خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کابل hdmi با کیفیت تاثیر داره تو کیفیت تصویر وحتی صدا.اونهایی که سیستم صدای سینمایی دارن خیلی لازموشون میشه.ولی شاید به چشم من وشما این تفاوت ها خیلی به چشممون نیاد.ولی به چشم یک منتقد صدا و تصویر تفاوت ها کاملا مشهوده.چون اونها خیلی ایده ال گرا هستن.

• Like
Reactions: Jack cooper

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,453
کابل hdmi با کیفیت تاثیر داره تو کیفیت تصویر وحتی صدا.اونهایی که سیستم صدای سینمایی دارن خیلی لازموشون میشه.ولی شاید به چشم من وشما این تفاوت ها خیلی به چشممون نیاد.ولی به چشم یک منتقد صدا و تصویر تفاوت ها کاملا مشهوده.چون اونها خیلی ایده ال گرا هستن.

من که بشخصه حرف اشتباه از منتقدای CNET نشنیدم تاحالا ، اینم بخاطر چن تا از مقاله های همونا گفتم ، یه بخششو اینجا کپی میکنم :

cable manufacturers want you to believe that you'll get better picture and sound quality with a more expensive HDMI cable.

...They're lying. You see, there's lots of money in cables. Your money
تو ادامه مقاله رفته تو عمق مسائل فنیش ( سیگنال و ... ) که اینجا میتونید ببینید :
Why all HDMI cables are the same

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,956
نام
malek
خب خوشبختانه کابل audioquest امروز دقیقه ۹۰ دستم رسید و منم هورایزن و gt sport رو تست کردم.کیفیت تصویررو جفتشون به صورت مشهود بهتر شده.تو این ۲-۳ روز که tv رو خریدم مدام سر هر بازی تنظیمات رو دستکاری میکردم ولی الان تصویر همون چیزیه که میخاستم.برای اینکه ببینم توهم برنداشتم ۲-۳ نفر از خانواده هم گفتن نظر بدن بدون اینکه اطلاع داشته باشن که کابل رو تعویض کردم و اونا هم باهام هم نظر بودن.کابل قبلیم هم مال خود ps4pro بودش که داخل جعبه از اول بودش

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
خب خوشبختانه کابل audioquest امروز دقیقه ۹۰ دستم رسید و منم هورایزن و gt sport رو تست کردم.کیفیت تصویررو جفتشون به صورت مشهود بهتر شده.تو این ۲-۳ روز که tv رو خریدم مدام سر هر بازی تنظیمات رو دستکاری میکردم ولی الان تصویر همون چیزیه که میخاستم.برای اینکه ببینم توهم برنداشتم ۲-۳ نفر از خانواده هم گفتن نظر بدن بدون اینکه اطلاع داشته باشن که کابل رو تعویض کردم و اونا هم باهام هم نظر بودن.کابل قبلیم هم مال خود ps4pro بودش که داخل جعبه از اول بودش
میشه مدل کابلی که گرفتین و مدل تلوزیون و نحوه تنظیمات رو لطف کنید.
ممنون

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
tv lg مدل 49uh654v رو دارم
میخواستم بدونم بهترین تنظیمات واسه گیمینگ واسه این مدل چیه ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,453
همونطور ك ميدونيد بحثى كه من كردم دو صفحه پيش سر "خراب" و "سالم" بودن كابل نبود ، بلكه نويسنده اون مقاله دو تا كابل سالم يكى پنج دلارى و اون يكى چن صد دلاريو مقايسه كرده بود و نتيجه رو گذاشته بود ، حالا اون عزيزى كه ميگه كابل شصت تومنى داشتم تصوير ميپريده كلا خراب بوده كابلش ، تو بحث ما جايى نداره ، منم علكى به حرف ملت شك ندارم ولى ممنون ميشم يه كسى كه تو مسائل فنى وارده دقيقا توضيح بده بعلت چه تفاوتى كابل گرون باعث ميشه تصوير تفاوت فاحش بكنه؟ چون من كابل ١٥ تومنى زدم به همون C7 و تصوير 4K عين آينه نشون ميده .
دقيقا چيش ميخواد ارتقا پيدا كنه با كابل بهتر ؟
بنظرم تفاوت فقط تو مسيراى طولانى هست مثلا پنج شش متر ، نه كابل يه مترى ك ميخواى از كنسول بزنى ب تيوى .

• Like
Reactions: lovea

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
قوانین سایت درباره قرار دادن لینک تبلیغاتی ( هر لینکی که جایی رو برای ارائه محصولی معرفی کنه تبلیغاتی حساب میشه و ذینفع بودن یا نبودن شما تو اصل مسئله تفاوتی ایجاد نمیکنه ) یا اسم بردن از جایی کاملاً روشنه دوستان .
پس لطفاً رعات کنید .

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
با سلام و تبریک سال نو
دوستانی که تلوزیون اولد دارن، موقع بازی روی گیم مود قرار میدن حالت تصویر رو؟ سوالم برای این هست که میگن سرعت پاسخدهی 1 دهم میلی ثانیه توی حالت گیم مدش هست یا توی حالتهای دیگه هم به همین شکله؟ چون توی گیم مد تا جایی که میدونم نور و رنگها افت پیدا میکنن.
با تشکر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,956
نام
malek
با سلام و تبریک سال نو
دوستانی که تلوزیون اولد دارن، موقع بازی روی گیم مود قرار میدن حالت تصویر رو؟ سوالم برای این هست که میگن سرعت پاسخدهی 1 دهم میلی ثانیه توی حالت گیم مدش هست یا توی حالتهای دیگه هم به همین شکله؟ چون توی گیم مد تا جایی که میدونم نور و رنگها افت پیدا میکنن.
با تشکر
رو گیم مد کیفیت تصویر پایین میاد,واسه همین من رو حالت استاندارد گذاشتم و تو بازیهایی مثل بتل ۱ هم از لحاظ سرعت پاسخدهی هیچ مشکلی ندارم و راحت بازی میکنم

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
رو گیم مد کیفیت تصویر پایین میاد,واسه همین من رو حالت استاندارد گذاشتم و تو بازیهایی مثل بتل ۱ هم از لحاظ سرعت پاسخدهی هیچ مشکلی ندارم و راحت بازی میکنم
متشکرم بابت پاسختون، حالا روی استاندارد هیچگونه گاست و تاری وجود نداره؟ چون خیلی حساس هستام بابت این.
من حتی مانتیور 4ک الجی خریدم که یک ماه میشه وارد شدن، اصلا از تصویرش راضی نیستم، پرش و تاری تصویر داره، حالا به هوای این خریده بودم که نسبت به تلوزیون حتما کیفیت بهتری میده، هرچند از لحاظ رنگ و نور عالی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر