خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
سايت سىوني مالزي ٣ مدل سري F رو گذاشته داخل سايت البته قيمت نذاشته هنوز
X900F , x850F و A8F
با پايه هاي جديد
حدود ٥ ماه پيش هم خبر فراخوان تعمير مجاني براي مدل x930D گذاشته بوده كه بعضي هاش بخاطر مشكل برد منبع تغذيه ديگه روشن نميشده
3a00451f2bef661b36546354e3a9db32.jpg

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
دوستان من 3 هفته پیش مانیتور asus 228 خریدم و کامپیترم و ps4 pro ام رو بهش وصل کردم زمانی که با کامپیتر کار میکنم مانیتور هیچ مشکلی نداره ولی زمانی که سوییچ میکنم به HDMI صفحه بال نمیاد و ارور out of range میده.یکی از دوستان راهنمایی کردن و گفتن برم رو بوت ps4 و رزولیشن رو بزارم روی فول اچ دی ولی درست بعد از انجام دادن این کار بازهم ارور رو میده و صفحه سیاه میشه.خواهش میکنم اگر کسی از دوستان میدونه مشکل چیه منو راهنمایی کنه الان 3 هفته هست که نتونستم بازی کنم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان عزیز ... یه سوال داشتم شایدم جاش اینجا نباشه . اما از اونجایی ک اینجا بچه ها عشق تصویر چشم نواز هستن گفتم شاید بتونن کمکی کرده باشن

عزیزان وبسایتی رو میشناسید ک فیلم های خوب و معروف سال ۲۰۰۰ ب اینور رو با بین ریت بالا گذاشته باشه برای دانلود؟ پولی هم باشه اشکالی نداره ... مثلا سری دزدان کاراییب یا سری سریع و خشن رو با بیت ریت بالا گذاشته باشه ... چون معمولا ۱۰۸۰ های با بیت ریت بالا بین ۲۰ تا ۳۰ گیگ هستن و ۴کی ها با بیت ریت بالا ۵۰ تا ۶۰ گیگ ... . تو نت هم هرچقد میگردم پیدا نمیکنم .همشون ازین ورژن های ۲ گیگ یا ۳ گیگ هست با بیت ریت تصویر نهایتن ۱ مگ
ممنون میشم اگر آدرسی رو میشناسید بهم پی ام‌ کنید ... با تشکر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
سلام دوستان عزیز ... یه سوال داشتم شایدم جاش اینجا نباشه . اما از اونجایی ک اینجا بچه ها عشق تصویر چشم نواز هستن گفتم شاید بتونن کمکی کرده باشن

عزیزان وبسایتی رو میشناسید ک فیلم های خوب و معروف سال ۲۰۰۰ ب اینور رو با بین ریت بالا گذاشته باشه برای دانلود؟ پولی هم باشه اشکالی نداره ... مثلا سری دزدان کاراییب یا سری سریع و خشن رو با بیت ریت بالا گذاشته باشه ... چون معمولا ۱۰۸۰ های با بیت ریت بالا بین ۲۰ تا ۳۰ گیگ هستن و ۴کی ها با بیت ریت بالا ۵۰ تا ۶۰ گیگ ... . تو نت هم هرچقد میگردم پیدا نمیکنم .همشون ازین ورژن های ۲ گیگ یا ۳ گیگ هست با بیت ریت تصویر نهایتن ۱ مگ

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون داداش ... آره اینو میدونستم ... سایت خوبیه ... بیشتر دنبال فیلمای قدیمی بودم ... این سایت ببشتر فیلمای دو سه سال اخیر رو کذاشته با کیفیت خوب ... فقط هم ۴کی گذاشته ... فیلم ۱۰۸۰ ک مال چند سال قبل باشه رو نذاشته
مثلا اینتراستلار رو نداره ...

در کل ممنون ازت
علاوه بر این سایت اینم هست
Top2download.com
ولی باز همه فیلما رو نذاشته ... اما بعضی فیلمای قدیمی رو با کیفیت عالی و ۱۰۸۰ گذاشته ... دمشون گرم

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,539
نام
علی

فقط و فقط تورنت
ایرانی ها که بیت ریت حالیشون نیست
اونوری ها هم یا لینکهاشون پاک شده و کسی نیست آپ کنه یا FBI زده بالکل نابودشون کرده
اگه تورنت میخوای پیام بده خصئصی بگم بهترین راهش چیه

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد

سلام داداش.
آره هست عزیز این سایتی که میدم بهتو یه سر بهش بزن فقط باید هزینه کنی یه مقدار ولی ارزش داره کاری که خودم میکنم اصلا هم پشیمون نیستم کسی که کیفیت بالا براش مهم باشه همه کار میکنه که بهش برسه
Download Ultra HD Bluray Movies, 4K Movies, HD Movies, Daily Ultra HD Bluray Movies Free for People
هم فیلم 1080 ریماکس داره هم فیلم 4k ریماکس این فیلم هایی هم که گفتی یه سرچ بزنی میاره همشو با بیت ریت بالا
برای دانلودشون یا میتونی از مستقیم کننده های لینک استفاده کنی یا میتونی اکانت سایتی مثل Rapidgator رو بخری
اگر دیدی لینک دانلود فیلمی هم پاک شده که خیلی کم پیش میاد زیر پستش کامنت بزاری یا یه ایمیل بزنی به طرف خیلی زود برات لینک جدید اپلود میکنه که دانلود کنی خودم چند بار کردم این کارو سریع لینک آپلود کرده.

لیچر، لینک مستقیم سایت های پریمیوم، دانلود تورنت تبدیل مگنت | Downloads.ir
MultiShare | دانلود مستقیم و آسان لینک های اشتراکی
اینم دوتا مستقیم کننده لینک خیلی خوب.

HDEncode – Download Movies and TV Shows
دوستان یه سری به این سایت هم بزنید خیلی خوبه فیلم کیفیت بالا هم زیاد داره
کسایی که تیوی 4k اچ دی ار دارن پیشنهاد میکنم حتما مستند سیاره زمین 2 دانلود کنن ببینن.
کیفیتش واقعا خیره کنندست اینم لینک دانلودش.
Planet.Earth.II.2016.S01.Repack.UHD.BluRay.2160p.DTS-HD.MA.5.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR ~ 99.1 GB – HDEncode – Download Movies and TV Shows

Last edited by a moderator:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا کسی میدونه‌این mu7970 samsung معادل چه‌مدلیه‌توی کشورهای دیگه؟ اگه mu6300 باشه پنلش میشه ips توی ۴۳ اینچ.میخوام بدونم پنلش چیه va یا ips.توی این‌سایز ۴۳ اینچ
راستی allsamsung قابل اعتماد‌هست؟

• Like
Reactions: Mahdii7

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
61
نام
امید
دوستان چجوری میشه روی تلویزیون سامسونگ تایزن برنامه ویدیو پلیر نصب کرد ؟
تو خود app ها چیزی پیدا نکردم !!
پلیر خودش زیاد خوب نیست و یه سری فرمت هارو پشتیبانی نمیکنه !

• Like
Reactions: Mahdii7

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
تفاوت x900e با x900f حداقل روی کاغذ هم مشخص شد!!
چیپست از x1 به x1 extreme ارتقا پیدا کرده
موشن فلو تو x900f یک مقدار بهتر شده.
کنتراست به نظر میاد تغییری نکرده باشه
روشنایی مثل اینکه تغییر نکرده و همون 800نیت هستش.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
تفاوت x900e با x900f حداقل روی کاغذ هم مشخص شد!!
چیپست از x1 به x1 extreme ارتقا پیدا کرده
موشن فلو تو x900f یک مقدار بهتر شده.
کنتراست به نظر میاد تغییری نکرده باشه
روشنایی مثل اینکه تغییر نکرده و همون 800نیت هستش.
سلام
اولد هایی که سونی با ال جی امسال معرفی کردن چه تفاوتی با مدلهایه قبلیشون داره ؟

• Like
Reactions: mohsen2012

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام من امروز یه c7v الجی خریدم البته ساخت کره و از بانه.داخل جعبه کابل hdmi نبود پیشنهادتون بره خرید کابل چیه؟ چون فکر میکنم c7 از hmdi 2.1 پشتیبانی میکنه.

Mahdii7

کاربر سایت
Jan 12, 2018
5
سلا9b14ad1

کسی میدونه‌این mu7970 samsung معادل چه‌مدلیه‌توی کشورهای دیگه؟ اگه mu6300 باشه پنلش میشه ips توی ۴۳ اینچ.میخوام بدونم پنلش چیه va یا ips.توی این‌سایز ۴۳ اینچ
راستی allsamsung قابل اعتماد‌هست؟

درسته مدل جهانیش mu6300 هست و تو مدل 43 اینچ پنل ips هست

42.5" Samsung UN43MU6300 - Specifications

اینم یه لینک معتبر که میشه دید ips هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر