خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
مشکلی نداره دوستم . 5 میلی برای بازی مناسبه . مطمئن باش این بصرفه تر تازه 27 اینچ هم هست . اما اگه بتونی تا 3.5 هزینه کنی asus mg28uq یه شاهکاره . 4k هست با 2تاپورت hdmi و 1ملیارد رنگ رو پوشش میده . پنلشم tn هست با 1میلی ثانیه
کجا داره این مانیتورو؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اخه بعضی ها میگن باید dynamoc contrast رو باید کلا off کنید تو حالت hdr.
از یک کارشناس صدا و تصویر پرسیدم گفت dynamic contrast باید off باشه تو حالت hdr.اما این نوشته گفته باید روی low باشه تو حالت hdr!!!
از خود سایت lg این مطلب رو برداشتم.
کلا گیج شدم.وقتی میزارم روی low تو حالت hdr تصویر روشنتر میشه.سایت rtings هم گفته زمانی که نور اتاق زیاده این گزینه رو میتونید روی low بزارید پلی در کل گفته خاموش باشه بهتره.
داداش خیلی سلیقه ای هست حساس نشو.روشن کن ببین اگر جزییات تصویر رو از دست ندادی بسیار هم عالی،میتونی تو بازی گاد او وار به ابر ها نگاه کنی و تستش رو بگیری،اگر نور زیاد بشه یه سری‌جزییات‌از ابرها‌حذف میشن.من موندم توی oled داینامیک کنتراست دقیقا چی کار میکنه کنتراست از بینهایت میشه بی نهایت +۱ ؟
احتمالا تصویر روشن تری بده،اگر عمق مشکیت رو از بین‌نمیبره روشن کن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا کالیبره کردن 1 چیز سلیقه ای هست شاید چند ماهم طول بکشه تا به نتیجه ی مورد نظر برسید اما می تونید از این سایت ها یا فیلم ها برای کمک استفاده کنید ضمن اینکه هر کالیبره ای برای 1 نوع محتوا ممکنه خوب باشه من فیلم بازی دکستاپم هر کدام با هم فرق داره روی 1 حالت تصویر ذخیرش کردم.

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
از قیافش خوشم نیومد
درکل xg258q رو پیشنهاد میدی؟

راستش من برا خودم نمیگیریم این مدل رو و به شما هم پیشنهاد نمیکنم بگیری . درسته که mg28uq قیافش به اون نمیرسه اما از همه لحاظ خیلی سرتره . بعد از نزدیک ببینی خوشت میاد

• Like
Reactions: SleepyTurtel

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad
Asus VP228HE
دو سه ماهی هست گرفتم خیلی خوبه، full HD _ زمان پاسخگوییش هم 1ms هست _ پنل TN، اونموقع گرفتم 550
سلام داداش رفتم همین مانیتوری که گفتی رو گرفتم :x:x
یه مدل دیگه داشت دقیق یادم نیست فک کنم VZ229 بود حدود 1 میلیون بود پنلش هم IPS بود
فروشنده بهم گفت اگر زاویه دید زیاد برات مهم نیست همین VP228 رو بگیر قیمتش برات به صرفه تر میفته
یه کم رنگای مشکی رو بد نشون میده اما توی این قیمت واقعا عالیه مخصوصا اینکه 1ms هست و روی خودش هم اسپیکر داره
آقا مرسی بابت راهنماییت :-bd:*:x

• Like
Reactions: _Amir_

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
کلا کالیبره کردن 1 چیز سلیقه ای هست شاید چند ماهم طول بکشه تا به نتیجه ی مورد نظر برسید اما می تونید از این سایت ها یا فیلم ها برای کمک استفاده کنید ضمن اینکه هر کالیبره ای برای 1 نوع محتوا ممکنه خوب باشه من فیلم بازی دکستاپم هر کدام با هم فرق داره روی 1 حالت تصویر ذخیرش کردم.
سلام، شما فیلمهای 4k و hdr رو از طریق pc میبینید یا خود تیوی؟ منم pc رو به اولد وصل کردم، وقتی رزولوشن رو روی 1080 120 هرتز میزارم فیلمها خیلی خوب و روون پخش میشن ولی روی 4k 60 هرتز اینجوری نیست و به این نرمی نیست، بخاطر همین فیلمهای پایینتر از 4k رو با pc میبینم و 4k رو با خود تیوی. البته سخت افزار سیستمم هم پایین نیست. شما راه کاری ندارید واسه این موضوع؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام، شما فیلمهای 4k و hdr رو از طریق pc میبینید یا خود تیوی؟ منم pc رو به اولد وصل کردم، وقتی رزولوشن رو روی 1080 120 هرتز میزارم فیلمها خیلی خوب و روون پخش میشن ولی روی 4k 60 هرتز اینجوری نیست و به این نرمی نیست، بخاطر همین فیلمهای پایینتر از 4k رو با pc میبینم و 4k رو با خود تیوی. البته سخت افزار سیستمم هم پایین نیست. شما راه کاری ندارید واسه این موضوع؟

کلا 120 هرتز همه چیز نرم تره شما همون 1080 بمون مشکلی نیست که فیلم 4k هم پخش کنید یا اینکه برای 4k می تونید از حالت گیم خارج شید موشن بدید که مشکلش حل شه یکی از گزینه ها برای از بین بردن judder هست.

• Like
Reactions: amho

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام
امروز رفتم یه xg258 گرفتم
جالبه فقط سه چهارتا جا داشتن با قیمتهای تقریباً متغیر
تستشم کنم یکم درموردش براتون میگم :D

مبارک باشه بابک جان چند تا عکسم ازش بگیر ... ممنون

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
خب
یه چندساعت با مانیتور جدید کار کردم
اولا که احساس میکنم واقعاً رزولوشن واقعی نسبت به تی وی بهم میده
کالیبره کردم و سیو کردم
تصاویر روی بازی های اورجینیز،کال آف و فیفا تست کردم
واقعا چشم نواز و خوب بود
بچه ها در جریانن که تلویزیون من مشکل پیدا کرد و پرش تصویر داشتم و تا عمر دارم دیگه تلویزیون الجی نمیخرم.
اولین باره که مانیتور واسه گیم انتخاب کردم و تا اینجای کار کاملا راضیم

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
خب
یه چندساعت با مانیتور جدید کار کردم
اولا که احساس میکنم واقعاً رزولوشن واقعی نسبت به تی وی بهم میده
کالیبره کردم و سیو کردم
تصاویر روی بازی های اورجینیز،کال آف و فیفا تست کردم
واقعا چشم نواز و خوب بود
بچه ها در جریانن که تلویزیون من مشکل پیدا کرد و پرش تصویر داشتم و تا عمر دارم دیگه تلویزیون الجی نمیخرم.
اولین باره که مانیتور واسه گیم انتخاب کردم و تا اینجای کار کاملا راضیم

سلام oled lg?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر