خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوست عزیز مبارکتون باشه . فقط هروقت رسید دستتون یه نقد کامل ازش بزارید چون به خیلی ها تو این فروم کمک میکنه برای انتخاب این تی وی .
ممنون ازتون
آره فکر خوبیه همینکارو میکنم

• Like
Reactions: Jack cooper

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,227
خوب دوستان یکم پیش Q70R از سلام بابا سفارش دادم چند روز دیگه میرسه
از همتون که کمک کردید ممنونم امیدوارم چیز خوبی تحویل بگیرم :D
مبارکه دوست عزیز. همینکه پول نقد نگه نداشتی به جاش یک چیزی خریدی خودش یک نکته مثبته

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
مبارکه دوست عزیز. همینکه پول نقد نگه نداشتی به جاش یک چیزی خریدی خودش یک نکته مثبته
دیگه پیش خودم گفتم الان یهو یه هزینه زیاد بکنم عوضش یه چیز درست حسابی بگیرم که جواب پس داده تا وضع از همینی هم که هست خرابتر نشده.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,227
دیگه پیش خودم گفتم الان یهو یه هزینه زیاد بکنم عوضش یه چیز درست حسابی بگیرم که جواب پس داده تا وضع از همینی هم که هست خرابتر نشده.
انتخابتون بسیار هوشمندانه بود.این تلویزیونی مشکی عمیقی تولید میکنه وهمچنین روشنایی sdr و hdr بسیار خوبی داره.هچنین اینپوت لگ 15 میلی ثانیه عالیه.به نظرم حتی از سونیx950g وx900f تلویزیون بهتری هستش به خاطر کنتراست عالیش..

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
انتخابتون بسیار هوشمندانه بود.این تلویزیونی مشکی عمیقی تولید میکنه وهمچنین روشنایی sdr و hdr بسیار خوبی داره.هچنین اینپوت لگ 15 میلی ثانیه عالیه.به نظرم حتی از سونیx950g وx900f تلویزیون بهتری هستش به خاطر کنتراست عالیش..
ممنون. با کمک شما و بقیه دوستان انتخاب نهایی این شد.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,920
بله به شرطی که ببینیم این دوستمون مشکل موشن رو مثل یکی دو دوست دیگه ای که این مدل رو گرفته بودن و این مشکل رو داشتن ایشون دارن یا خیر

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
490
بله به شرطی که ببینیم این دوستمون مشکل موشن رو مثل یکی دو دوست دیگه ای که این مدل رو گرفته بودن و این مشکل رو داشتن ایشون دارن یا خیر
این مشکل تو بازی های خاصی اذیت میکنه یا ربطی نداره؟
چون یکی گفته بود بیشتر رو فیفا مشکلش پیش میاد

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,227
اون دوستمون کلا خیلی حساس بودن.من خودم سامسونگku7970 سال 2017 دارم به عنوان تلویزیون دوم.امتیاز موشن فلوش تو سایت rtings به مراتب خیلی از q70r کمتر هستش ولی در مقایسه با c9 اختلاف آنچنانی که بگم زمین تا اسمون هستش نیست.در کل باید از چیزی که داشت لذت برد.همین مهمه

نظر بسیار مثبت سایت rtings در مورد موشن q70r

Attachments

• Screenshot_20200616-160251.png
    Screenshot_20200616-160251.png
    417.4 KB · مشاهده: 23

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این مدلهای q60 و q70 برای کسی که شب و روز در حال آنلاین زدن فیفا هست و تنها بازی ای براش مهمه همین بازیه و کلا tv رو میخواد برای همین بخره چطوره؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,227
این مدلهای q60 و q70 برای کسی که شب و روز در حال آنلاین زدن فیفا هست و تنها بازی ای براش مهمه همین بازیه و کلا tv رو میخواد برای همین بخره چطوره؟
بستگی به خودتون داره اگر کیفیت تصویر و hdr براتون مهم نیست به مدل های پایین هم میتونید فکر کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بستگی به خودتون داره اگر کیفیت تصویر و hdr براتون مهم نیست به مدل های پایین هم میتونید فکر کنید
بقول استاد تروا برای من گیم فیفاست بقیه در حاشیه اند، باید یه مدل بگیرم که از این مدلی دارم ضعیفتر نباشه از نظر فیفام(یکی نیست بگه تاحالا فیفا آفلاین زدی) :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر