خرید xperia play‏ یا ipod touch ‎4g ‎64‎ gb

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
سلام دوستان.من میخواستم یه دستگاه برای سرگرمی بگیرم.که بیشتر اوقات باهاش بازی کنم و فیلم ببینم.بعداز گشت و گذار به دو مورد ipod touch ‎‏ و xperia play‏ رسیدم.موندم کدوم رو بگیرم.از یه طرف نمیتونم از ساپورت وحشتناک اپل و زیبایی و کیفیت صفحه آیپاد بگذرم و از یک طرف نمیتونم از دکمه های مخصوص بازی و اجرای 70 درصد بازیهای ps1 بگذرم.حالا شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟
تشکر.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان.من میخواستم یه دستگاه برای سرگرمی بگیرم.که بیشتر اوقات باهاش بازی کنم و فیلم ببینم.بعداز گشت و گذار به دو مورد ipod touch ‎‏ و xperia play‏ رسیدم.موندم کدوم رو بگیرم.از یه طرف نمیتونم از ساپورت وحشتناک اپل و زیبایی و کیفیت صفحه آیپاد بگذرم و از یک طرف نمیتونم از دکمه های مخصوص بازی و اجرای 70 درصد بازیهای ps1 بگذرم.حالا شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟
تشکر.
ببین هر دو اینها برا بازی خوب هستند xperia play دارای سیستم عامل انروید هست وهمچنین سونی هم خیلی اونا تو زمینه ی game ساپورت میکنه و هم چنین خیلی از بازی ها بین این دو سیستم عامل مشترک هستند وخیلی از بازی های apple هک میشه و رو اندروید بالا میاد مگر بازی هایی که مخصوص چیبستهای tegra هست که فقط رو محصولات apple بالا میاد بازم انتخاب با خودته ولی نظر من xperia play هست اگر فقط تو زمینه ی گیم میخوای ولی اگه تو زمینه ی موسیقی و تصویری میخوای وهم چنین دوست داری از برنامه های اختصاصی apple لذت ببری ipod انتخاب خوبیه:)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
xperia play برای بازی فوق العاده است و میتونه مدت ها و چندین ساعت آدم رو سرگرم بکنه به دلیل داشتن صفحه کلید مجهز برای گیم ، و اگه قصد ـت فقط بازی هست و بین این 2 گزینه میخوای فقط انتخاب کنید xperia رو پیشنهاد میدم ، اما تو زمینه موسیقی بالاتر از iPod دستگاهی نیست خودت میدونی حتما اصلا کار اصلی iPod موزیک هست ، ولی بازی هایی که به صورت انحصاری برای iDevice ها میاد و همونطور که دوستمون گفتن از tegra پشتیبانی دارن شاید بعضی هاشون خیلی خاص باشن .
در کل :
فقط Game --->
گوشی Xperia Play
گیم ، زیبایی ، موزیک و ... (همه رو در کنار هم میخوای) --->
پلیر Apple iPod

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
یه سوال:اصلا خرید xperia play‏ عاقلانه هست؟الان قیمتش 950 هست.در مقایسه با psp‏ که اونم میتونه بازی های ps1 رو اجرا کنه،کدوم بهتره ؟
ای کاش ngp‏ زودتر میومد.که دیگه شکی باقی نمیموند.

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
به نظر من که 950 تومن پول دادن برای اجرای بازی های اندروید و پلی استیشن1 اصلا عاقلانه نیست شما اگر بازی میخوای کنی با 200 تومن psp go بخر واگر کیفیت خلی بالای موزیک میخوای ایپاد 4 اگرم مثل من حوصله صبر کردن داری وایسا برای ngp

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
واسه بازی که اصلا ایپاد توصیه نمیشه ولی بازی های کوچیک و امکاناتش میتونه سرگرم کننده باشه.وایسادن واسه ngp از همه بهتره

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
پس فعلا یه دونه آیپاد 32 گیگ 4 میگیرم که هم باهاش موزیک گوش کنم،هم فیلم ببینم.برای ngp‏ هم صبر میکنم.
زمان تقریبی عرضه اش معلوم نیست؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
فقط آیپاد 4 تاچ....! مطمئن باش که پشیمون نمیشی...! من گرفتم کلی هم حال کردم الان هم درصدد خریدن آیفون 4 هستم;)
هرکه ببینتت میکه آیفون 4 مبارک...! :))

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان از همتون ممنون.
چند روز دیگه میرم و یه آیپاد میگیرم.
یه سوال دیگه:دستگاهی هست که تمام بازیهای ps1 رو اجرا کنه و قابل حمل باشه؟
الان من کنار آیپاد یه دونه psp‏ بگیرم ، خوبه؟

• Like
Reactions: T Elite x

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اگه پولشو داری یه آیپاد 32 بگیر بسه مگه بقیشو بخوای پره فیلم و موزیک کنی با یه گوشی اندروید 2.3 سونی میخواد یه چیزی بره اندروید بده که بازیهای PS2 هم اجراشه چه برسه به PS1 کوشی اندروید هم Google Nexus s بهترین پیشنهاد هست ولی اگه تبلتم میخوای باشه Galaxy tab هم خوبه همین چند روزپیش هم براش آپدیت 2.3 اومد قراره تا آخر سال آپدیت3.0 هم احتمالا براش میاد!

MELIKA ZARGARA

کاربر سایت
Feb 25, 2011
124
نام
ملیکا
دوستان از همتون ممنون.
چند روز دیگه میرم و یه آیپاد میگیرم.
یه سوال دیگه:دستگاهی هست که تمام بازیهای ps1 رو اجرا کنه و قابل حمل باشه؟
الان من کنار آیپاد یه دونه psp‏ بگیرم ، خوبه؟
نه اصلا. ... . بازی های آیپاد ارضات میکنه.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اگه پولشو داری یه آیپاد 32 بگیر بسه مگه بقیشو بخوای پره فیلم و موزیک کنی با یه گوشی اندروید 2.3 سونی میخواد یه چیزی بره اندروید بده که بازیهای PS2 هم اجراشه چه برسه به PS1 کوشی اندروید هم Google Nexus s بهترین پیشنهاد هست ولی اگه تبلتم میخوای باشه Galaxy tab هم خوبه همین چند روزپیش هم براش آپدیت 2.3 اومد قراره تا آخر سال آپدیت3.0 هم احتمالا براش میاد!

تبلت galaxy tab‏ رو که ولش کن.
خوب کی این چیزی که میگید میاد؟مهم زمانش هست.اگه میتونستم صبر کنم که منتظر ngp‏ میموندم.

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
تبلت galaxy tab‏ رو که ولش کن.
خوب کی این چیزی که میگید میاد؟مهم زمانش هست.اگه میتونستم صبر کنم که منتظر ngp‏ میموندم.
بازی های ipod و iphone ممکنه جالب باشه ولی فقط برای چند روز اول بهت حال میده و بعد دیگه بهت اونطوری حال نمیده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر