خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
پروژه 65 نانومتری اسمش FALCON هست و قراره طرفهایه ماه October یا November امسال بیاد به بازار.
آین هم یه لینک برای اطلاعات بیشتر:

http://blogs.mercurynews.com/aei/2007/07/microsofts_next_move_code-name_falcon.html

منظورتون 360 تی هست که مشکلاش برطرف شده؟اگه اینجوریه صبر می کنم تا اون موقع که این بیاد!!!!
بعد از کجا می شه شناسایی کنیم برفرض وقتی که این دستگاه اومد ؟؟ شکل بدنه ایناش تغییر نمی کنه؟ در ضمن این لینکی که شما دادین چرا خبرشو تو سایت ایکسباکس منتشر نشده؟لینک معتبره ؟ظاهرا وبلاگ می یاد! قصد جسارت نداشتم فقط سوال برام به وجود اومد:love:

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
منظورتون 360 تی هست که مشکلاش برطرف شده؟اگه اینجوریه صبر می کنم تا اون موقع که این بیاد!!!!
بعد از کجا می شه شناسایی کنیم برفرض وقتی که این دستگاه اومد ؟؟ شکل بدنه ایناش تغییر نمی کنه؟ در ضمن این لینکی که شما دادین چرا خبرشو تو سایت ایکسباکس منتشر نشده؟لینک معتبره ؟ظاهرا وبلاگ می یاد! قصد جسارت نداشتم فقط سوال برام به وجود اومد:love:

منظورم همون 360 بدون مشکل هست. حق با شما هست. این یه وبلاگه ولی خبرش معتبره چون تو چندین سایت دیگه هم همین خبر رو دادن. شما کلی مقاله تو سایتهایی مثل N4G در این زمینه میتونین پیدا کنین. خود مایکروسافت فکر نکنم تا قبل از فروش این رو رسماً اعلام کنه چون دیگه کسی نمیاد دستگاههای فعلی رو بخره;)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
يه سوال اينكه درصد خرابي 360 زياده و كسي هم تضمين نميده كه بعد خراب شدنش تعمير بشه
پس فعلا خريد 360 كار درستي نيست فعلا ميشه با همين ps2 اين 6 ماه رو گذروند تا سال 2008 ببينيم چي ميشه درست ميگم يا نه؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببین عزیز من!
اگر Strategy می خوای برو PC و لی این رو در نظر داشته باش : صنعت بازی سازی الان داره به سمت کنسول میره ، بخاطر سود بیشتر! و به همین دلیل بازی های خوبی که بروی PC عرضه میشن خیلی کمترن! به عنوان مثال سری ماشین سواری BurnOut :ه تا ابد هم برروی PC عرضه نخواهد شد!
این نمونه بازی زیاده!
حتی سبک هایی که روی کنسول ها وجود داره بیشتره!مثلا سبک Music رو من تا حالا روی PC ندیدم!
بعدش شما 600 تومن خرج PC می کنی! ولی 2 سال دیگه می خوای چی کار کنی!
در حالی که با خرید 360 شما خرج 2 میلیونی رو 600 تومن کردی! منظورم اینه که سیستمی معادل 360 خیلی گرونه!
حالا انتخاب با خودته! ولی برای Strategy زیاد با 360 حال نمی کنی! البته باید دید که بازی های Strategy جدید که می خواد بیاد چی کار می کنن!
به نظر من می خوای 700 تومن خرج کن!
200 رو بذار برا PC بقیه رو 360 بخر!
از لحاظ قیمت بازی هم زیاد فرقی ندارن! یه بازی 4 CD برا PC می خری 4500 یه بازی تک DVD برا 360 می خری 5000 تومن!
تازه دیگه دردسر نصب و Crack و تنظیم گرافیک و این حرفها رو هم نداره!

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام

آقا يكي به من بگه كجا cpu سه هسته اي تو تهران مي فروشن كه شما هي ميگيد سيستم معادل 360 :cool:
الان تو ايران تازه همه دارن 2 هسته اي ميخرن كه اونم خيلي معمول نيست.:cheesygri

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
ببین عزیز من!
اگر Strategy می خوای برو PC و لی این رو در نظر داشته باش : صنعت بازی سازی الان داره به سمت کنسول میره ، بخاطر سود بیشتر! و به همین دلیل بازی های خوبی که بروی PC عرضه میشن خیلی کمترن! به عنوان مثال سری ماشین سواری BurnOut :ه تا ابد هم برروی PC عرضه نخواهد شد!
این نمونه بازی زیاده!
حتی سبک هایی که روی کنسول ها وجود داره بیشتره!مثلا سبک Music رو من تا حالا روی PC ندیدم!
بعدش شما 600 تومن خرج PC می کنی! ولی 2 سال دیگه می خوای چی کار کنی!
در حالی که با خرید 360 شما خرج 2 میلیونی رو 600 تومن کردی! منظورم اینه که سیستمی معادل 360 خیلی گرونه!
حالا انتخاب با خودته! ولی برای Strategy زیاد با 360 حال نمی کنی! البته باید دید که بازی های Strategy جدید که می خواد بیاد چی کار می کنن!
به نظر من می خوای 700 تومن خرج کن!
200 رو بذار برا PC بقیه رو 360 بخر!
از لحاظ قیمت بازی هم زیاد فرقی ندارن! یه بازی 4 CD برا PC می خری 4500 یه بازی تک DVD برا 360 می خری 5000 تومن!
تازه دیگه دردسر نصب و Crack و تنظیم گرافیک و این حرفها رو هم نداره!
باور کنید من همه اینا رو می دونم فقط هر وقت می خوام برم طرف xbox360اون 3 چراغ یادم میادو...:((

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
باور کنید من همه اینا رو می دونم فقط هر وقت می خوام برم طرف xbox360اون 3 چراغ یادم میادو...:((

هر دستگاه الکترونیکی ممکنه خراب بشه. ولی این باعث نخریدنش نمیشه! 360 هم همینطوره. ممکنه خراب نشه هیچ وقت, ممکنه بشه. ولی حتی اگه خراب بشه به احتمال زیاد درست میشه. مال من بعد 1 سال 3 چراغ شد. الان 1 ماهه درستش کردن و عالی کار میکنه. خیلی هم باهاش حال میکنم و خیلی خوشحالم از خریدم, مخصوصاً با این بازیهائی که قراره در بیاد:cool:
1 ثانیه هم پشیمون نیستم از این خرید. اگر از قبل هم میدونستم بازم میخریدمش.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
هر دستگاه الکترونیکی ممکنه خراب بشه. ولی این باعث نخریدنش نمیشه! 360 هم همینطوره. ممکنه خراب نشه هیچ وقت, ممکنه بشه. ولی حتی اگه خراب بشه به احتمال زیاد درست میشه. مال من بعد 1 سال 3 چراغ شد. الان 1 ماهه درستش کردن و عالی کار میکنه. خیلی هم باهاش حال میکنم و خیلی خوشحالم از خریدم, مخصوصاً با این بازیهائی که قراره در بیاد:cool:
شما که درستش کردید چقدر هزینتون شد؟
میشه دقیقا تعریف کنید چی شد که 3 چراغ داد؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

حرف حق جواب نداره:biggrin1:
منم كاملا موافقم من حتي رفتم برا خريد كامپيوتر اما سر راه دوستم بزور بردم 360 گرفتم با يه psp الانم كاملا راضيم و روزي صد بار دوستمو دعا مي كنم تا نخريد نمي فهميد چي مي گم:love:
در ضمن من الان تمام بازي هاي استراتژيك رو با يه دون 6600 به راحتي اجرا مي كنم فوقش يه كم از گرافيكش مي پره(بازي هاي ديگه هم هست مثل tomb raider)
اون مشكل 3 چراغم اون قدرها هاد نيست و در خيلي از موارد قابل تعميره بعدشم دليل نداره ماله همه اينطوري بشه جاش باز باشه دماي هوا مناسب باشه يه فنم در نهايت داشته باشي حله حله

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
شما که درستش کردید چقدر هزینتون شد؟
میشه دقیقا تعریف کنید چی شد که 3 چراغ داد؟

هزینش شد 50 هزار تومان. اول, قبل از 3 چراغ، چند بار وسط یه بازی گیر میکرد (chapter آخر CoJ!!!).
ولی با خاموش روشن کردن راه میافتاد. فرداش گذاشتم از رو لایو یه چیزی download بشه. وسط این کار، وقتی دستکاه در حال نیمه خاموش بود (حالت مخصوص download ) یه دفه دیدم که دستگاه کامل خاموش شد. وقتی روشنش کردم، دفعه اول رو dashboard قفل کرد. دفعه دوم روشن نشد و 3 چراغ شد. فرداش بردم برای تعمیر. 2 روز بعد سالم گرفتمش:biggrin1:
الان هم فن داخلش رو کردن 12 ولت. صداش خیلی بیشتره ولی قدرتش هم هینطور!!:cool:

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
کسایی که میخوان ۳۶۰ بخرن ۳ ماه صبر کنن اون موقع منم دعا میکنید که این پیشنهاد رو دادم بهتون!!! 8 Aug که 50$ ارزون میشه! پاییز هم مودل 65nm میاد که هیچ مشکلی نداره و خراب هم نمیشه! دیګه قضاوت با خودتون ! دنبال منع هم اګه میګردین زحمت بکشین google رو search کنید!:cheesygri

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
کسایی که میخوان ۳۶۰ بخرن ۳ ماه صبر کنن اون موقع منم دعا میکنید که این پیشنهاد رو دادم بهتون!!! 8 Aug که 50$ ارزون میشه! پاییز هم مودل 65nm میاد که هیچ مشکلی نداره و خراب هم نمیشه! دیګه قضاوت با خودتون ! دنبال منع هم اګه میګردین زحمت بکشین google رو search کنید!:cheesygri
در مورد 3 ماه مطمین هسنید؟ یعنی نمیشه 6-7 ماه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,954
چرا اینقدر دودلی؟آدم باید تو زندگیش ریسک بکنه تا پیشرفت کنه حالا فرض کن خراب بشه 500 ضرر میکنی بیشتر که دیگه نیست البته میدونم شاید برای خیلی ها زیاد باشه ولی بازم میگم ریسک تو زندگی یک عامل تعیین کننده هست.من خودم با وجود اینکه هم مانیتور داشتم و هم تلوزیون و اسپیکر و آمپ و هزار تا آشغال دیگه باز رفتم برای 360 یه مانیتور و اسپیکر و میز تلوزیون جدا خریدم گذاشتم گوشه اتاقم که دیگه جای خودم هم توش نیست چون خیلی این کنسول رو دوست دارم و از حالا هم پول گذاشتم کنار که اگه خراب شد یه کور بگیرم ولی به نظر من pc برای شما مناسب تره با توجه به بازیهایی که دوست داری و این شک و دودلی که داری ولی امیدوارم هر تصمیمی میگیری موفق باشی
راستی میدونستی که اگه تو ژاپن بگی pc رو برای بازی میخوام انگشت به دهن میمونن

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
در مورد 3 ماه مطمین هسنید؟ یعنی نمیشه 6-7 ماه؟

شاید منظور منو متوجه نشدین! به چند دلیل میګم ۳ ماه !
۱) 8Aug این کنسول ۵۰ دلار ارزون میشه پس مطمئن باش که اواخر مهر قیمت خیلی میاد پایین تو ایرن!
۲) قراره 65nm رو تا اواخر سال ۲۰۰۷ بدن بیرون!
۳) تا ۳ یا ۴ ماه دیګه خیلی خبرای جدید میاد چون بازیهای توپ زیاد میشن و ۳۶۰ باید فروش کنه !

پس بهتره تا ۳ ماه یا ۴ ماه صبر داشته باشین!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر