خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,028
نام
روزبه
بچه ها تلویزیون من هرکاری میکنم به اینترنت متصل نمیشه
شما همچین مشکلی ندارید؟
حتی با کابل لن هم تست کردم

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk
شما برو تو‌ تنظیمات اونجا تنظیم. ساعت رو بژار رو حالت تنظیم با کانال خودش درست میشه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

babi_rich

کاربر سایت
Oct 4, 2008
26
دیگه یک صدای dts که مال 20 سال پیشه این همه داستان نداره..البته برای باندگوهای تلویزیون زیاد فرق نمیکنه صدا استریو باشه یا dts..کلا بلندگوهای تلویزیون ضغیف هستن
مهمه برای کسانی که با کابل اپتیکال صدا میگیرن و کنسول های نسل بعد ورودی صدای اپتیکال رو حذف کردن...مگر اینکه با امپلی فایر و کابل hdmiصدا بگیرید که هزینش خیلی زیاده

به نظرت اگه خروجی صدا رو به ساندباری که dts ساپورت کنه بدم درست میشه؟؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
630
نام
آرش
189801

دوستان امروز یهو دیدم یه خط افقی پایین تی وی افتاده. تو همه خروجی ها و برنامه و شبکه ها هستش. از برق کشیدم و اینکارا فایده نداشت. دقیقا کجاش سوخته یا خراب شده به نظرتون ؟ درست شدنی هست ؟؟

و اینکه آیا تعمیرکار سونی درست حسابی سراغ دارید (تهران) چون گارانتیم هم تمام شده متاسفانه. نمایندگی داریم آیا برای تعمیرات سونی یا تعمیرکار معمولی باید پیدا کرد ؟

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
View attachment 189801

دوستان امروز یهو دیدم یه خط افقی پایین تی وی افتاده. تو همه خروجی ها و برنامه و شبکه ها هستش. از برق کشیدم و اینکارا فایده نداشت. دقیقا کجاش سوخته یا خراب شده به نظرتون ؟ درست شدنی هست ؟؟

و اینکه آیا تعمیرکار سونی درست حسابی سراغ دارید (تهران) چون گارانتیم هم تمام شده متاسفانه. نمایندگی داریم آیا برای تعمیرات سونی یا تعمیرکار معمولی باید پیدا کرد ؟
داداش اميدوارم مشكلت نرم افزاري باشه واقعا
اگر نرم افزاري نباشه بايد پنل عوض كني

• Like
Reactions: Arash.RG

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
630
نام
آرش
داداش اميدوارم مشكلت نرم افزاري باشه واقعا
اگر نرم افزاري نباشه بايد پنل عوض كني

هیچی دیگه یه تی وی جدید بخرم به صرفه تره :D سوزش و فشارش اونجاس که هنوز دارم قسط میدم بابت همین تلویزیون x900f :))) اینم شانس من بود ...

نمیدونم حالا تو بازار تلویزیون 20 تومنی گیر میاد یا چی از قیمتا خبر ندارم سرچ هم میکنم تلویزیون های مد نظرو سایتا دیگه قیمت نمیزنن درست حسابی. خیر سرمون پولو جمع کردیم واسه ps5 حالا باز باید بریم دنبال تی وی

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
490
هیچی دیگه یه تی وی جدید بخرم به صرفه تره :D سوزش و فشارش اونجاس که هنوز دارم قسط میدم بابت همین تلویزیون x900f :))) اینم شانس من بود ...

نمیدونم حالا تو بازار تلویزیون 20 تومنی گیر میاد یا چی از قیمتا خبر ندارم سرچ هم میکنم تلویزیون های مد نظرو سایتا دیگه قیمت نمیزنن درست حسابی. خیر سرمون پولو جمع کردیم واسه ps5 حالا باز باید بریم دنبال تی وی
پیج ممتاز کالا قیمت های روز زده

• Like

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش

X800h همين حدوداست

البته ميگم اول مطمئن شو نرم افزاري نيست نميدونم اگه اپديت نيست اپديتش كن و كابل hdmi رو هم حتما چك كن

ايشالا پنل نباشه

• Like

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
630
نام
آرش
X800h همين حدوداست

البته ميگم اول مطمئن شو نرم افزاري نيست نميدونم اگه اپديت نيست اپديتش كن و كابل hdmi رو هم حتما چك كن

ايشالا پنل نباشه

نه داداش بعید میدونم نرم افزار باشه ، همین دو سه هفته پیش آپدیت جدید هم زدم واسش. کابل هارو هم چک کردم همرو دراوردم. ری استارت هم کردم تی وی رو، ولی همه جا تو منو حتی هستش. حتی همین الان ریست فکتوری کردم کامل ولی هستش :(

حاجی سونی دیگه اصلا از چشم افتاد خورد تو ذوغم با این اتفاق اسمشو نیار :D با اینکه راضی بودم از تی وی هم سیستم عاملش به درد من میخورد هم کیفیتش تو گیم و فیلم راضیم میکرد. 1 سال و خورده ای ـه خریدمش بدبختی واقعا زور داره

نمیدونم تو همین تاپیکا تا الان سرچ کردم خیلی از دوستان اسم q80t سامسونگ یا q80r رو اوردن موندم برم سمتش یا اشتباه ـه. اولد هم میدونم کیفیتش یه چیز دیگس ولی منه بدشانس با led این بلا سرم اومد دیگه اولد 3 روزه burn in میشه قطعی واسه من :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Khashayarthegrea

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,920
View attachment 189801

کابل هاتون رو جدا کنید مجدد وصل کنید اول از همه ...اما خیلی از مواقع علت خطوط عمودی یا افقی در صفحه تلویزیون، قطع شدن اطلاعات تصویر به دلیل مشکلات فنی می باشد که بر اثر کارکرد طولانی مدت دستگاه و یا عواملی مانند ضربه خوردن به تلویزیون به وجود می آیند. برخی از مواقع مشکل ظاهر شدن خطوط افقی و عمودی بر روی تصویر تلویزیون، قابل تعمیر بوده و برخی از مواقع تنها راه چاره تعویض پنل تلویزیون است که هزینه زیادی دارد و گاهی اوقات مقرون به صرفه نیست؛

مواردی هم بوده که این خصوط بعد مدتی خودش رفته ( روی مانیتور تجربه اش رو داشتم )
پیشنهاد میکنم اگر قضیه به تعویض پنل کشید کلا یک تلویزیون جدید بخرید
درضمن شما اگر 800h بگیرید تصویرش رو نمیتوندی تحمل کنید چون این 900f شما تصویری شبیه به بالا رده ای مثل 9500 داشته و قطعا تصویر 800h رو نمیپسندید

آخرین ویرایش:
  • Like

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
View attachment 189801

متاسفانه تلويزيون مانند بقيه لوازم برقي و الكترونيكي( سوني و ال جي و سامسونگم نداره) بعد ٢ سال يهو ممكنه مشكل بخوره اينجام كه گارانتي درست حسابي نداريم مثل بلاد كفر يا حتي تي وي مون شامل فراخوان بشه و تعويض كنن برامون خودم تازه به مشكل خوردم و ديدم هزينه تعميرنميصرفه شما هم سعي كن جمع و جور كني و ي تي وي جديد بخري چون تعويض پنل تقريبا اندازه خود تلويزيون اب ميخوره .
در كل تلويزيون خيلي شانسيه و مخصوصا اگه حساس باشي بيشتر (مثه خودم) برات اتفاق ميفته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,227
View attachment 189801

سلام.بلا به دور.تازگی ها ضربه نخورده یا جابه جایی ناشیانه.؟؟؟جدیدا مدل های ریفر تو بازار زیاد شده...حتما از جای معتبر خرید کنید...برای خرید سامسونگ q70r هم گزینه مناسبیه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
630
نام
آرش
سلام.بلا به دور.تازگی ها ضربه نخورده یا جابه جایی ناشیانه.؟؟؟جدیدا مدل های ریفر تو بازار زیاد شده...حتما از جای معتبر خرید کنید...برای خرید سامسونگ q70r هم گزینه مناسبیه
نه والا داداش ضربه نخورده. جالبه این مدت خیلی کمتر از همیشه استفاده کردم 3 ماهی هست ps4 روشن نکردم فیلم هم زیاد ندیدم. جا به جایی هم اصلا. شانسه دیگه میگن آدم از هرچی بترسه سرش میاد من از ترس burn in سمت اولد با اون کیفیت سمتش نرفتم بدتر سرم اومد.

والا من کلا بخوام بخرم همیشه از همین تهران میخرم از مغازه درست حسابی، ولی انگار الان فقط سایتای بانه ای فروش دارن ؟! البته بازار نرفتم ببینم ولی همینجوری که سرچ کردم ندیدم تهران مدل های سامسونگ یا سونی اینا دیگه زیاد باشه جریان چیه جمع کردن ؟

واقعا ترس دارم ندیده از سایت بانه ای بخرم، بیاد مشکل داشته باشه چی کنم. تو همین تاپیکای بازیسنتر دیدم یکی دو نفر گفتن پیکسل سوخته داشته :|

q80r فعلا نظرمو جلب کرده . ببینم البته اگه تهران موجود هست . موندم چی کنم. یا حداقل از سایت بانه ای یه معتبر ترشو پیدا کنم... از یه طرف نگرانم کیفیت از x900f خودم ضعیف تر باشه باز حالم گرفته بشه... عجب وضعیتیه

• Sad
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,227
نه والا داداش ضربه نخورده. جالبه این مدت خیلی کمتر از همیشه استفاده کردم 3 ماهی هست ps4 روشن نکردم فیلم هم زیاد ندیدم. جا به جایی هم اصلا. شانسه دیگه میگن آدم از هرچی بترسه سرش میاد من از ترس burn in سمت اولد با اون کیفیت سمتش نرفتم بدتر سرم اومد.

والا من کلا بخوام بخرم همیشه از همین تهران میخرم از مغازه درست حسابی، ولی انگار الان فقط سایتای بانه ای فروش دارن ؟! البته بازار نرفتم ببینم ولی همینجوری که سرچ کردم ندیدم تهران مدل های سامسونگ یا سونی اینا دیگه زیاد باشه جریان چیه جمع کردن ؟

واقعا ترس دارم ندیده از سایت بانه ای بخرم، بیاد مشکل داشته باشه چی کنم. تو همین تاپیکای بازیسنتر دیدم یکی دو نفر گفتن پیکسل سوخته داشته :|

q80r فعلا نظرمو جلب کرده . ببینم البته اگه تهران موجود هست . موندم چی کنم. یا حداقل از سایت بانه ای یه معتبر ترشو پیدا کنم... از یه طرف نگرانم کیفیت از x900f خودم ضعیف تر باشه باز حالم گرفته بشه... عجب وضعیتیه
اگر گیم نهایت دو سه ساعت بازی میکنی برو سمت اولد...کیفیت ساخت اولد به مراتب بیشتر از بقیه پنل ها هستش وهم عمرش زیادتر از پنل های دیگه هستش...البته ابنطور که توضیح دادی اوضاع مالیت هم مساعد نیست.بنده خودم سه بار از بانه خرید کردم نه پیکسل سوخته داشتن نه مشکل دیگه ای..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر