس نمیشد خب باز سالید اسنیک میشد

داستان MGS از شماره سوم آغاز میشه یعنی سال 1964 و طی شکنجه بیگ باس در MGS 3 تصادفی چشم راستش توسط Revolver Ocelot کور میشه و اتاکان هم هنوز به دنیا نیومده بود و پدرش هیویی در (Peace Walker (1974 و (1975) Ground Zeroes و (1984) Phantom Pain حضور داره . Solid Eye در MGS 4 روی چشم سالید اسنیک بود اون هم چشم چپ .

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
اصلا نایومی اینو ویروسو به دستور کی ساخت ؟
دوست عزیزمون توضیح دادن منم توضیح ایشون رو کامل میکنم:به دستور Patriots بود درواقع برای ساخت یه سلاح بیولوژیکی که فقط باعث کشته شدن یه سری افراد خاص که ویروس برای DNA های اونا برنامه ریزی شده بود میشد که بعداً برای کشتن خائنین FOXHOUND برنامه ریزی شد.Naomi هم به دستور ارتش آمریکا و البتته بخاطر مسائل شخصی و کشته شدن برادرش گری فاکس توسط اسنیک ویروس رو به اسنیک تزریق کرد ولی نمیدونست اسنیک رو نمیکشه چون DNA لیکوئید کاملاً شبیه اسنیک نبود!بعد وقتی اسنیک شروع کرد به پیر شدن ویروس هم باهاش شروع کرد به تغییر کردن که دیگه افراد با یه DNA خاص رو نمیکشت بلکه بطور تصادفی همه رو میکشت که درواقع اسنیک رو تبدیل کرد به یه سلاح کشتار جمعی اما FOXDIE جدیدی که از طرف Drebin که خودش آدم Patriots بود به اسنیک تزریق شد صرفاً فقط برای کشتن آسلات,ایوا و بیگ باس بود اما با اینکه ویروس جدید قبلی رو ریشه کن کرده بود اما اون هم مثل قبلی کم کم تغییر میکرد و اسنیک رو تبدیل میکرد به همون سلاح کشتار جمعی تا وقتی که اسنیک زندگی کنه!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
تو فکرش هستم، احتمالاً عیدی من به فن های متال گیر یه PDF در حد از "داستان متال گیر سالید" باشه :).

یعنی عیدیت تو مغزم :D

دوستان خلاصتون کنم ترتیب داتان این است :

1964 – Snake Eater1970 – Portable Ops
1974 – Peace Walker
1974/75 – Ground Zeroes
1984 – The Phantom Pain
1995 – Metal Gear
1999 – Solid Snake
2005 – Metal Gear Solid
2007/09 – Sons of Liberty
2014 – Guns of the Patriots
2018 – Metal Gear Rising

ترجمه میتونم بکنم ولی حیف از لحاظ انشایی 20 نیستم در خدمت یاری رساندن باشم :|

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
من متال گیر سالید 3 و بخشی از متال گیر پرتابل آپس رو ترجمه کردم لازم داشتید دارمش
اتفاقا پر از جزئیات هست

لطفاً برای بنده ارسال کنید.

یعنی عیدیت تو مغزم
biggrin1.gif
سلام اگر بشه داستان رو بصورت pdf در بیارید خیلی خوب میشه!!!!1

وقتم آزاد بشه اینکارو می کنم، اما خب دیگه قول زمانی نمیدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر