خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
در ضمن كسايي كه حوصله دارن 360 جديد تا 3 ماهه ديگه مياد كه ديگه عمرا داغ نمي كنه
يكي هم راجب تلويزيون معمولي صحبت كرد اگه مي خواي روي اون بازي كني بيخيال شوي بهتره:biggrin1:
اما رو مانيتور نه خيلي خوبه مخصوصا lcd
اينم عكس نورپردازي ببين حال كن كجا نظيرشو ديدي
4mmiq1z.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
اقا فکر میکنم این عکس دستکاری شد و نور محیط رو بیشتر کردن;)
این عکس اولای بازیه و اونجا اصلا این قدر نور نبود!
هوا روشن بود ولی این قدر ها هم نور تو محیط نبود...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
این سری جدید 65 نانومتریه یا ماجراش فرق داره؟ اگه میشه یکم در موردش بیشتر توضیح بده.
زوبین جان کیفیت ساختش بالاتر میره و در نتیجه داغ نمیکنه وقتی هم داغ نکنه دیگه مشکلی واسش نمیاد!
در ضمن مثل اینکه خرج ساختش هم کمتره در نتیجه امکان ارزون شدنش هست!

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
مهمترین مساله بازیها هستن و کیفیتشون. نه فقط خود دستگاه. در آینده فقط روی 360 آدم میتونه همه این بازیا رو بکنه با بهترین کیفیت:

Stranglehold
Bioshock
Mass Effect
Halo3
GTAIV
PGR4
COD4
DMC4
RE5
Rock Band
...

یه سریشون رو PC هم میان. ولی نه همشون. فکر کنم همینها دلیل کافی باشه برای خریدن یه 360!!;)

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
زوبین جان کیفیت ساختش بالاتر میره و در نتیجه داغ نمیکنه وقتی هم داغ نکنه دیگه مشکلی واسش نمیاد!
در ضمن مثل اینکه خرج ساختش هم کمتره در نتیجه امکان ارزون شدنش هست!
امین پس این 65 نانومتری چی شد قرار بود خیلی زودتر بیاد

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بحث دوباره رفت تو زمینه 360 و PS3. لطفا ادامه ندین.
در زمینه این تاپیک هم من اگه تقریبا 3ملیون نقد الان داشتم. حتما یه کامپیوتر خف میخریدم. بعضی از بازهایه روی کامپیوتر چیزه دیگس. مثلا SystemShock 1 و 2 یا همین Bioshock که برای 360هم داره میاد(خدا رو شکر). تا حالا زیباتر از بازیه System shock هیچجا ندیدم. رو هیچ کنسولی ...

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
قضيه ي لايو كه حل شده كافيه فريمور جديد داشته باشي
دستگاهم فعلا يه جورايي فري شده اما ظاهرا هنوز جاي كار داره
بازي هاشم 4500 تو بازارچه شخصي هست مي فروشه كارشم عاليه
در ضمن مشكلات كامپيوتر يادتون رفته ويروس-پيغام هاي دري وري-هك هاي ناقص و دردسر ساز مشكلات ويندوز- طولاني بودن بالا امدن ويندوز مخصوصا در يك مدت طولاني استفاده
اگه هواي اتاقت مناسب باشه و ادم سرمايي نباشي و جاي كنسولت جاي مناسبي مشكل حرارتي پيش نمياد اون قديميا قضيش فرق داشت حالا اگه يه فن خوبم خريدي كه چه بهتر 28000 تومن هم بيشتر نيست
منم دقيقا عين تو به مشكل خوردم و 1 ماهي داشتم فكر مي كردم و حتي كلي از چيزاي كامپيوترمم ارتقا دادم اما اخر سر 360 خريدم الانم خيلي رلضيم تا نخري نمي فهمي چي مي گم من خودم pc باز قهاريم هنوزم بازي هاي كامپيوترو انجام مي دم اما 360 يه چيز ديگس
در ضمن باگهاي زياده بازي هاي كامپيوترم يادت نره كه چه اعصابي مي بره;)
سيستم رديفم مي خواي بايد 800 تومن براي فقط كيس پياده شي بدون حتي كارت صدا يا رام تازه با 8800gts نه 8800gtx
در ضمن كارت هاي dx10 ظاهرا يه مشكلايي دارن مخصوصا از لحاظ سرعت خيلي كم ميارن اون گرافيك ها چيزهاي خفنتري لازم داره

ممنون
منم که گفتم فقط کیس پس چرا شما تاکید می کنی:confused: در ضمن مشکلاتی که واسه ویندوز گفتینو من خیلی کم باشون مواجه شدم.در ضمن کارت صدا که اکثر مادربورد ها انبوردن!!!نیاز به خرید نیست که شما می گین! در ضمن یادتون نره اگه بر فرض 800 تومن خرج کردی و مادربوردت سوخت گارانتی داره ولی اگه 550 تومن دادی واسه ایکس باکس 360 اگه سوخت می خوای چی کار کنی باید دست به دعا بشی که تعمیر شه اگه هم نشد که مبارکه صاحبشه.نمی دونم صبر کنم مدل های بعدی ایکس باکسو ببینم چه تغییرای می شه یا صبر کنم
در ضمن کسی می تونه یه سیستم پیشنهاد بده من اینو می خوام حالا با 2 گیگ رم و ای ام دی باشه.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
در ضمن کسی می تونه یه سیستم پیشنهاد بده من اینو می خوام حالا با 2 گیگ رم و ای ام دی باشه.
برای گرفتن پیشنهاد سیستم برو تو تاپیک مخصوص خودش
در ضمن تو ایران به گارانتی ها اصلا نمی شه اعتماد کرد.
من هم همین مشکل شما رو دارم.در ضمن اگه کامپیوترتون رو با 800 تومن update کنید 1 سال تا 1.5 سال دیگه (البته اگه شانس بیارید)همین آش و همین کاسه.
دو باره باید به دنبال update کامپیوتر باشی.

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
1 سال 1.5 سال هم نه من pc را 2.5 سال پیش اپ کردم تا الان هم بازی ها را مثل هلو راه مینداخت ولی تازه می خوام اپ کنم چون دارم نکشیدنش تو بازیهای جدید را می بینم.
تازه هر 5 سال هم یه کنسول جدید می اید پس زیاد فرقی نداره.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
1 سال 1.5 سال هم نه من pc را 2.5 سال پیش اپ کردم تا الان هم بازی ها را مثل هلو راه مینداخت ولی تازه می خوام اپ کنم چون دارم نکشیدنش تو بازیهای جدید را می بینم.
تازه هر 5 سال هم یه کنسول جدید می اید پس زیاد فرقی نداره.
میشه بفرمایی سیتمتون چیه؟اونوقت با چه قیمتی خریدید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر