خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کلا کدوم حالت پیشنهاد میشه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
گزینه auto motion رو فقط برای فیلمها فعال کن اون نه مقدار زیاد.رو حد متوسط
برای بازی کلا خاموشش کن.من که زیاد خوشم نمیاد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان من به یه مشکل عجیبی برخوردم
تلویزیون من uh8500 هست
کنسولمم ایکسه
توی بازی فورتزا هورایزن ٣ وقتی میزارم رو حالت HDR game فریم روی ٣٠ هست
اما روی HDR vivid فریم میره بالاتر فکر کنم نزدیک ۶٠ یا ۶٠
چجوریه اینجوری میشه؟؟
و اینکه چرا کلا فریم روی گیم مود میاد پایینتر
و در آخر از کجا میتونم یه کالیبره خوب واسه HDR game پیدا کنم که نزدیک‌ترین تنظیمات به HDR vivid بهم بده؟
ممنون

هنوز اپدیت وان ایکس برا هورایزن 3 نیومده فقط فورزا هفت اپدیت رو گرفته تحربه شخصیم این هست که فرمت رنگ رو از رو اتوماتیک دربیار و دستی عوضش کن تا ببینی کجا به چیزی که میخوای میرسی مثلا من برای فیفا 17 کلا hdr رو خاموش کردم از تو تنظیمات خود وان ایکس واقعا عالی شد ولی گیرز خیلی فوقالعاده میشه تو hdr و اصلا لازم نیست به چیزی دست بزنی نمیدونم انگار بازی به بازی فرق میکنه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
هنوز اپدیت وان ایکس برا هورایزن 3 نیومده فقط فورزا هفت اپدیت رو گرفته تحربه شخصیم این هست که فرمت رنگ رو از رو اتوماتیک دربیار و دستی عوضش کن تا ببینی کجا به چیزی که میخوای میرسی مثلا من برای فیفا 17 کلا hdr رو خاموش کردم از تو تنظیمات خود وان ایکس واقعا عالی شد ولی گیرز خیلی فوقالعاده میشه تو hdr و اصلا لازم نیست به چیزی دست بزنی نمیدونم انگار بازی به بازی فرق میکنه
از کجا میشه hdr خاموش کرد؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
از کجا میشه hdr خاموش کرد؟

دکمه هوم رو بزن برو تو setting display اونجا ادونس رو بزن و بعد تیک hdr رو وردار البته میگم مثلا برا من تو فیفا خیلی خوب شد hdr رو ورداشتم تو خیلی بازیا hdr باشه بهتره

• Like
Reactions: SleepyTurtel

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
مشخصات، قیمت و خرید تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 49UJ69000GI سایز 49 اینچ | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
سلام ارزش خريد داره؟
يا با اين عوضش كنم؟
مشخصات، قیمت و خرید تلویزیون ال ای دی هوشمند هایسنس مدل 55K3140 سایز 55 اینچ | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

سايز بزرگ رو دوست دارم اما بنطرتون قابليت 4k ارزشش رو داره كه از سايز بزنم؟
توي ٣تومن 3d ٤٩اينچ پيدا نميشه؟
دور 3d خط بکش.4k هم ۱۰۰% ارزش خرید رو داره البته اگه کنسولت پرو باشه

• Like
Reactions: christmas

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دور 3d خط بکش.4k هم ۱۰۰% ارزش خرید رو داره البته اگه کنسولت پرو باشه
ممنون
پس همين خوبه؟
هزينه بيشتر نميتونم بكنم
اصلا هم اشنايي ندارم با تي وي
خيالم راحت باشه ازين؟

اگه 4k زياد استفاده نداشته باشم فعلا
هايسنس رو بگيرم بهتره؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
ممنون
پس همين خوبه؟
هزينه بيشتر نميتونم بكنم
اصلا هم اشنايي ندارم با تي وي
خيالم راحت باشه ازين؟

اگه 4k زياد استفاده نداشته باشم فعلا
هايسنس رو بگيرم بهتره؟
من بحثم سر اولویت بندیت بود وگرنه از این tv 4k ی ال جی شناختی ندارم.یکم بیشتر تحقیق کن دربارش.تنها پیشنهادی که مینونم بکنم x800d سونی هستش که قیمتش حدود ۲۸۰۰ هستش و کیفیتش به نظرم فوق العادس.ولی ۴۳ اینچه

• Like
Reactions: christmas

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
762
من بحثم سر اولویت بندیت بود وگرنه از این tv 4k ی ال جی شناختی ندارم.یکم بیشتر تحقیق کن دربارش.تنها پیشنهادی که مینونم بکنم x800d سونی هستش که قیمتش حدود ۲۸۰۰ هستش و کیفیتش به نظرم فوق العادس.ولی ۴۳ اینچه
سلام دوست عزیز منم تلویزیون x800d دارم اما یه مشکلی دارم میشه شما هم که این تلویزیون رو دارید راهنمای کنید ممنون.موقعی که ps4 pro رو روشن میکنم بالای تلویزیون یه صحفه مشکی میاد که اطلاعات مینویسه مثله رزلوشن و فیش hdmi و از این چیزا حالا مشکل من اینه که این صحفه توی بازی هم میاد زمان مشخصی نداره در حالی که این صحفه مشکی فقط باید یک بار اونم موقعی دستگاه وتلویزیون رو روشن میکنی بیاد.گفتم شاید از فیش hdmi باشه 3تا فیش عوض کردم بازم درست نشد خلاصه کلافم کرده نمیدونم قضیه چیه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
سلام دوست عزیز منم تلویزیون x800d دارم اما یه مشکلی دارم میشه شما هم که این تلویزیون رو دارید راهنمای کنید ممنون.موقعی که ps4 pro رو روشن میکنم بالای تلویزیون یه صحفه مشکی میاد که اطلاعات مینویسه مثله رزلوشن و فیش hdmi و از این چیزا حالا مشکل من اینه که این صحفه توی بازی هم میاد زمان مشخصی نداره در حالی که این صحفه مشکی فقط باید یک بار اونم موقعی دستگاه وتلویزیون رو روشن میکنی بیاد.گفتم شاید از فیش hdmi باشه 3تا فیش عوض کردم بازم درست نشد خلاصه کلافم کرده نمیدونم قضیه چیه
واسه منم همینجوریه.فکر کنم چون hdr رو auto گذاشتیم واسه همون مدام چک میکنه.چون خیلی بازیها ساپورتش نمیکنن.و البته رزولوشن بازیها هم فرق میکنن.در ضمن من حالت تصویر رو گذاشتم رو استاندارد که به نظرم از گیم خیلی بهتره.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
دوستان الان این رفرش ریت باید چند باشه؟ 50 هرتز؟ نرخ بروزرسانی تصویر همینه؟

این مورد که فریم رو خودش میبره بالا همین مورده؟

مثلا الان روی تی وی رفیقم بتل 1 داره میزنه روی تی وی اون فریمش کلا با تلویزیون من فرق داره با اینکه باید فریم یکی باشه! تی وی من W670 A هس سونی

ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مدلی هایی یا چه فاکنوری رو برای این فریم باید دقت کنم برای خرید.

بعدشم یه تی وی ال جی یا سونی تا 49 اینچ با hdr و 4k مخصوص بازی! بهم معرفی کتیدو تشکر

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان الان این رفرش ریت باید چند باشه؟ 50 هرتز؟ نرخ بروزرسانی تصویر همینه؟

این مورد که فریم رو خودش میبره بالا همین مورده؟

مثلا الان روی تی وی رفیقم بتل 1 داره میزنه روی تی وی اون فریمش کلا با تلویزیون من فرق داره با اینکه باید فریم یکی باشه! تی وی من W670 A هس سونی

ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مدلی هایی یا چه فاکنوری رو برای این فریم باید دقت کنم برای خرید.

بعدشم یه تی وی ال جی یا سونی تا 49 اینچ با hdr و 4k مخصوص بازی! بهم معرفی کتیدو تشکر
پنل 60 هرتز داریم و120 هرتز.بتل که 60 فریم هستش.!!شما چه جوری متوجه شدی رفرش ریت تلویزیونتون پایینه؟؟

دوستانی که قصد خرید یک سیستم سینمایی 5.1 کاناله حرفه ای با قیمت مناسب دارند در خرید بلندگوهای اندرو جونز شک نکنند.
سایت معتبر cnet این بلندگوها رو نقد و بررسی کرده و از صدای این سیستم شگفت زده شده و امتیاز کامل رو به صداش داده!!!! و همچنین قیمت بسیار پایین این بلندگوها!!!!!!!!
به گفته منتقد cnet زمانی که به صدای این بلندگوها گوش میده حس یک بلندگو بسیار گران قیمت رو میده.فقط یک فروشگاه تو تهران این بلندگوها رو اورده همراه با یک ساب ووفر 12 اینچی و همچنین امپلی فایر 5.1 مدل vsx-524.قیمتش،هم ناجوانمردانه بالاست.البته تنها سینمای خانگی حرفه ای هستش که میشه خریدش.البته برندهای دیگه ای هم هستن مثل mission یا jamo یا klipsch یا kef البته قیمتهای بسیار بالایی دارن.متاسفانه چون این بلندگوها سفارسی وارد میشه عشقی قیمت میزارن روی این بلندگوها و هیچ نظارتی روی این قیمت ها نیست متاسفانه.!!!!
اینم نقد و بررسی بلندگوهای اندرو جونز
Pioneer SP-PK52FS review: First-class sound at a budget price

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر