داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
سلام دوستان.خبری از Metal Gear Solid: Ground Zeroes نیست؟طبیعتا بخاطر روند وقایعش که پیش ضمینه MGS:V هست باید قبل از MGS:V منتشر بشه ولی چرا هنوز خبری ازش نیست؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام دوستان.خبری از Metal Gear Solid: Ground Zeroes نیست؟طبیعتا باید قبل از MGS:V منتشر بشه ولی چرا هنوز خبری ازش نیست؟

این موضوع چندین بار گفته شده، که هنوز مشخص نیست این 2 بازی از هم جدا هستند یا خیر، اما احتمالاً این 2 بازی MGSV:TPP رو تشکیل میدهند، چون در تریلرهای جدید هم GZ هم TPP به عنوان MGS5 نشان داده می شوند، اما در کل هنوز هیچ پایگاه رسمی نحوه انتشار رو مشخص نکرده

MGS:Collection یا Legacy هم به راحتی در بازار پیدا میشه.

Bisgorji

کاربر سایت
Mar 2, 2007
61
نام
bisgorji
o|d Snake عزیز هر چی بگم بازم کم گفتم که چقدر ممنونتم بابت استارت و پیگیری مطالب این تاپیک :)
همیشه دوست داشتم داستان کامل این شاهکار بزرگ بدونم و میدونم دیگه همچنین شاهکاری تو دنیای بازی ها تکرار نمیشه
دوتا تجربه تو زندگی من خیلی از نظر حسی رابطه قوی برقرار کرد :
یکی دیدن فیلم های " godfather "
و دومی بازی " متال گیر "

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
هر کس تا سری MGS رو به دست خودش بازی نکنه نمی تونه به عمق عظمت این بازی پی ببره . هرکس این سری رو بازی نکرده پیشنهاد می کنم آب دستشه بذاره زمین از METAL GEAR 1987 شروع کنه به بازی کردن.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
این تاپیک یک قسمت مهم کم داره و اونم توضیحات راجع به انواع Metal Gear ها، AI weapons و Manned و Unmanned Gear ها هستند. خیلی عالی بود از همه دوستانی که برای این مقاله زحمت کشیدند سپاسگزارم. :)

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
این تاپیک یک قسمت مهم کم داره و اونم توضیحات راجع به انواع Metal Gear ها، AI weapons و Manned و Unmanned Gear ها هستند. خیلی عالی بود از همه دوستانی که برای این مقاله زحمت کشیدند سپاسگزارم. :)
سعی شده که این تاپیک فقط روی داستان تمرکز کنه:dمتال گیرها وگکو ها و ...اینا خودشون یه تاپیک جدا مبخوان:d!

فرق "MGS4 special edition" با "legacy collection" چی هست؟؟
Legacy Collection تمام MGها و MGSها رو بحز PO روی PS3داره!(صفحه قبل گفتن که:d)ولی فک نکنم MGS4 Special Edition داشته باشیم!یدونه Limited Edition داریم،یدونه Anniversary Edition!

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ببینم کسی twin snake رو بازی نکرده ؟
خیلی جاش تو کالکشن خالیه : البته من خودم هم بازی نکردم : ینی انحصاری نینتندو هست؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
خیلی جاش تو کالکشن خالیه : البته من خودم هم بازی نکردم : ینی انحصاری نینتندو هست؟
بنده بازی کردم:d(البته رو PC با امولاتور دلفین!)
ریمیک خیلی خوبی نیست!از اونجایی که دست KP نبوده،اون تغییراتی خیلی کوچیکی که تو کاتسینا دادن خیلی به مزاج طرفدارا خوش نیومده!اسنیک برای خودش ژیمناستیک کاری شده که از گلوله های مریل به زیبایی جاخالی میده:dاز اینجور حرکات اضافه کردن:d!

در کل نسخه PS1 رو بهتر از Twin Snakes میدونم!این نسخه برای کسایی که تحمل گرافیک PS1 رو ندارن خوبه؛و اینکه بله بازی در انحصار نینتندو هستش:d!اتفاقا کوجیما درمورد گذاشتنش توی HD کالکشن گفته که Twin Snakes تو انحصار نینتندوئه و ما کاری در موردش نمیتونیم انجام بدیم:d!

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ممنون.... اتفاقا من خودم عاشق دو تا بازی هستم یکیش متال گیر 1 و اون یکی سایلنت هیل 1 هست که متال گیر رو 3 بار تموم کردم و کلا خیلی دوسش دارم : منتاها گفتم اونم یه تستی بکنیم به عنوان فن ...
با دلفین 4 راحت اجرا میشه که دانلود کنم ؟ چون انگار دیدم تو کات سین ها به مشکل بر میخوره ....

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
ممنون.... اتفاقا من خودم عاشق دو تا بازی هستم یکیش متال گیر 1 و اون یکی سایلنت هیل 1 هست که متال گیر رو 3 بار تموم کردم و کلا خیلی دوسش دارم : منتاها گفتم اونم یه تستی بکنیم به عنوان فن ...
با دلفین 4 راحت اجرا میشه که دانلود کنم ؟ چون انگار دیدم تو کات سین ها به مشکل بر میخوره ....
اشکال گیر کردن تو کاتسینا مربوط قدرت CPUهاس!حتما باید با یه CPU قوی بازی رو اجرا کنی و افت فریم هم حتما میگیری:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
میگم امید با یکی از مدیران انجمن صحبت کنی تاپیک رو به این ساب فروم انتقال بده:

Game Communities

اسم تاپیک هم میتونی عوض کنی بزاری بحث و گفت و گو پیرامون Metal Gear Solid یا هر چی خکه خودت صلاح میدنی!

توی اون ساب فروم تاپیک خیلی از بازی ها هست غیر از متال گیر !

واقعا نبودش حس میشه! :D

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
من قدیم هم نسخه ps1 رو بازی کردم و هم نینتندو نسخه پلی1 اون زمان بهتر پسنیدیدم. و ججدیدا با دلفین نسخه نینتندو رو تجربه کردم باید بگم درگل اگر یک دسته xbox 360 چه با سیم چه بدون اون اگر دارید به pc متصل کنید سپس بازی رو روی دلفین با dx 11 بالا بیارید ( البته تنظیمات دسته و دد زون اون بسیار مهمه و اگر کسی خواست بگه براش یه شات بزارم) با این حالاتی که بنده گفتم ( دسته و تنظیمات صحیح اون و dx11 ) از اونجایی که متال گیر بخش مهمیش سکانس ها هستند 100% نسخه نینتندو تجربه بهتری به شما میده مخصوصا در هوش مصنوعی دشمن ها که حقیقتا بینظیر میشه. اما گرافیک زمانی شما بازی رو روی dx11 و باز تنظیمات صحیح اون بزارید حقیقتا گرافیک بازی فراتر از اون نسل و پایینتر از نسل 7 قرار میگیره. و نکته بسیار مهم سکانسها در این نسخه بی نقص کار شده اند. در کل کسانی که خواهان تجربه بازی هستند بنده نسخه نینتندو رو توصیه میکنم " اگر " توانایی اجرای صحیح اونو دارند اگر نه به دلیل کنترل بد با دلفین توسط کیبرد نسخه ps1 توصیه میشه.

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آقا یه سری سوال،
طبق مقاله صفحه اصلی naked snake لقب big boss هست.
پس چرا در mgs 4 در آخر بازی روی نوار سلامتی سالید اسنیک میزنه naked snake؟

files_articles_MGS4_16%5B9da65e3561be82211bfd1f65c7ec5c7e%5D.jpg

بعد اینکه شما تو مقالتون نوشتید اسنیک به دولت آمریکا میگه برای جلوگیری از ایجاد هرج و مرج باید بهشون پول بده + بقایای بدن big boss رو! یعنی بدن خودش رو؟ یا منظور از اسنیک ، سالید اسنیک بوده؟(مگه اون با دولت کار نمی کنه؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر