خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
50 اینچ چی پیشنهاد میدین برای 4k hdr که توی بازی همه چیش خوب باشه ، فیمتش بگین ممنون میشم

بازار خیلی اشفته هست اجازه بدید ارز به شرکت های بزرگ بدن شاید قیمت ها بهتر شدن البته قطعا موقتی خواهد بود اما ارزش صبر کردن داره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تو سایت رتینگز گفته همه سایزهاش از یک پنل استفاده میکنن.من ku6300 رو میگم مه همون 7970 ایرانی هستش

سری ۷ مد نظر نیست.حتی mu هم‌نیست ku هستند.
دلیل به اینکه wide color gamut ندارن اگه داشتن تکنولوژی pure color که مختص سری ۶ هست روشون‌نبود،active crystal color اگه بود یعنی سری ۷.

حالا من نفهمیدم بازم

الان ما بخوایم mu7980 پنجاه ۵۰ اینچ سام سرویس بخریم دقیقا پنلش چیه؟ و اینکه معادل کدوم مدل اصلی میشه؟؟

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
بازار خیلی اشفته هست اجازه بدید ارز به شرکت های بزرگ بدن شاید قیمت ها بهتر شدن البته قطعا موقتی خواهد بود اما ارزش صبر کردن داره
من همین فردا که نمیخوام برم بخرم که:Dاز 5 سال پیش همش دارم tv میخرم ولی تا الان نتیجه نداده :D ، میخوام مدلای خوبو بدونم چین ، ارزو دادن به شرکتهای بزرگ :D ولی چی شده ....

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من همین فردا که نمیخوام برم بخرم که:Dاز 5 سال پیش همش دارم tv میخرم ولی تا الان نتیجه نداده :D ، میخوام مدلای خوبو بدونم چین ، ارزو دادن به شرکتهای بزرگ :D ولی چی شده ....
از 55 شروع میشه.
بهترین tv الان lg c8 هستش که هنوز وارد ایران نشده.بعد از اون lg b7 که تو ایران موجوده.
تو led ها sony x930e هم بهترینه وموجوده تو کشور
سامسونگ q9fn هم عالیه که هنوز وارد نشده

• Like
Reactions: tupac

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

49x9000e یا f گزینه ای بسیار خوبی هستن. رنج 50 اینچ

• Like
Reactions: tupac

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
حالا من نفهمیدم بازم

الان ما بخوایم mu7980 پنجاه ۵۰ اینچ سام سرویس بخریم دقیقا پنلش چیه؟ و اینکه معادل کدوم مدل اصلی میشه؟؟
داداش جوابت بارها داده شده.
پنلVA هست،معادل ku6300 یا mu6300.که تفاوتی هم ندارن.

شما هر موقع پولت او‌کی‌بود خواستی بخری‌بگو همون‌موقع راهنمایی میشی.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Xenon360

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سری ۷ مد نظر نیست.حتی mu هم‌نیست ku هستند.
دلیل به اینکه wide color gamut ندارن اگه داشتن تکنولوژی pure color که مختص سری ۶ هست روشون‌نبود،active crystal color اگه بود یعنی سری ۷.

مثل داستان پژو 207 های که تو مملکت گل و بلبل میسازن ولی همون 206 اروپاییه، تلویزیونی هم که میخریم همین داستانه سری 6 با عنوان سری 7 بهمون میدن. حتی رو جعبش هم نوشتن سری 7
منم خیلی گشتم ولی سری 7 که ساخت ایران نیست پیدا نکردم چون مرزارو هم بستن فروشگاههای مرزی هم دیگه ازون مدلا ندارن فقط ما موندیم و سام سرویس
**
دوستان فعال یه نظری هم به تاپیک سیستم صوتی بندازید همش داره خاک میخوره! مجبور میشیم اینجا بپرسیم!
از کجا میتونم امپلیفایر بخرم؟ فقط تو سایتای دست دومی و دیوار شیپور دیدم
میشه به امپلیفایر ورودی صدای اپتیکال بدم، برای اسپیکرای سابقم ازش خروجی ۵.۱ بگیرم ؟ (البته ارزون!)

• Like

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
مثل داستان پژو 207 های که تو مملکت گل و بلبل میسازن ولی همون 206 اروپاییه، تلویزیونی هم که میخریم همین داستانه سری 6 با عنوان سری 7 بهمون میدن. حتی رو جعبش هم نوشتن سری 7
منم خیلی گشتم ولی سری 7 که ساخت ایران نیست پیدا نکردم چون مرزارو هم بستن فروشگاههای مرزی هم دیگه ازون مدلا ندارن فقط ما موندیم و سام سرویس
**
دوستان فعال یه نظری هم به تاپیک سیستم صوتی بندازید همش داره خاک میخوره! مجبور میشیم اینجا بپرسیم!
میشه به امپلیفایر ورودی صدای اپتیکال بدم، برای اسپیکرای سابقم ازش خروجی ۵.۱ بگیرم ؟ (البته ارزون!)
همه مدل ها داخل ساخته میشن ؟ از سریال یا چیزی میشه فهمید تولید داخله یا نه ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
همه مدل ها داخل ساخته میشن ؟ از سریال یا چیزی میشه فهمید تولید داخله یا نه ؟

تولید داخل مال سام سرویس ِ که روش نوشتن البته چیز بدی نیستن من ۱۰ سال پیش یکی از سام سرویس گرفتم یکی هم از بانه بدون گارنتی هنوزم مثل روز اولشون کار میکنن یکی از دوستان از بانه گرفت به سال نرسیده روی تصویر چنتا خط سیاه اومد که کلی هم هزینه تعمیر میخاست
تنها بدیشون اینه مشخصات دقیقی ازشون نمیشه بدست آورد چون شماره مدلشون با مدلهایی که تولید جهانی میشه فرق داره یا مثل همین سری 7 هایی که سام سرویس میسازه و طبق گفته دوستان اینجا مشابه سری 6 جهانی ِ!

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تولید داخل مال سام سرویس ِ که روش نوشتن البته چیز بدی نیستن من ۱۰ سال پیش یکی از سام سرویس گرفتم یکی هم از بانه بدون گارنتی هنوزم مثل روز اولشون کار میکنن یکی از دوستان از بانه گرفت به سال نرسیده روی تصویر چنتا خط سیاه اومد که کلی هم هزینه تعمیر میخاست
تنها بدیشون اینه مشخصات دقیقی ازشون نمیشه بدست آورد چون شماره مدلشون با مدلهایی که تولید جهانی میشه فرق داره یا مثل همین سری 7 هایی که سام سرویس میسازه و طبق گفته دوستان اینجا مشابه سری 6 جهانی ِ!
با این اوصاف و وضعیت ، همون X800E خریداری بشه بهتره ... حداقل موتور پردازشی تصویر بهتری داره ... گیم مود بهتر و رنگهای بهتری نشون میده ... عمق رنگ مشکیش هم قابل قبوله

• Like
Reactions: AMIN-1399F

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
با این اوصاف و وضعیت ، همون X800E خریداری بشه بهتره ... حداقل موتور پردازشی تصویر بهتری داره ... گیم مود بهتر و رنگهای بهتری نشون میده ... عمق رنگ مشکیش هم قابل قبوله

بهتره قیمتش هم بالاتره! بدون درنظر گرفتن قیمت میشه oled یا qled هم گرفت که همه جوره بهترن! شما اگه میخای بیشتر از سریهای پایین رده سامسونگ هزینه کنی سونی بگیر

• Like

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
**
امپلی فایر صوتی تصویری اگر منظورتون هستش شما دیگه لازم نیست با کابل نوری صدا بگیری.از طریق دو تا کابل hdmi از طریق تلویزیون و امپلی فایر به arc تلویزیون وصلش میکنی و صدای با کیفیت hd لذت میبری.در کل امپلی فایرهم 4k ساپورت میکنه هم hdr و هم ورودی نوری داره.باید بلندگو و ساب ووفر هم بگیرید که هزینتون زیاد میشه.
امپلی فایر از برند یاماها-دنون-اونکیو عالی هستن.من یاماها پیشنهاد میدم.خودم هم از همین مدل دارم دالبی اتموس هم ساپورت میکنه و 7.1 هم هستش
اگر 7.1 میخوای yamaha rx-v581
اگر 5.1 میخوای yamaharx-v481

• Like
Reactions: nihilnigritude

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
امپلی فایر صوتی تصویری اگر منظورتون هستش شما دیگه لازم نیست با کابل نوری صدا بگیری.از طریق دو تا کابل hdmi از طریق تلویزیون و امپلی فایر به arc تلویزیون وصلش میکنی و صدای با کیفیت hd لذت میبری.در کل امپلی فایرهم 4k ساپورت میکنه هم hdr و هم ورودی نوری داره.باید بلندگو و ساب ووفر هم بگیرید که هزینتون زیاد میشه.
امپلی فایر از برند یاماها-دنون-اونکیو عالی هستن.من یاماها پیشنهاد میدم.خودم هم از همین مدل دارم دالبی اتموس هم ساپورت میکنه و 7.1 هم هستش
اگر 7.1 میخوای yamaha rx-v581
اگر 5.1 میخوای yamaharx-v481

صوتی منظورم بود
ازین AV reciver های یاماها که شما داری کلی گشتم جایی دیگه ندارن اگرم داشته باشن فکنم الان خداتومنی قیمتش باشه!

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
صوتی منظورم بود
ازین AV reciver های یاماها که شما داری کلی گشتم جایی دیگه ندارن اگرم داشته باشن فکنم الان خداتومنی قیمتش باشه!
دقیقا.خیلی گرون شدن.منم پاییز پارسال گرفتم سیستمم رو.شانس اوردم!!!تو خصوصی بهت میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر