داستان فاینال فانتزی 8 تقدیم به دوستانم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
چند وقت بود به تایپیک سر نزده بودم. ولی چرا عزیزم فاینال 8 برای pc هم هست. اگه تهران باشی فروشگاه dot com داره. خوبشم داره:p

Good-Boy

کاربر سایت
May 10, 2008
10
نام
Baldarov
آقا انصافا خسته نباشید
یادم میاد توی ایام جوونی بازی رو رفتم ... توی کوران امتحانات هم بود :p
خیلی زحمت کشیدی برادر . من که خودم در زمینه بازیهای اینجوری خیلی ادعای عمقی نگاه کردن دارم ، انصاف آموختم . مثلا نمیدونستم که squall پسر laguna هست :p
فقط یه مطلب کوچولو . شکی نیست که خیلی زحمت کشیدین و اگه خوندنش اینقدر طول کشیده ببین نوشتنش چقدر وقت برده :eek: اما حقیقت اینه که دست زدن به همچین شاهکاری و خلاصه کردنش در چند سطر واقعا هم غیر ممکنه هم ( به عقیده من ) داستان رو زخمی میکنه . بیان اینهمه جزییات بدون قرار گرفتن در فضای ایجاد شده توی بازی مثل ذبح بازیه ;)
خوندن صحنه Laguna در هتل محل نواختن Julia بدون شنیدن Julia solo لطفی نداره یا eyes on me در Ragnarok .... قطعا میدونید چی دارم میگم .
البته این هیچ چیزی از ارزش نحوه تعریف کردن شما کم نمیکنه و اگه بخوام صادق باشم فکر نمیکنم از اینی که شما تعریف کردین بشه بهتر تعریف کرد . مگر اینکه یک کتاب اندازه مجموعه کتاب هری پاتر بنویسیم :)
فقط از عمق وجودم امیدوارم کسایی که بازی رو انجام ندادن این داستان رو نخونن
باز هم تشکر فراوون از زحمت و وقتی که صرف کردین :clap:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ممنون بابت تعریف هاتون;).
همین که شما خوشحال باشید برای من کافیه.
بزودی داستان کامل فاینال فانتزی 7 و همه زیر بازیهاش هم در این انجمن قرار میکیره که فکر کنم خیلی طرفدار داره/;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر