خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,346
برای سایز 55 این قیمته.بانه موجود داره.
هیچ برتری هم نسبت به oled های lg ندارن.نمیدونم چرا اینقدر گرونه.
دقیقا نتنها برتری نداره بلکه در اکثر سایت ها از OLED LG C7 شکست خورده! طراحیش هم اصلا جذاب نیست! مخصوصا از پشت TV بیشتر شبیه به LED ها هست...! سیستم صوتی قوی هم نداره و نمرات خوبی نگرفته فقط از پنل صدا تولید میشه که به نوعی خاصه!
دالبی ویژن هم که OLED LG خیلی وقته داره و اول خود LG این تکنولوژی رو استفاده کرده تو OLED هاش ! مقایسه ی کیفیت تصویرش هم هست عکس هاش هم هست که توی رنگ و ایپوت لگ کم میاره از OLED C7 !
مشکل تصویر ثابت هم بله متاسفانه داره OLED LG ولی خوب این مشکل آنچنان هم مشکل بزرگی نیست و خیلی ها مثل من باهاش کنار میان! بلخره TV مانیتور نیست و خیلی کم پیش میاد تصویر ثابت شه که تازه اونم در ورژن های جدید WEB OS 3.5 این مشکل خیلی بهتر شده و میگن تصویر رو خیلی بیشتر نگه میداره و...!
در این که A1E TV خوبی هست شکی نیست ... اما با این قیمت اونم در کشور ما اصلا خریدش درست نیست مگر پسر آقا زاده ها باشیم که....

• Like
Reactions: mohsen2012

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,984
نام
محمد
دقیقا نتنها برتری نداره بلکه در اکثر سایت ها از OLED LG C7 شکست خورده! طراحیش هم اصلا جذاب نیست! مخصوصا از پشت TV بیشتر شبیه به LED ها هست...! سیستم صوتی قوی هم نداره و نمرات خوبی نگرفته فقط از پنل صدا تولید میشه که به نوعی خاصه!
دالبی ویژن هم که OLED LG خیلی وقته داره و اول خود LG این تکنولوژی رو استفاده کرده تو OLED هاش ! مقایسه ی کیفیت تصویرش هم هست عکس هاش هم هست که توی رنگ و ایپوت لگ کم میاره از OLED C7 !
مشکل تصویر ثابت هم بله متاسفانه داره OLED LG ولی خوب این مشکل آنچنان هم مشکل بزرگی نیست و خیلی ها مثل من باهاش کنار میان! بلخره TV مانیتور نیست و خیلی کم پیش میاد تصویر ثابت شه که تازه اونم در ورژن های جدید WEB OS 3.5 این مشکل خیلی بهتر شده و میگن تصویر رو خیلی بیشتر نگه میداره و...!
در این که A1E TV خوبی هست شکی نیست ... اما با این قیمت اونم در کشور ما اصلا خریدش درست نیست مگر پسر آقا زاده ها باشیم که....
بهتره اینم در نظر داشته باشید که ال جی سالهاست داره oled میزنه و سونی تازه سال اولشه. وگرنه توی زمینه led هیچ شرکتی توانایی رقابت با سونیو نداره.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,346
بهتره اینم در نظر داشته باشید که ال جی سالهاست داره oled میزنه و سونی تازه سال اولشه. وگرنه توی زمینه led هیچ شرکتی توانایی رقابت با سونیو نداره.
ما در فناوری و تکنولوژی چیزی به اسم هیچ شرکت نداریم مدل خوب و بد داریم ! اکثر شرکت ها هم مدل خوب و بد دارن

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,984
نام
محمد
ما در فناوری و تکنولوژی چیزی به اسم هیچ شرکت نداریم مدل خوب و بد داریم ! اکثر شرکت ها هم مدل خوب و بد دارن
هر شرکت از فناوری مخصوص خودش برای ساخت تلویزیون هاش استفاده می کنه. که خب مدل های مختلف هر شرکت به دلایل متعدد کیفیت های مختلفی دارن(این مسئله کاملا از حرف من جداست). حرف من اینه که فناوری، موتور پردازش و... ای که سونی استفاده می کنه، بدون شک از بقیه برتره. در زمینه oled هم کیفیت کار سونیو چند سال دیگه قضاوت کرد.

دوستان کسی نبود جواب منو بده ؟ اگه با یه تومن نمیشه بگید حداقل قیمتی که میشه یه تلویزیون HDR برا pro خرید چقده ، سایزش که اصن مهم نیس فقط کیفیت برام مهمه
مانیتور 4 کی حداقل بودجه 2500 میخواد.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: MRM_3000

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان Last Guardian رو تست كردم برا HDR و غير SDR

توي Uncharted 4 كه رسما هيچ تفاوتي نديدم يا نديديم .البته با افزايش Color

توي Ghost recon باز تفاوت آنچنان نشد تازه توي شب هم تاريكي بيش از حد باعث اذيت شدن ميشد ( اما SDR تو شب اينطوري نبود )

و اما Last Guardian اولين بازي هست ك HDR رش بهتر از SDR رش هست. رنگ ها طبيعي تر هست و خوشم اومد .

هنوز Horizon رو تست نكردم . اما از The last Guardian خوشم اومد ...

بيينيم Gran Turismo چه ميكنه كه خيلي روي HDR رش مانور دادن و ميدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,346

توي Ghost recon باز تفاوت آنچنان نشد تازه توي شب هم تاريكي بيش از حد باعث اذيت شدن ميشد ( اما SDR تو شب اينطوري نبود )

و اما Last Guardian اولين بازي هست ك HDR رش بهتر از SDR رش هست. رنگ ها طبيعي تر هست و خوشم اومد .

خوب عزیز بستگی به Tvشما هم داره...
هورایزون خیلی HDR خوبی داره حتما تست کن و بازی کن

• Like
Reactions: Xenon360

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوست عزیز به هیچ عنوان با قسمتی که گفتید طراحیش جالب نیست موافق نیستم چون بسیاری از سایت ها اتفاقا دارن از طراحی خاص این مدل حرف میزنن بخاطر حذف اسپیکرهای فیزیکی که ظاهر تی وی رو کاملا از led ها متمایز میکنه و همچنین پایه ی تی وی که تمام اتصالات رو از پنل جدا میکنه و شما هیچ پورتی پشت تی وی نمیبینی. از لحاظ کیفیت ساخت هم بخوایم بررسی کنیم یکی از بهترین هاست فریم متال و ترکیب اون با glass در پشت تی وی ، صفحه تمام کریستال و... باز از نظر امتیازات هم بخوایم بررسی کنیم بالای 90 % امتیاز بالا به بخش دیزاین دادن پس قطعا با یه تی وی کاملا premium طرف هستیم. درمورد کیفیت رنگ هم هر کسی تا حالا از سری های براویا استفاده کرده باشه بدون شک کیفیت رنگ و شارپنز فوق العاده ای که موتور پردازش سونی (xreality و triluminus) ارائه میده و صد البته Upscale عالی که داره رو دیده و جای هیچ بحثی نمیمونه. اینکه شما با سونی حال نمیکنی دلیل بر بودن اون نمیشه منم به شخصه زیاد از سامسونگ و الجی خوشم نمیاد ولی به هیچ وجه منکر کیفیت سری های Oled LG نمیشم قطعا بهترین oled موجود بازار همین C7 الجی هست ولی خوب مدل A1 سونی هم هیچی کم نداره و چه بخوایم چه نخوایم یکی از بهترین oled های تولید شده تا به امروز هست. با احترام

آخرین ویرایش:

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
اول دست درد نکنه برای جواب دادنت. منم همینو میگم تفاوت خیلی به چشم میاد یا نه که مقایسه داخل rtings دیدم تفاوت چندانی داخل کنتراست باهم نداشتن تازه کنتراست واقعی KS بالاتر، اینپوت لگ کمتری هم داخل 4K 60Hz داره.
بنظرم بدون گارانتی گرفتن همچنین تلویزیونی با این قیمت یا بالاتر حماقت محضه منم داداش قربونت هنوز به اون درجه عرفان نرسیدم که برم 6200 مثل یاکوزا نقد بکوبم تو صورت صاحب مغازه بگم بیا این پولت،پ تلویزیون من کو.میخوام چهار ماه قسطی بیارمش به خدا اگه گارانتی سونی معتبرتر بود درجا میرفتم سراغش چون خودم از مریدان سینه چاک سونیم.داداش بازم دستم درد نکنه برا جواب دادنت حال دادی.
سلام
چرا فکر می کنید گارانتی سونی معتبر نیست. بنظر بنده گارانتی معتبر تو ایران اون گارانتی ی هست که از زیر تعهداتش شانه خالی نکنه نه اینکه نماینده رسمی باشه ولی به ای نحو کان از زیر تعهداتش در بره . این چند وقته دو مورد از اطرافیان و دوستان سراغ دارم که دستگاه شون دچار مشکل شده و بازرگانی ایران درجا تعویض کرده. سام سرویس چنین کاری می کنه. نمیدونم؟ بنظرم بهتر بیشتر راجع به بازرگانی ایران تحقیق کنی

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام
چرا فکر می کنید گارانتی سونی معتبر نیست. بنظر بنده گارانتی معتبر تو ایران اون گارانتی ی هست که از زیر تعهداتش شانه خالی نکنه نه اینکه نماینده رسمی باشه ولی به ای نحو کان از زیر تعهداتش در بره . این چند وقته دو مورد از اطرافیان و دوستان سراغ دارم که دستگاه شون دچار مشکل شده و بازرگانی ایران درجا تعویض کرده. سام سرویس چنین کاری می کنه. نمیدونم؟ بنظرم بهتر بیشتر راجع به بازرگانی ایران تحقیق کنی
شرکت بازرگانی ایران تنها نمایندگی رسمی محصولات سونی و البته TCL توی ایران هست جالبه حتی نام ثبت شده این نمایندگی هم دقیقا همین هست و از نظر اعتبار هیچ مشکلی نداره من قبلا دوربین سونی که ال سی دی اون خراب شده بود رو بردم برخورد بسیار محترمانه ای داشتن و دو روزه با هزینه ای معقول تحویلم دادن. تمامی محصولات روز سونی رو عرضه میکنن و بدون چون چرا تعویض میکنن البته چیزی که من دیدم این بود تجربه بقیه دوستان رو نمیدونم

• Like
Reactions: shamlou and eeeeee

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,346
دوست عزیز به هیچ عنوان با قسمتی که گفتید طراحیش جالب نیست موافق نیستم چون بسیاری از سایت ها اتفاقا دارن از طراحی خاص این مدل حرف میزنن بخاطر حذف اسپیکرهای فیزیکی که ظاهر تی وی رو کاملا از led ها متمایز میکنه و همچنین پایه ی تی وی که تمام اتصالات رو از پنل جدا میکنه و شما هیچ پورتی پشت تی وی نمیبینی. از لحاظ کیفیت ساخت هم بخوایم بررسی کنیم یکی از بهترین هاست فریم متال و ترکیب اون با glass در پشت تی وی ، صفحه تمام کریستال و... باز از نظر امتیازات هم بخوایم بررسی کنیم بالای 90 % امتیاز بالا به بخش دیزاین دادن پس قطعا با یه تی وی کاملا premium طرف هستیم. درمورد کیفیت رنگ هم هر کسی تا حالا از سری های براویا استفاده کرده باشه بدون شک کیفیت رنگ و شارپنز فوق العاده ای که موتور پردازش سونی (xreality و triluminus) ارائه میده و صد البته Upscale عالی که داره رو دیده و جای هیچ بحثی نمیمونه. اینکه شما با سونی حال نمیکنی دلیل بر بودن اون نمیشه منم به شخصه زیاد از سامسونگ و الجی خوشم نمیاد ولی به هیچ وجه منکر کیفیت سری های Oled LG نمیشم قطعا بهترین oled موجود بازار همین C7 الجی هست ولی خوب مدل A1 سونی هم هیچی کم نداره و چه بخوایم چه نخوایم یکی از بهترین oled های تولید شده تا به امروز هست. با احترام
دوست عزیز اول از همه بزار بگم من فن شرکتی نیستم این از اول از همه میخاد اون شرکت سونی باشه میخاد الجی یا....! این حرف های بچگانه رو خواهشن بزاریم کنار..
در خصوص صحبت هام خوب تا قسمتی نظر شخصی بنده هست تا قسمتی هم نظر سایت های معتبر هست!
در خصوص طراحی خوب سری W LG دیگه خوووف ترین طراحی رو در بین تمام TV های دنیا داره! در نمایشگاه CES هم جایزه ها رو برد! اینم در خصوص در طراحی!
در مورد TV A1E
من در مورد این TV بد نگفتم یعنی نگفتم اصلا بدرد نمیخوره یا مثلا خوب نیست گفتم اگر پولش رو دارید بخرید ... من صحبت های سایت های معتبر جهان رو در مورد این TV گفتم ! در مقایسه با مدل C7 !
نه مدل های دیگه! بله در خیلی از سایت های دیگر مدل 1AE گزینه ی اول شده... ولی در همون سایت ها گفته شده پول زیادی داره این TV و گفته شده گزینه های بهتری هم هستن مثل C7 و B6! اینم در نظر بگیریم مدل مخصوصا C7 در فاکتور تصویر مثل کیفیت HDR - اینپوت لگ بهتر و کمتر- موشن بلور بهتر. و مشکلی عمیق تر - زاویه ی دید بهتر - بهتر بوده... در مورد نرم افزار سیستمی هم که دیگه همه میدونن lg با web os ترکونده و همه راضی هستن در مقاسه با اندروید که خیلی از سایت ها ی خارجی بیان کردن جالب نیست رو tv و کندی خاصی داره ... مخصوصا هنگام کار با اینترنت
موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوست عزیز اول از همه بزار بگم من فن شرکتی نیستم این از اول از همه میخاد اون شرکت سونی باشه میخاد الجی یا....! این حرف های بچگانه رو خواهشن بزاریم کنار..
در خصوص صحبت هام خوب تا قسمتی نظر شخصی بنده هست تا قسمتی هم نظر سایت های معتبر هست!
در خصوص طراحی خوب سری W LG دیگه خوووف ترین طراحی رو در بین تمام TV های دنیا داره! در نمایشگاه CES هم جایزه ها رو برد! اینم در خصوص در طراحی!
در مورد TV A1E
من در مورد این TV بد نگفتم یعنی نگفتم اصلا بدرد نمیخوره یا مثلا خوب نیست گفتم اگر پولش رو دارید بخرید ... من صحبت های سایت های معتبر جهان رو در مورد این TV گفتم ! در مقایسه با مدل C7 !
نه مدل های دیگه! بله در خیلی از سایت های دیگر مدل 1AE گزینه ی اول شده... ولی در همون سایت ها گفته شده پول زیادی داره این TV و گفته شده گزینه های بهتری هم هستن مثل C7 و B6! اینم در نظر بگیریم مدل مخصوصا C7 در فاکتور تصویر مثل کیفیت HDR - اینپوت لگ بهتر و کمتر- موشن بلور بهتر. و مشکلی عمیق تر - زاویه ی دید بهتر - بهتر بوده...
موفق باشید
ok:)

• Like

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
سلام دوستان. یه سوال داشتم
من ps4 slim دارم. میخام یه tv واسه خودم بخرم. تلویزیون با چه رزولوشنی باید بخرم تا بازی های ps4 رو بدون افت کیفیت بیاره؟ در ضمن 32 اینچ مناسبه؟ یه تلویزیون زیر 1 تومن میخام. چی پیشنهاد میدین؟

سلام. این tv مناسبه بازی با ps4slim هست دوستان؟؟؟
LG TV Full HD 32LF510D

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
LG TV Full HD 32LF510D
دوست عزیز با توجه به بودجه ای که داری انتخاب های زیادی نداری این مدل هم توی این رنج قیمت بدک نیست ولی کیفیت به مراتب پایینی داره البته روی کاغذ امکانات مناسبی داره ولی از نظر کنتراست و پاسخدهی تصویر اصلا خوب نیست. اگه میتونی بودجت یه مقدار بالاتر ببری انتخاب های خیلی بهتری داری

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

عرفان جان هوریزون رو حتمن تست کن..تفاوتش خیلی زیاد و مشخصه..

سلام دوستان. یه سوال داشتم
من ps4 slim دارم. میخام یه tv واسه خودم بخرم. تلویزیون با چه رزولوشنی باید بخرم تا بازی های ps4 رو بدون افت کیفیت بیاره؟ در ضمن 32 اینچ مناسبه؟ یه تلویزیون زیر 1 تومن میخام. چی پیشنهاد میدین؟
دوست عزیز تی وی full hd برای اسلیم کاملا جواب میده..اینچشم بستگی به توان مالیت داره..ولی اگر بتونی بزرگتر تا 40 و 42 اینچ بگیری قطعا لذت بیشتری میبری..همینطور 49 اینچم الان قیمتش خیلی خوب شده..
الان 49 ال جی با مشخصات خوب و سری هوشمند رو تا 1800 میتونی بگیری که نسبت به قیمتش عالیه..

LG TV Full HD 32LF510D
دویت عزیز سعی کن سری lh بگیری..

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر