خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

omid_ps4

عضو جدید
Dec 20, 2016
7
دوستان وقتی ps4pro به تلویزیون وصله ، تصویر بعضی وقتا برای 2 3 ثانیه می پره
مشکل از چیه به نظرتون؟
تلویزیونمم سامسونگ سری 9 هست

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
سلام دوستان برای x850d sony اندروید ۷ اومده ؟میشه لینک دانلودش بذارید ؟
و قفل منطقه ای داره که مثلا اپدیت اروپا یا اسیا از هم جداست یا یه اپدیت هست برای tv های همه مناطق جواب میده ؟
Firmware update to v5.381 for Asia Pacific | Sony MY
دان کن و نصب کن که عالی میشه.
این لینک واسه ورژن اسیا هست که بیشتر تی وی های ایران رو همین هستن.

مال خودم نیست.مال دوستمه که اندروید ۷ رو از طریق خود تی وی نصب کرده.راهی داره برگشت داده بشه به نسخه قبل؟

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

چرا میخواد برگرده؟!!!
رو 7 عالی میشه تنظیمات و کاراییش.

• Like
Reactions: ehsan M

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
خودش میگه موقع آپدیت چند بار قطع شده و درست آپدیت نشده..الان که تصویرش لگ داره احساس میکنه از آپدیتش هست

لگ ربطی به اپدیت نداره.
من تو فیفا بعضی مواقع لگ داشتم و از وقتی تصویر رو روی گیم مد گذاشتم دیگه لگ ندیدم.

یه عکس هم گذاشتم واسه فریم بهتر تو سری تی وی های سونی چند صفحه قبل.
واسه انتخاب رزولوشن یا فریم.
اونو ببینید و طبق اون عمل کنید لگ از بین میره کامل.

• Like
Reactions: saeedit2015

saeedit2015

کاربر سایت
Jun 17, 2015
9
لگ ربطی به اپدیت نداره.
من تو فیفا بعضی مواقع لگ داشتم و از وقتی تصویر رو روی گیم مد گذاشتم دیگه لگ ندیدم.

یه عکس هم گذاشتم واسه فریم بهتر تو سری تی وی های سونی چند صفحه قبل.
واسه انتخاب رزولوشن یا فریم.
اونو ببینید و طبق اون عمل کنید لگ از بین میره کامل.
امین جان لطفا عکس رو دوباره بزار.پیداش نکردم

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
امروز رفتم نمایندگی سامسونگ برای مدل 40mu7000 که گفتن این مدل قاچاقه نمیارن! تو هیچ سایتی هم اینو موجود نداره خرید کنم! پنل va و سایزش دقیقا چیزی بود که میخاستم!

7980 داشت که پنلشو یه اسمی گفت تا حالا نشنیده بودم ! اینا پنلشون چیه؟ چون تو هیچ سایت خارجی هم ازش حرفو نقدی نیست با این قیمتا و انتخاب محدود ینی تنها گزینه موجود دلم رضایت نمیده بخرمش 8-|
یا ku6000 هست یا mu6000.چون تکنولوژی‌pure color مال سری ۶ سامسونگ‌هست.اگر منوش‌جدید باشه mu هست.
اقا دلت رضایت بده تی‌وی‌خوبیه.

این lg رو پیشنهاد نمیکنید؟
فقط در صورتی میتونم پیشنهاد کنم که زاویه دید برات مهم‌باشه مثلا تی‌وی‌رو‌توی‌پذیرایی استفاده کنین.
تی‌وی بدی‌نیست ولی مشکل پنل ips هست،البته این‌ال‌جی‌تی‌وی‌بدی نیست مخصوصا اینپوت لگش و پنل ۱۲۰ هرتز.
اگر روی مشکی خالص حساس نیستی،و‌توی اتاق روشن‌بیشتر استفاده میکنی تا خاموش،و‌زاویه دید برات مهمه انتخاب مناسب تریه‌از سامسونگ.باید نسبت به نیازت تصمیم‌بگیری‌و‌شرایط استفادت.
اگر فیلم های قدیمی ۲۴ فریم هم میبینی به دلیل ۱۲۰ هرتز بودن پنل ال جی باز انتخاب مناسب تری میشه از نظر اینکه جادر نده تصویر.(من شخصا زیاد حساس نیستم روی‌جادر با یکم موشن دادن‌به تصویر حلش میکنم)
خوبیش نسبت به سامسونگ‌اینه که واید کالر گمت هم داره و کیفیت رنگ بهتری‌رو‌به نمایش میذاره.باید ببینی قیمتش چجوریه‌ نسبت به mu 7980 های سامسونگ.من شخصا بدم‌نمیاد این‌تلویزیون‌ رو‌تست کنم خوب‌به نظر میرسه اگه از نظر قیمتی خیلی گرونتر‌نباسه‌نسبت به رقیب.
اگر کنتراست بالا میخوای و‌مشکلی خالص تر و توی‌اتاق تاریک و‌رو‌به روی‌تیوی‌میشینی سامسونگ با پنل va.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: nihilnigritude

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فقط در صورتی میتونم پیشنهاد کنم که زاویه دید برات مهم‌باشه مثلا تی‌وی‌رو‌توی‌پذیرایی استفاده کنین.
تی‌وی بدی‌نیست ولی مشکل پنل ips هست،البته این‌ال‌جی‌تی‌وی‌بدی نیست مخصوصا اینپوت لگش و پنل ۱۲۰ هرتز.
اگر روی مشکی خالص حساس نیستی،و‌توی اتاق روشن‌بیشتر استفاده میکنی تا خاموش،و‌زاویه دید برات مهمه انتخاب مناسب تریه‌از سامسونگ.باید نسبت به نیازت تصمیم‌بگیری‌و‌شرایط استفادت.
اگر فیلم های قدیمی ۲۴ فریم هم میبینی به دلیل ۱۲۰ هرتز بودن پنل ال جی باز انتخاب مناسب تری میشه از نظر اینکه جادر نده تصویر.(من شخصا زیاد حساس نیستم روی‌جادر با یکم موشن دادن‌به تصویر حلش میکنم)
خوبیش نسبت به سامسونگ‌اینه که واید کالر گمت هم داره و کیفیت رنگ بهتری‌رو‌به نمایش میذاره.باید ببینی قیمتش چجوریه‌ نسبت به mu 7980 های سامسونگ.من شخصا بدم‌نمیاد این‌تلویزیون‌ رو‌تست کنم خوب‌به نظر میرسه اگه از نظر قیمتی خیلی گرونتر‌نباسه‌نسبت به رقیب.
اگر کنتراست بالا میخوای و‌مشکلی خالص تر و توی‌اتاق تاریک و‌رو‌به روی‌تیوی‌میشینی سامسونگ با پنل va.

آقا کدوم مدل سامسونگ با پنل VA؟
والا من رفتم کلی گشتم پنل va تو بازار موجود نبود این 7980 اینطوری که نمایندگیش گفت va نیست
43mu7000 هم تو بازار هست که جالبیش اینه تو تولیدات جهانی سامسونگ سایز 43 نداره! سایزای 40 49 55 داره که va هست مدل 43 که فقط تو ایران هست طبق گفته ی یکی از دوستان همین تاپیک پنلش ips :(

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان ماکه هرچی گشتیم Q7FN سامی رو پیدا نکردیم :( و هم حالا حالا تا شهریور خبری ازش نیست از مدل های 2018 ولی من عجله دارم برا خرید
چند تا سوال
1. کسی منطق نام گذاری سونی رو میدونه ؟ مثلا x93E , x930E , x9300E یکیه چون مدل های ایران رو هر چی دیدم یه صرف اضاف داره :D
2. کسی داره اینجا یا اشنای داره باش ؟ تلوزیون خوبی هست ؟
3. با تشکر از نمایدنده های الکی بزرگ داخل تهران مدل 65 رو پیدا نکردم آیا عاقلانه هست بگم برام از بانه بیارن ؟ جای مورد اعتماد هست بشناسین یا خرید کرده باشین ؟ خودم یکی دیدم پول رو بعد تحویل و تست میگیره ولی میخوام نظرتون رو بدونم
4. همون طور که گفتم دو مدل نظرم هست یکی سامی q7 و سونی x930E به نظرتون کدوم بهتره ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
سلام دوستان ماکه هرچی گشتیم Q7FN سامی رو پیدا نکردیم :( و هم حالا حالا تا شهریور خبری ازش نیست از مدل های 2018 ولی من عجله دارم برا خرید
چند تا سوال
1. کسی منطق نام گذاری سونی رو میدونه ؟ مثلا x93E , x930E , x9300E یکیه چون مدل های ایران رو هر چی دیدم یه صرف اضاف داره :D
2. کسی داره اینجا یا اشنای داره باش ؟ تلوزیون خوبی هست ؟
3. با تشکر از نمایدنده های الکی بزرگ داخل تهران مدل 65 رو پیدا نکردم آیا عاقلانه هست بگم برام از بانه بیارن ؟ جای مورد اعتماد هست بشناسین یا خرید کرده باشین ؟ خودم یکی دیدم پول رو بعد تحویل و تست میگیره ولی میخوام نظرتون رو بدونم
4. همون طور که گفتم دو مدل نظرم هست یکی سامی q7 و سونی x930E به نظرتون کدوم بهتره ؟

1- اون تقسیم بندی ریجن تی وی هاست و فرقی ندارن.
2- من تو بانه دیدم یکی داشت تست میزد و واقعن عالی بود.
3- 100 درصد از بانه بگیر بهترین و مطمئن ترین سایت فروش هم سلام بابا هست.
من خودم تا حالا کلی تی وی ازشون گرفتم اگرم بخواید با دادن مبلغی بیشتر براتون گارانتی میکنن و نصابشون میاد نصب میکنه.
من تا حالا بدون گارانتی گرفتم همون حالتی که گفتید و تا حالا هم موردی نداشتن.
همه هم سونی گرفتیم همیشه.
4- من تو تی وی تا ابد سونی میگیرم چون بابت کیفیت ساخت و موندگاری تا حالا از این برند اسیب ندیدم بر خلاف اکثر دوستام که رو به برندهای دیگه اورده بودن:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,083
نام
احمد
چرا نوشته ها و زیرنویس بازی ها تو تلویزیون ریز و فوق العاده بد کیفیت است؟" در صورتی که هر وقتی به مانیتور معمولی 5-6 سال پیش وصل میکنم زیرنویس ها تو بازی ها خیلی قشنگ و پرجزئیات و خوانا میشن؟ مشکل از چیه خیلی رفته رو اعصابم!!

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
در خصوص تلویزیون LG 49UJ66000GI 4K HDR آپدیت و یا چیزی هست که برای کنسول PS4 Pro اعمال کنم ؟
در حال حاضر اخرین نسخه WebOS یعنی 3.7 نصبه رو TV
کابل HDMI ورژن 2 خریدم و هنگام بازی هم روی Game Mode میذارم تصویر رو
کار دیگه ای هم هست باید انجام داد ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر