خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
سلام، من یه TV 4K سونی x75d دارم اما وقتی به PS4 Pro وصل میکنم و میرم تو بازی که 4K ساپورت میکنه غیرفعال میشه و ۱۰۸۰ میشه. بعد تو بازی که HDR رو میبندم 4K میشه. نمیشه همزمان دو تا باشن؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,919
نام
malek
حال شما خوبه ؟
احیانا چیزی مصرف نکردی ؟
مرد حسابی ینی چی موبایل 4k پخش میکنه !
من رو سیستمم 2 تا 1080ti داشتم و تست کردم با یدونه 1060 فرقی ندیدم
شما تمام ریویورها رو نگاه کنین هیچ کدوم از pc استفاده نمیکنن
همشون یدونه پلیر دارن اونم نه هر پلیری
ملتی که htpc میبندن و فکر میکنن شاخ غول شکستن سواد کافی ندارن
شما با 2 نفر متخصص مدیا مشورت بکن نظرت بالکل در مورد pc عوض میشه
pc تنها کاری که میکنه فریم بالا تو بازی ها بهت میده نه کیفیت بیشتر تو فیلمها
البته پخش مدیا بیشتر cpu نیاز داره تا کارت گرافیک.من یه دونه پلیر minix neo x8 h plus دارم که مثلا مختص 4k هستش,ولی تقریبا با نصفشون مشکل داره و ۶۰ فریم ها رو هم کلا نمیکشه اجرا کنه ولی خود tv تا حالا که مشکلی تو پخش نداشته

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
oppo udp-203

اتفاقا با PC میشه فیلم ها رو هم با فریم بالاتری تماشا کرد،تا هر رفرش ریتی که نمایشگر ساپورت کنه
SVP - 60 fps / 120 fps HFR motion interpolation for Windows, macOS in mpv, VLC, Plex

ربطش رو نمیدونم ولی من یه 4k با نرخ 70 Mb/s رو pc خودم که 8 گیگ رمشه و کارت 460 روشه و cpu چهار هسته ای داره نمیتونم اجرا کنم ولی پلیر خود tv با مشخصات پایینتر عین بنز اجرا میکنه
PC شما میتونه و باید اجرا کنه شاید بهتره از یک پلیر دیگه استفاده کنید
من با INTEL HD اجرا کردم

سلام، من یه TV 4K سونی x75d دارم اما وقتی به PS4 Pro وصل میکنم و میرم تو بازی که 4K ساپورت میکنه غیرفعال میشه و ۱۰۸۰ میشه. بعد تو بازی که HDR رو میبندم 4K میشه. نمیشه همزمان دو تا باشن؟

از قسمت تنظیمات برو تو ورودی ها بعد فرمت سیگنال رو بزار رو تقویت شده.

Last edited by a moderator:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ربطش رو نمیدونم ولی من یه 4k با نرخ 70 Mb/s رو pc خودم که 8 گیگ رمشه و کارت 460 روشه و cpu چهار هسته ای داره نمیتونم اجرا کنم ولی پلیر خود tv با مشخصات پایینتر عین بنز اجرا میکنه
والا نمیدونم cpu شما‌چیه و چه پلیری استفاده کردیو‌سیستم عاملت چیه؟! ویندوز ۷؟!!!! چه ۴ هسته ای هست‌سی پی‌یوت.

نه هر بلوری پلیری
دستگاه حرفه ای منظورمه
دستگاهی که خودش هم قیمت یدونه کارت گرافیک هستش
مثل این
oppo udp-203
یا
oppo udp-205

حال شما خوبه ؟
احیانا چیزی مصرف نکردی ؟
مرد حسابی ینی چی موبایل 4k پخش میکنه !
من رو سیستمم 2 تا 1080ti داشتم و تست کردم با یدونه 1060 فرقی ندیدم
شما تمام ریویورها رو نگاه کنین هیچ کدوم از pc استفاده نمیکنن
همشون یدونه پلیر دارن اونم نه هر پلیری
ملتی که htpc میبندن و فکر میکنن شاخ غول شکستن سواد کافی ندارن
شما با 2 نفر متخصص مدیا مشورت بکن نظرت بالکل در مورد pc عوض میشه
جه ربطی به 1080 و 1060 داره؟! اصلا نیازی به این‌کارت ها برای دیدن‌یه فیلم 4k نیست! با خیلی کمترش کار ادم راه میوفته.
پلیر نسبت به pc ارزونتر در میاد.
کسی فکرنمیکنه شاخ‌غول شکسته طرف pc میبنده ۴ تا استفاده دیگه هم‌ببره کنارش.
اقا شما که سواد کافی داری من واقعا واسم‌ سواله پست قبلیت که گفتی یه pc رده بالا ( اصلا نمیدونم‌چرا ۱۰۸۰ رو گفتی cpu و رم مهمتر هستش واسه فیلم‌دیدن) نمیتونه
در حد یه‌پلیر کیفیت بده‌بهمون؟ چرا نباید بتونه مگه یه پلیر چی داره که پی سی نداره؟ تو محتوای زیر 4k اینجوری نبود داستان الان چی تغییر کرده؟
ممنون‌میشم راهنمایی کنی دقیقا دارم به نصیحتت که گفتی با متخصص مدیا صحبت کنم گوش میکنم و شما یه چیزی‌گفتی میخوام بدونم چرا؟! راستی اصلا نظر خاصی راجع pc ندارم یه سال اخیر که 7 plus دستمه اصلا pc رو‌روشن‌نکرم

Last edited by a moderator:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام دوستان کسی تجربه ای از این دو مدل داشته ؟
مخصوصاً مدل سامسونگ که ارزون تره و امکانات بیشتری داره
کاربردم از تلوزیون تمام موارد شامل میشه گیم، فیلم، وصل کردن به لپ تاپ ...

SONY KDL-32WD757
Samsung M5590

و اینکه بهترین مدل های 32 اینچ که فول اچ دی باشن چی هست دوستان ؟ راجب حالت گیم و این چیزا خیلی نمیدونم ولی دیدم تصویر 30 فریم رو خیلی روون میکنن :D

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
سلام مدل 55G9A7 ال جی چطور هست ؟
اگه تو اون محدوده قیمت چیز بهتر میشناسید هم بگید
برای فیلم میخوام فقط اینپوت لگ مهم نیست
مرسی

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام
بین دو مدل c7 oled 2017 و qled qf موندم،تو این ۲ روز میخوام خریدمو کنم
خواهشا راهنمایی کنید

پیشنهاد من c7

سلام مدل 55G9A7 ال جی چطور هست ؟
اگه تو اون محدوده قیمت چیز بهتر میشناسید هم بگید
برای فیلم میخوام فقط اینپوت لگ مهم نیست
مرسی

تو این رنج قیمت نمیارزه فول اچ دی بخری درسته اولد هست اما یکم بتونی روش بزاری میتونی c7 بخری. حدود 7800 در میاد برات. (با احتساب کارت جایزش)

• Like
Reactions: mohsen2012

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
تو این رنج قیمت نمیارزه فول اچ دی بخری درسته اولد هست اما یکم بتونی روش بزاری میتونی c7 بخری. حدود 7800 در میاد برات. (با احتساب کارت جایزش)

بله اصن حواسم نبود Fhd هست ، پس حدود هفت تومن فقط C7 هست دیگه ؟ گزینه دیگه ای هم اگه هست بگید ممنون

• Like
Reactions: mohsen2012

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بله اصن حواسم نبود Fhd هست ، پس حدود هفت تومن فقط C7 هست دیگه ؟ گزینه دیگه ای هم اگه هست بگید ممنون
حدود اگر بخوای بگی حدوده 8 تومنه.
b7 هم هست حدود 200 ارزون تر.
اگر کمتر میخوای هزینه کنی x9000 سونی هم خوبه.
اما اگر میخوای همون حدود خرج کنی بین c7 و sony x930 انتخاب کن. هر کدومم مزایا خودشون رو دارن

• Like
Reactions: amho

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
سلام
بین دو مدل c7 oled 2017 و qled qf موندم،تو این ۲ روز میخوام خریدمو کنم
خواهشا راهنمایی کنید
همینطور که دوستمون هم گفتن شما بهتره بین c7 و sony 930e یکی و انتخاب کنید، من هم سر همین دوراهیم ولی با تمام مزایایی که اولد داره بخاطر اون بحث درست شدن هاله در تصاویر ثابت خودمو نمیتونم قانع کنم که فعلا برم سمتش چون به اینجور مسائل در تصاویر خیلی حساسم و احتمالا اونور سال برای خرید 930e اقدام کنم. امیدوارم هر مدلی که خریداری میکنید به بهترین شکل واستون کار کنه.

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
جه ربطی به 1080 و 1060 داره؟! اصلا نیازی به این‌کارت ها برای دیدن‌یه فیلم 4k نیست! با خیلی کمترش کار ادم راه میوفته.
پلیر نسبت به pc ارزونتر در میاد.
کسی فکرنمیکنه شاخ‌غول شکسته طرف pc میبنده ۴ تا استفاده دیگه هم‌ببره کنارش.
اقا شما که سواد کافی داری من واقعا واسم‌ سواله پست قبلیت که گفتی یه pc رده بالا ( اصلا نمیدونم‌چرا ۱۰۸۰ رو گفتی cpu و رم مهمتر هستش واسه فیلم‌دیدن) نمیتونه
در حد یه‌پلیر کیفیت بده‌بهمون؟ چرا نباید بتونه مگه یه پلیر چی داره که پی سی نداره؟ تو محتوای زیر 4k اینجوری نبود داستان الان چی تغییر کرده؟
ممنون‌میشم راهنمایی کنی دقیقا دارم به نصیحتت که گفتی با متخصص مدیا صحبت کنم گوش میکنم و شما یه چیزی‌گفتی میخوام بدونم چرا؟! راستی اصلا نظر خاصی راجع pc ندارم یه سال اخیر که 7 plus دستمه اصلا pc رو‌روشن‌نکرم
اگه با تهیه یه cpu خوب بشه تصاویری در حد دستگاه بلوری گرفت خیلی خوبه چون به هر حال یکی مثل من که قصد ارتقا pc رو هم داره با یه تیر دو نشون میزنه، اینکه هر بار یه فیلمو دانلود کنیم و بریزیم رو هارد و بزنیم به تیوی یا بلوری واقعا خسته کنندست. البته در مدلهایی از تیوی سونی که پردازشگر x1 extreme رو دارن فک میکنم قدرت پخش بالایی رو خود تیوی داره و تعریفهای زیادی ازش شده و دیگه به اونصورت نیازی به تهیه دستگاه بلوری نباشه.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
همینطور که دوستمون هم گفتن شما بهتره بین c7 و sony 930e یکی و انتخاب کنید، من هم سر همین دوراهیم ولی با تمام مزایایی که اولد داره بخاطر اون بحث درست شدن هاله در تصاویر ثابت خودمو نمیتونم قانع کنم که فعلا برم سمتش چون به اینجور مسائل در تصاویر خیلی حساسم و احتمالا اونور سال برای خرید 930e اقدام کنم. امیدوارم هر مدلی که خریداری میکنید به بهترین شکل واستون کار کنه.
مدل x930e الان خیلی گرون شده.حدود 8800
ولی c7 آخرین بار 7300 قیمت گرفتم

• Like
Reactions: Farhad-1

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اگر میتونی صبر کن سونی x900f مدل 2018رو بگیر. پردازشگر تصویر x1 xterme که روی مدل پرچم دار 2017 x930e هست روی این مدل هستش. کیفیت تصویر مشابه x930e.حتی میتونه در روشنایی با x930e رقابت کنه!!!!.وبه مراتب قیمتش از x930e کمتره
مدل x900f از دالبی ویژن (با اپدیت در اینده) پشتیبانی میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر