خرید یه لپ تاپ خوب !!!!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من سونی مدل vgn-nr17g گرفتم
ویستایی که روش بودو پاک کردم تا xpبریزم ولی نمیشه
کی میدونه راهش چیه؟

مرسی

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
سلام
يه لپ تاپ ميخوام كه بشه باهاش auto cad و 3dmax وبطور كلي نرم افزارهاي مربوط به رشته معماري رو به رووني اجرا كنه .تا حالا اصلا با نوت بوك كار نكردم اگه ميشه راهنمايي كنين

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بهترین انتخاب Sony مدل VGN-NR180 هست که کلا امکاناتش خوب هست.قیمتشم 950 تا 990 هزار تومان هست.

اما قیمتی که شما می خواید و احتمالا کارتون رو راه می اندازه توشیبا مدل Satellite A135-S7404 هست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من سونی مدل vgn-nr17g گرفتم
ویستایی که روش بودو پاک کردم تا xpبریزم ولی نمیشه
کی میدونه راهش چیه؟

مرسی

فکر می کنم باید از Bios دستکاری کنید.البته اکثر لپ تاپ های Vaio Sony و HP که به صورت اوریجینال روشون Vista هست این مشکل رو دارن.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بهترین انتخاب Sony مدل VGN-NR180 هست که کلا امکاناتش خوب هست.قیمتشم 950 تا 990 هزار تومان هست.

اما قیمتی که شما می خواید و احتمالا کارتون رو راه می اندازه توشیبا مدل Satellite A135-S7404 هست.

این NR180 رو چند روز پیش پایتخت 1100 قیمت داد...نمیدونم:D فکر کنم یارو گرون گفت...فقط روش ویستاست با 1 گیگ رم:|...هر کی میخواد با ویستاش کار کنه رم رو 2 گیگ کنه

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
دوستان ببخشيد يه سوال آماتور
لپ تاپها هم مثه pc ها ميشه از لحاظ سخت افزاري آپگريد كرد؟
يه جا مقاله اي در مورد باتريهاي اين لپ تاپها خوندم كه درست يادم نيست واي خيلي هشدار داده بود كه موقع خريد مواظب باشيد جريان چيه؟
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان ببخشيد يه سوال آماتور
لپ تاپها هم مثه pc ها ميشه از لحاظ سخت افزاري آپگريد كرد؟
يه جا مقاله اي در مورد باتريهاي اين لپ تاپها خوندم كه درست يادم نيست واي خيلي هشدار داده بود كه موقع خريد مواظب باشيد جريان چيه؟
ممنون

توی لپ تاپ ها فقط میشه Hard,Ram و در بعضی هاشون Graphic Card رو آپگرید کرد.

منظور از باطری ها مربوط به LapTop های Dell هست.چون اکثرا منفجر میشن.

هیمن بلا سر خودم هم اومده.لپ تاپ دل که داشتم باتریش منفجر شد سریعا فرستادمش ایرلند تعمیرش کردن.

midnight-ps3

کاربر سایت
Oct 6, 2007
19
salam bacheha man mikham ye laptop khob begiram ke gheimatesh ham hodode 2 milyon ta 2 milyon va 300 hezar toman bashe lotfan mano rahnamaie konid va ye sisteme khob ro moarefi konid lotfan tamame moshakhasatesh kamel bashe akhe mikham ta 2 roze dige begiram.markesh ham ya dell bashe ya sony bazam mamnon

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام . من حدود 300-1200 پول دارم . یه سیستم نسبتا قوی برای بابام می خوام.البته می خوام اونقدر قوی باشه که اگه یه موقعی خودم خواستم ازش استفاده کردم حوصلمو سر نبره ... (البته خودم یه سیستم قوی دارم) :-"

ترجیحا سونی.دل یا توشیبا باشه !!!

moeinlaptop

کاربر سایت
Jun 14, 2008
1
مشخصات يك لب تاب خوب

سلام
دوستان عزيز يك راهنماي ميخواستم:cool:
يكي از بستگانم داره ازامريكا مياد و قرار يك لب تاب بياره برام،
1- چه مشخصاتي خوبه ؟ مارك apple خوبه يا نه؟ dell يا sonyچجوريه؟
2ـ- قرار تا 2 ميليون پول بدم بالاش ، چه ماركي باشه بهتره و مرقون به صرفه؟ البته اصل باشه
3- آيا قيمتها تو ايران گرونتر يا آمريكا :confused: ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر