خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
دوستان کمککک :Praying:
The Sony X800H is marginally better than the Sony X750H. The X800H gets much brighter in both SDR and HDR, it has wider viewing angles due to its IPS panel, and faster response time. The X800H also has better color accuracy out of the box. On the other hand, the X750H has a VA panel with a much higher contrast ratio, making it a better choice for dark rooms
بررسی rtings اینو گفته :
x800 هم توی محتوای SDR و هم محتوای HDR بهتره .چون پنلش IPS زاویه دید وسیعی داره،زمان پاسخگویی سریع تری داره.دقت رنگ بهتری داره.
در عوض x750 کنتراست بالاتری داره و انتخاب بهتری هست برای اتاقهای تاریک.X800 دالبی ویژن داره اون یکی نداره

• Like
Reactions: mehami

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,920
دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید . :Praying:

من بین خرید دو تلویزیون شدیداً مردد هستم .

بیشترین استفاده : بیشتر فیلم و سریال در محیط تاریک میبینم .

Sony X8000H : پنل IPS - سری 8 - حدود 2.5 گرونتر از مدل x7500h

X7500H : پنل VA- سری 7
دوست عزیز قبلا چند بار اشاره کرده بودم که سونی از 8000 به بالا ( سری 8 ) خرید کنید
پنل VA در مجموع بهتر از پنل IPS هست ولی این در حالتی هست که هر دو پنل در یک حد باشن ( مثلا رده متوسط )

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,211
نام
محمد

بنظرم ۵ تومن بزار رو بودجت و سری ۹ بگیر که بهترین گزینه برا فیلم دیدنه.

• Like

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

X8000 بهتره

• Like

【★ tv_kade ★】

کاربر سایت
Nov 25, 2011
6

هیچ کدام. این دو مدل پایین رده های سونی هستند.
Q70R بهتر از دو مدلی هست که نام بردید. Q70R از پنل 10 بیتی و پیک روشنایی 1000 نیتی برخوردار است و حتی برای تماشای محتوای HDR بهتر از Q80T و X900H می باشد.

• Like
Reactions: BFG 9000 and mehami

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
دوستان ممنون بابت راهنمایی که کردید x7000G رد کردم رفت یه Tu8000 سامسونگ گرفتم تو قیمت خودش خوبه به انداره پولی که دادم راضیم پنل va برای گیم مناسب hdr گیمینگشم خوبه نسبت به قیمتش ولی دوستانی که میخوان تا ۱۸ هزینه کنن q70r خوبه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,920
دوستان ممنون بابت راهنمایی که کردید x7000G رد کردم رفت یه Tu8000 سامسونگ گرفتم تو قیمت خودش خوبه به انداره پولی که دادم راضیم پنل va برای گیم مناسب hdr گیمینگشم خوبه نسبت به قیمتش ولی دوستانی که میخوان تا ۱۸ هزینه کنن q70r خوبه
مبارکتون باشه
متاسفانه با این قیمت های عجیب غریبی که بنظر هیچ خبری هم از ارزونی در راه نیست مشاوره دادن واقعا سخت شده چون بهترین تلویزیون های بازار رو مقایسه کردن راحته اما وقتی مجبوری ارزون ترین تلویزیون های 4k بازار رو در کنار هم مقایسه کنی کار خیلی سخت تر میشه چون هیچ کدوم استاندارد معمول رو ندارن و انتخاب بین بد و بدتر هست

بنظر من مثل این دوستمون باید معیار های خرید رو عوض کرد و برید به دنبال چیزی که راضیتون کنه با پول توی جیبتون نه اینکه بهترین باشه با قیمت بالا و نتونید بخرید و ماه به ماه هم قیمت بیشتر شه

• Like
Reactions: cabl

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
سلام، یک عدد دستگاه تلویزیون خریداری کردم که بعد از دو روز استفاده فکتوری ریست شد. بعد از 2 دقیقه انتظار تلویزیون واکنشی نشان نداد و من برقش رو قطع کردم. از اون لحظه به بعد روشن نمیشه و حتی چراغ استندبایش هم ندارد
مشکل از کجا می‌تونه باشه؟
سلام دوستان من lcd 49 sony x7000g دارم موقعی که hdr روشن میکنم تصویر کدر میشه خیلیم ور رفتم کیفیت تلوزیون همینه یا تنظیمات خاصی داره که من نمیدونم لطفا راهنمایی کنید
عارضم خدمتت که کاش قبل از خرید این مدل یه مشورت می کردی...

خرداد 65 ش رو خریده بودم...

مشکلات بی شماری داشت که ظاهرا کارخانه ای هست...

پر پر شدن تصویر.... تنظیم نشدن روشنایی... تاریک شدن تصویر موقع سوویچ سورس و تغییر تنظیمات... خراب شدن آیکون ها... اینها مواردی بود که من بهش بر خوردم...

با هارد ریست و از برق خارج کردن به مدت 10 ثانیه... معمولا حل میشه...

یک راه دیگه هم استفاده از کد مخفی و وارد شدن به تنظیمات سطح پایه دستگاه هست که اگر بلد نباشی بدتر خراب کاری میشه...

مغازه دارها مدعی بودن که علتش زدن فلش و هارد حجم بالاست که واقعا مسخره است چون مدل 7-8 سال پیش سامسونگ با همین حافظه ها به راحتی کار می کنه...

نهایتا با دعوا پسش دادم...
بچه ها دیشب یه هاله خاکستری پنل تلویزیون منو گرفت البته نه همه جاشو با خاموش روشن کردنم درست نشد حالا شاید تو عکسا خوب دیده نشه
بنظرتون چیه؟جای نگرانی داره؟
مدل x950g
635efeee230f6b1f1679c53a1cdb6ce7.jpg
9a68ed0dcba18bbbcaaa4b5ea7f9fb85.jpg
5eb48054708518afabc7c5670b11d53f.jpg

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
اینها شکایتهاییه که از سونی اینجا شده... درحالی که من ندیدم از برندهای دیگه کسی شکایتی داشته باشه... یکم ترسناک شده

من نمیدونم واقعا... شاید مشکلی تو حمل و نقلشونه... یا تاجر از جای ناجور داره می خره... من سر مشکلی که داشتم با تعمیرکارهای سونی صحبت می کردم، اونها هم شاکی بودن... خرداد ماه می گفتن این محموله آخرشون خرابی زیاد داشته... در حالی که سابق اصلا این طور نبوده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,920
روی تلویزیون 65x8500E آپدیت جدید ( Firmware update to v6.7140 for Asia Pacific ) رو از سایت رسمی سونی دانلود کردم و ریختم
اما الان دو مشکل بزرگ پیدا کردن :
1- دستگاه دیگه ریست فکتوری نمیشه !!! یعنی میزنم روش هیچ اتفاقی نمی افته
2- دستگاه به اینترنت وصل نمیشه - یعنی هم با کابل هم با WIFI به شبکه متصل میشه اما مینویسه No Internet
و به طبع به گوگل پلی هم نمیتونم وصل بشم
قبلا هیچ کدوم از این دو مشکل نبود
البته از برق هم کشیدم 1 دقیقه که فرقی هم نکرد
بنظرتون چیکار میشه کرد ؟
سپاس

آخرین ویرایش:

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
روی تلویزیون 65x8500E آپدیت جدید ( Firmware update to v6.7140 for Asia Pacific ) رو از سایت رسمی سونی دانلود کردم و ریختم
اما الان دو مشکل بزرگ پیدا کردن :
1- دستگاه دیگه ریست فکتوری نمیشه !!! یعنی میزنم روش هیچ اتفاقی نمی افته
2- دستگاه به اینترنت وصل نمیشه - یعنی هم با کابل هم با WIFI به شبکه متصل میشه اما مینویسه No Internet
و به طبع به گوگل پلی هم نمیتونم وصل بشم
قبلا هیچ کدوم از این دو مشکل نبود
البته از برق هم کشیدم 1 دقیقه که فرقی هم نکرد
بنظرتون چیکار میشه کرد ؟
سپاس

ساعت و تاریخ رو دستی تنظیم کنید ببینید وصل میشه

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر